Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Powstanie pierwsza szkoła na Sławinie. Za 25 mln zł

Utworzony przez Alicja, 7 maja 2012 r. o 17:31 Powrót do artykułu
Skoro zostało 8 mln to jaki jest problem ze sfinansowaniem boiska???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A SP 14 to niby w jakiej dzielnicy się znajduje jak nie na Sławinie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mogę się założyć że szkoła nie zacznie funkcjonować w roku 2014. Jeśli nie zmieni się sposób finansowania tej budowy to nie ma możliwości aby wydać 12 mln zł w roku 2014 i w terminie oddać budynek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może się czepiam, ale podobno mamy niż demograficzny, czyli budowa nowej szkoły troche nie współgra z malejącą liczbą dzieci w szkołach. Fakt powstaje nowe osiedle, ale proszę mi uzasadnić jaki jest efekt ekonomiczny tego przedsięwzięcia, jaka celowość wydatków, gdy wybudujemy te szkołę, a w zamian zamkniemy 2-3 inne w dzielnicach gdzie dzieci jest mniej. Przepraszam, ale budowa nie ma to żadnego uzasadnienia. Fakt ze młodzi decydują się tam budować nie powinien oznaczać, że miasto od razu powinno zapewnić im pełną infrastrukturę. W innych miejscowościach dzieci dojeżdżają do szkół nawet po 15 km. Rodzice dobrze wiedzieli na co się decydują wybierając te okolice więc teraz nie powinno być zdziwienia, że nie ma szkoły. A ponadto wszyscy zapewne i tak pracują gdzieś w Lublinie, tak więc zawiezienie i przywiezienie dzieci ze szkoły w centrum nie stanowi dla nich żadnego problemu. Według mnie jest to wydatek bez uzasadnienia,l niecelowy i jako takowy podlega dyscyplinie finansów publicznych. Są pilniejsze potrzeby miasta. Tyle w temacie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może się czepiam napisał:
Może się czepiam, ale podobno mamy niż demograficzny, czyli budowa nowej szkoły troche nie współgra z malejącą liczbą dzieci w szkołach. Fakt powstaje nowe osiedle, ale proszę mi uzasadnić jaki jest efekt ekonomiczny tego przedsięwzięcia, jaka celowość wydatków, gdy wybudujemy te szkołę, a w zamian zamkniemy 2-3 inne w dzielnicach gdzie dzieci jest mniej. Przepraszam, ale budowa nie ma to żadnego uzasadnienia. Fakt ze młodzi decydują się tam budować nie powinien oznaczać, że miasto od razu powinno zapewnić im pełną infrastrukturę. W innych miejscowościach dzieci dojeżdżają do szkół nawet po 15 km. Rodzice dobrze wiedzieli na co się decydują wybierając te okolice więc teraz nie powinno być zdziwienia, że nie ma szkoły. A ponadto wszyscy zapewne i tak pracują gdzieś w Lublinie, tak więc zawiezienie i przywiezienie dzieci ze szkoły w centrum nie stanowi dla nich żadnego problemu. Według mnie jest to wydatek bez uzasadnienia,l niecelowy i jako takowy podlega dyscyplinie finansów publicznych. Są pilniejsze potrzeby miasta. Tyle w temacie.
Podejrzewam żeś młody filozof albo filozof na emeryturze....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NIe budujcie tej szkoły!!!!!! Zniszczycie jedyne boisko na którym można pograć w okolicy w piłkę!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A i nie płakać w komentarzach że źle i w ogóle to nie potrzebne o to myślenie smarkacza, sam mam 2 dychy i nie jestem żadnym meteorem ale proszę was. MYŚLICIE W PRZÓD A NIE W TYL MOŻE tobie przyjdzie zapisać swojego dzieciaka do szkoły a ktoś Ci powie że nie warto i DOPIERO rozkminisz ocb(,,bo najgorzej jest Sie poczuć na na szczycie schodów że świadomośćią że już nie pójdziesz do przodu,,) także trochę oleju w głowie i na przód! BO ZAWSZE TO SAMO NIEBO INACZEJ OCENIAJĄ RÓŻNI TÓRYSCI... Z FARtem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Heh koment po 2 latach ale...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...