Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Jedyny wymóg: Musisz być z PiSu...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CBŚ- JUŻ JEST SPRAWDZA CAŁĄ INWESTYCJE SPRAWA JEST ROZWOJOWA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ŚMIESZĄ MNIE TE KONKURSY, Jak przejdzie ktoś z moich znajomych to uwierzę, że jest tak jak powinno. Z perspektywy poszukiwania pracy na przestrzeni prawie dwóch lat wiem, że nic się nie dzieje z przypadku !! Pomimo wykształcenia bez znajomości nic nie można!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie tylko byc z PISu, studiowac na KULu ale i sluchac radia maryja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech CBŚ sprawdzi celowość kupna łąki (lotniska areoklubowego) NATURA 2000 od bodajże PKO SA za 12 MILINÓW PLN, łatwo sprawdzić kto o tym zadecydował i czyje podpisy znalazły się tam znalazły. Ale jak wskazuje ostatni wyrok umożenia sprawy o nieprawidłowościach zeznań podatkowych Palikota przy podziale majatku z byłą żoną Marią Nowińską politycy w tym kraju mają imunitet na robienie kantów. Tak samo wyrok skazujacy w sprawie wypowiedzianej opini poety Marka Rymkiewicza o środowisku Wyborczej świadczy o tym, że w tym kraju są niestety równi i równiejsi, tak jak w "Folwarku zwierzecym" Orwella. Jak do tej pory budowa MISIA ODPOWIADAJACEGO ŻYWOTNYM POTRZEBOM SPOŁECZEŃSTWA w postaci lotniska w Świdniku idzie bez przeszkód.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No proste, że ja wygram Będą potrzebowali kogoś z pieprzykiem pod nosem, brązowymi oczami, krotki blond włosami 173cm wzrostu i 82 kg wagi... Akurat ja pasuje do opisu , a nie wiem czy ktoś jeszcze.... ;p
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Igor napisał:
Niech CBŚ sprawdzi celowość kupna łąki (lotniska areoklubowego) NATURA 2000 od bodajże PKO SA za 12 MILINÓW PLN, łatwo sprawdzić kto o tym zadecydował i czyje podpisy znalazły się tam znalazły. Ale jak wskazuje ostatni wyrok umożenia sprawy o nieprawidłowościach zeznań podatkowych Palikota przy podziale majatku z byłą żoną Marią Nowińską politycy w tym kraju mają imunitet na robienie kantów. Tak samo wyrok skazujacy w sprawie wypowiedzianej opini poety Marka Rymkiewicza o środowisku Wyborczej świadczy o tym, że w tym kraju są niestety równi i równiejsi, tak jak w "Folwarku zwierzecym" Orwella. Jak do tej pory budowa MISIA ODPOWIADAJACEGO ŻYWOTNYM POTRZEBOM SPOŁECZEŃSTWA w postaci lotniska w Świdniku idzie bez przeszkód.
Kolego, jeśli możesz podeślij jakiegoś linka o tej sprawia Rymkiewicza i gówna wyborczego, jestem ciekawy jak to było. Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Śmieszy mnie to "halo" robione przez gazety, że Port Lotniczy ogłasza rekrutację na śmieszną liczbę stanowisk. I tak szary człowiek nie ma tam szans, a pracy lepiej poszukać sobie w Anonsach (ja tak znalazłem i to całkiem niezłą jak na lubelskie warunki).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
trudno sie dziwic, praca ciekawa i atrakcyjna i zarobki calkiem niezle, ostatnio w mojej firmie rozpoczelismy szukanie pracownikow i tez masa podan, bo ludzie szukaja stalej pracy, pewnej, stabilnej i zeby zarobki byly konkretne, szczegolnie po studiach, kiedy wiekszosc pracodawcow oferuje warunki jak czytalem ostatnio na blogu TUTAJ to trudno sie dziwic, ze takie zainteresowanie pewna praca i to na lotnisku, skonczyly sie czasy, ze ludzie szli za marne grosze gdziekolwiek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ci dwaj z fotografii jakiś czas temu wygarnęli 70 tyś PLN nagrody za "nadludzki wysiłek" w pracy PLL, oczywiście oprócz "skromnych" pensyjek. O nagrodę wnioskował j. sobczak z UM (kolega w/w), także jako przewodniczący rady nadzorczej PLL. Dla mnie, było to i pozostaje nadal, zwykłym rozdawnictwem publicznego grosza (żeby nie nazwać rzeczy po imieniu). Dlatego proszę nie ufać tym ludziom i proszę uważnie patrzeć na ich chciwe ręce. Kłamliwa polityka informacyjna (medialna) tej ekipy, nie licząca się z ludzką krzywdą, doprowadziła do zatrucia życia mieszkańcom z terenów przylotniskowych. Do dzisiaj nie podjęto próby rozwiązania tego problemu!?? Ostatnio słyszałem "na mieście" nazwę tego lotniska "Stalinowskie". Pytam zatem: Chcecie pracować na "Stalinowskim" lotnisku ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a kiedy rozpocznie się rekrutacja do obsługi PAX? znajomość jakiego systemu odpraw będzie wymagana w obsłudze pasażerskiej?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tam już jest wszystko zaklepane, pociotki dygnitarzy i kolesie zarządców tylko będą tam pracować, normalni ludzie z "zewnątrz" nie mają szans. Lublin to najbardziej kolesiowate miasto w tym kraju.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...