Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
kj;hkklj'kj
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w konkurencyjnej gazetce denat miał 55 lat
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedyś kupiłem kurtkę u Edwarda E. (market). Jakiś wrzucił mi peta i w kapturze zrobiła się dziura. Wtedy poszedłem w odludne miejsce i powiesiłem tę kurtkę na uschłym drzewie. Zniknęła z oczu w mgnieniu oka. Gdyby się zapaliła od tego peta (kaptur musiał być wilgotny), to nie miałbym zadnych szans na przeżycie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tysiące podobnych przypadków ma miejsce w domach. Jak przy gazolinie nie ma stresu (może go nie być), to takie pożegnanie ziemskiego padołu się nie zdarza. Ogrom zła, które otacza smakosza kumuluje się w jego klepichu. I kiedy wszystko wydaje się być w porządku, następuje dramat. Wniosek. Nie chlej z tymi, którzy Cię buldoczą, tudzież próbują doprowadzić do apopleksji. Tu wszystko jest możliwe. Cicha solóweczka nie gwarantuje spokoju. Bydlaki mogą przyjść i bez powodu wy...dolić Ci drzwi z zawiasami. Mają do pomocy: straż miejską, policję, pogotowie ratunkowe i strażaków do wyj...ania drzwi bez powodu. Co to za 3,14r/lony kraj!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A BADACH , wiadomo w weekendy nie jeżdzi tylko związki zakłada.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I jeszce na dodatek taki śmieć namierza Cię przypadkowo w salonie dla intelektualistów i grozi powtórką. Przecież gdybym mógł, to wykręciłbym taką ścierkę tak, jak Gustkik szmatę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...