Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pożegnania z szambem w Lublinie. MPWiK zapłaci mieszkańcom

Utworzony przez sąsiad, 13 czerwca 2013 r. o 14:03 Powrót do artykułu
Panie Prezydencie! Obowiązkowo wszyscy w Zemborzycach powinni mieć przyłącza! Wtedy Zalew wreszcie będzie czystszy. Skończą się nocne wypadu z wiaderkiem sąsiadów!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja chyba śnię!! Lubelszczyzna (nie wyłączjąc jej stolicy) to jednak Dziki Wschód i Polska "B"!! Jest jakąś paranoją, że MPWiK chce płacić jaskiniowcom za to, co jest zasranym obowiązkiem tychże jaskiniowców! Przecież ustawa o utrzymaniu czystości i porządku w gminach nakłada OBOWIĄZEK przyłączenia się do kanalizacji wszędzie tam, gdzie jest to technicznie możliwe! Wystarczy tylko ten obowiązek wyegzekwować (a jest to zadanie władz gminy) zamiast ubolewać, że tylko 30% mieszkańców "chce" przyłączyć się do kanalizacji i - horrible dictu - płacić prymitywom, którzy "nie chcą" tego zrobić!! Tu mieszkańcy nie mają nic do "chcenia" czy "nie chcenia", tylko mają USTAWOWY OBOWIĄZEK przyłączyć się do kanalizacji! Obowiązek, który władza ma wyegzekwować za pomocą przewidzianych w tym celu działań i środków!   Myślę, że najwyższy czas zainteresować prokuraturę i CBŚ tym, jak władze samorządowe realizują nałożone ustawą obowiązki i jak PWiK wydaje społeczne (bo z dotacji) pieniądze!   Dziki Wschód!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Glaczego ratusz chce "karac" mieszkancow, ktorzy nie maja technicznej mozliwosci przylaczenia sie do kanalizacji? Malo tego, Nie maja utwardzonej nawierzchni, a pobocze zarasta krzaczoami. Moze ratusz laskawiej spojrzy na maluczkich.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
każdemu się wydaje że to jest takie proste łatwe i przyjemne. przede wszystkim jest wielu ludzi których najzwyczajniej w świecie na to nie stać! jestem osobą niepełnosprawną bez prawa do renty. zarabiam marne 1000zł. mam na utrzymaniu dziecko a mój dom stoi dość daleko od drogi. MPWiK wyliczył mi że będę musiał dopłacić do tego 20 000 zł!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! przepraszam ale wolę raz na 2 miesiące zapłacić za wywóz szamba... i wygląda na to że nie tylko ja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli w Głusku nie chcą kanalizacji i wolą zatruwać glebę to może lepiej wyłączyć tę dzielnicę z Lublina. Nieraz zarzucali władzom miasta, że ich traktuje po macoszeniu unikając inwestycji na terenie Głuska.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja chyba śnię!! Lubelszczyzna (nie wyłączjąc jej stolicy) to jednak Dziki Wschód i Polska "B"!! Jest jakąś paranoją, że MPWiK chce płacić jaskiniowcom za to, co jest zasranym obowiązkiem tychże jaskiniowców! Przecież ustawa o utrzymaniu czystości i porządku w gminach nakłada OBOWIĄZEK przyłączenia się do kanalizacji wszędzie tam, gdzie jest to technicznie możliwe! Wystarczy tylko ten obowiązek wyegzekwować (a jest to zadanie władz gminy) zamiast ubolewać, że tylko 30% mieszkańców "chce" przyłączyć się do kanalizacji i - horrible dictu - płacić prymitywom, którzy "nie chcą" tego zrobić!! Tu mieszkańcy nie mają nic do "chcenia" czy "nie chcenia", tylko mają USTAWOWY OBOWIĄZEK przyłączyć się do kanalizacji! Obowiązek, który władza ma wyegzekwować za pomocą przewidzianych w tym celu działań i środków!   Myślę, że najwyższy czas zainteresować prokuraturę i CBŚ tym, jak władze samorządowe realizują nałożone ustawą obowiązki i jak PWiK wydaje społeczne (bo z dotacji) pieniądze!   Dziki Wschód!
ty  pajacu ? to  zasrany obowiązek miasta doprowadzić kanalizację do posesji jak i drogę zrobić ......chyba po to są płacone podatki  ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
My walczymy o skanalizowanie budynku przy ul.Kunickiego 63 od 20 lat i nic !!!! ZNK Lublin stwierdza że nie ma na to pieniędzy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...