Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pożegnanie wielkiego nauczyciela, Zygmunta Łupiny

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 10 października 2017 r. o 23:40 Powrót do artykułu
...wspaniały człowiek i wspaniały pedagog! To On w "Zamojszczaku" nauczył mnie szperania w materiałach źródłowych oraz miłości do historii i ludzi. Miałem szczęście spędzić z nim kilka miesięcy we Włodawie, a to stworzyło możliwość jeszcze bliższego poznania mojego "pana" nie tylko od historii, ale i socjologii, psychologii i pedagogiki. Dzięki niemu potrafiłem rozpalić w sobie niezaspokojone pragnienie zaspokajania głodu wiedzy! To, że w latach późniejszych nasze drogi się rozeszły nie znaczy, abym nie miał powodu do oddania Ci hołdu i ukłonu nad Twoją trumną Zygmuncie!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co wy z tym Łupiną, umarł i tyle, niech mu ziemia lekka będzie. A wy tłuczecie ten temat od tygodnia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak wielki nauczyciel, który w 1953roku po śmierci Stalina kazał dzieciom płakać, oj wielki !!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...