Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Powstanie klub muzyczny w podziemiach Pedetu

Utworzony przez Sebeg, 29 czerwca 2011 r. o 07:21 Powrót do artykułu
Pewnie kolejny klub w stylu czekolady. Bajecznie drogi by spijac hajs z najbogatszych studentow z lubelszczyzny. Klimatem i tak nie dorowna staremu hadesowi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W czekoladzie nie jest zle choc i tak wolałem "68". Teraz czekam na otwarcie "nowego 68". Są opuznienia, ale z tego co widziałem lokal jest w stanie "surowym", teraz trwają prace wykonczeniowe. W jednej sali juz podłoga zrobiona i sciana za konsoletą Dj'a. Na korytarzu tez juz płytki na podłodze ułozone. Najwazniejsze ze w "nowym 68" będzie wiecej miejsca niz w starym lokalu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sebeg napisał:
Pewnie kolejny klub w stylu czekolady. Bajecznie drogi by spijac hajs z najbogatszych studentow z lubelszczyzny. Klimatem i tak nie dorowna staremu hadesowi.
Hehehehehe studenci w Czekoladzie??? Tam przyłażą obecnie same kmiotki z okolicznych podlubelskich wiosek otóż jest problem, że w tym mieście nie ma (już) ANI JEDNEGO klubu na poziomie, gdzie ludzie mogli by właśnie wydać pieniądze. Mogę zapłacić dużo, byle by mi jakiś łyse chamy nie łaziły po lokalu a barman nie wlewał podrabianej wódy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
HSP napisał:
Teraz czekam na otwarcie "nowego 68". Są opuznienia, ale z tego co widziałem lokal jest w stanie "surowym",
Lokal dla opóźnionych w rozwoju... no i ta nachalna reklama... dałbyś sobie spokój.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oj..Soundbar jest świetny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NO TO SIĘ WSZYSCY ZDZIWIĄ... Od dziś to już potwierdzona informacja... W centrum Lublina powstanie jeszcze jeden klub... i to będzie mega strzał. Projekt zakłada, że będzie to najlepiej oświetlony klub muzyczny w Polsce. Właściciel zakupił w Azji świecącą podłogę reagującą na dźwięk, sufit na którym można wyświetlać obrazy (ponad 3500 punktów świetlnych), ekran led o powierzchni 50m2, który będzie stanowił tło sceny... planowane są 3 sale plus strefy VIP a wszystko na ponad 1300m2... Planowane otwarcie to okolice października... a suma inwestycji około 3,5 miliona złotych... Powodzenia życzę Creamowi i reszcie, zwłaszcza, że będzie to drugi lokal tego inwestora w Lublinie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sebeg napisał:
Pewnie kolejny klub w stylu czekolady. Bajecznie drogi by spijac hajs z najbogatszych studentow z lubelszczyzny. Klimatem i tak nie dorowna staremu hadesowi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe jaki profil artystyczny będzie prezentował klub, bo przy takiej kubaturze muzyka ambitna raczej tam nie zagości, bo właściciel na czynsz nie zarobi. Czyli będzie to kolejny klub w stylu Fashion czyli dyskoteka. Jaki nowy wymiar muzyczny wniesie taki klub na lubelską scenę?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
planowane są 3 sale plus strefy VIP a wszystko na ponad 1300m2...
jak chcesz zmiescic 1300m2 na 700m2 ?;>
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
L. napisał:
jak chcesz zmiescic 1300m2 na 700m2 ?;>
Przecież post o 1300m2 jest obciachową reklamą innego miejsca, nie związaną z lokalem przewodnim artykułu... Jestem ciekaw właśnie kto utrzyma ten poziom na tych metrach i deklarowany przepych...?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Filip napisał:
Ciekawe jaki profil artystyczny będzie prezentował klub, bo przy takiej kubaturze muzyka ambitna raczej tam nie zagości, bo właściciel na czynsz nie zarobi. Czyli będzie to kolejny klub w stylu Fashion czyli dyskoteka. Jaki nowy wymiar muzyczny wniesie taki klub na lubelską scenę?
żaden ponieważ takowej sceny nie ma
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobrze,że będzie coś nowego w Lublinie oby jednak nie była to kolejna "przeszkoda" na trasie do innych miejsc spowodowana hordami pijanej młodzieży i wiecznymi nocnymi bójkami (czego przykładem są sceny rozgrywające się często pod 68)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sebeg napisał:
Pewnie kolejny klub w stylu czekolady. Bajecznie drogi by spijac hajs z najbogatszych studentow z lubelszczyzny. Klimatem i tak nie dorowna staremu hadesowi.
Wręcz przeciwnie, jest tańszy od kilku lubelskich klubów!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...