Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pożar budynku przy ul. Krętej w Lublinie (wideo)

Utworzony przez tomm, 28 kwietnia 2009 r. o 21:21 Powrót do artykułu
kochana gazetko .. na alarm24 wysłałem Wam film ... zero reakcji Teraz wstawiam fotografię z miejsca zdarzenia.. bo Wasze reakcje i czas - są jakieś dziwne. Umieszczacie zdjęcie nie przedstawiające sytuacji, dysponując materiałem lepszym. Nie proście więc internautów więcej o wysyłanie materiałów ! http://www.honda.lub.pl/ogien.jpg
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hehehe... dziwne ale ostatnimi czasy w Lublinie płonie dość sporo budynków przeznaczonych do rozbiórki a jednocześnie pokrytych "papą"...: dawne DARO na oboźnej , wulkanizacja na Szańcowej , teraz Krańcowa czyżby nikt nie zwracał uwagi na statystyki ??? oczywistym jest , że utylizacja "papy w atmosferę" kosztuje mniej niż klasyczna rozbiórka ale chyba ktoś powinien się temu przyjrzeć ... zwłaszcza , że goście "z urzędu" chodząc sobie po miejscach do rozbiórki nawet nie kryją swojej rozmowy szeptem , że najlepiej to (tutaj przedmiot rozbiórki) puścić z dymem (to tekst , który osobiście słyszałem w rozmowie między dwoma urzędnikami spacerującymi po pewnej ulicy wzdłuż budynków przeznaczonych do rozbiórki...oczywiście zapłonął ten na którym papy było najwięcej ... o dziwo... ...)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sorki ...Kręta a nie Krańcowa...choć to okolice i zapene ta sama brygada "bawiących się zapałkami"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tomm napisał:
kochana gazetko .. na alarm24 wysłałem Wam film ... zero reakcji Teraz wstawiam fotografię z miejsca zdarzenia.. bo Wasze reakcje i czas - są jakieś dziwne. Umieszczacie zdjęcie nie przedstawiające sytuacji, dysponując materiałem lepszym. Nie proście więc internautów więcej o wysyłanie materiałów ! http://www.honda.lub.pl/ogien.jpg
film już dołączyliśmy, dziękujemy bardzo i przepraszamy za opóźnienie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kurcza ja robie w perle na kunickiego i az tam widzialem dym jakby palil sie 10 pietrowy wiezowiec...po pracy odrazu z zaciekawieniem pojechalem na miejsce i okazalo sie ze to maly budyneczek.... pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jest nadzieja ze z dymem pojdzie cale to chore miasto
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
antylublin napisał:
jest nadzieja ze z dymem pojdzie cale to chore miasto
i ty w nastepnej kolejnosci
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...