Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Praca w Lublinie. Proama ponownie rekrutuje

Utworzony przez Emka, 18 sierpnia 2014 r. o 11:45 Powrót do artykułu
3 razy bylam na rekrutacji przeszłam wszystkie etapy, podziękowali mi... Nie wiem czy się kierują rekruterzy...jak ktoś chętny to mogę podpowiedzieć o schemacie rekrutacji. Kierownicy przeprowadzający rozmowę na lekkim kacu...wstyd.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co jeśli etapów jest 5? Odpadłaś na trzecim? Słabo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
3 razy bylam na rekrutacji przeszłam wszystkie etapy, podziękowali mi... Nie wiem czy się kierują rekruterzy...jak ktoś chętny to mogę podpowiedzieć o schemacie rekrutacji. Kierownicy przeprowadzający rozmowę na lekkim kacu...wstyd.
a jakie są szczegóły rekrutacji?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
3 razy bylam na rekrutacji przeszłam wszystkie etapy, podziękowali mi... Nie wiem czy się kierują rekruterzy...jak ktoś chętny to mogę podpowiedzieć o schemacie rekrutacji. Kierownicy przeprowadzający rozmowę na lekkim kacu...wstyd.
  a nie dopuszczasz do siebie myśli, że możesz się na jakieś stanowisko zwyczajnie NIE NADAWAĆ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PROAMA - dno pod warstwą mułu, brak znajomości przepisów, wyłudzenia Miałem do czynienia z tym "tworem" Odradzam korzystania z "tego"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak ktos chce zarabiac 2000 brutto i zapier***ac jak wół to proszę bardzo, ale zeby 3 etapy rekrutacji na to?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja zrezygnowałam,krawaciarz w perfidny sposób domagał się zrobienia  " paszczaka " to nie w moim stylu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja mam ładne,duże i jędrne piersi a i tak okazało się to za mało, mały dekolt ,mały cyc,wszystko dla nich małe i nie wystarczajace,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mnie wystarczy. masz pracę, zgłoś się :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mnie wystarczy. masz pracę, zgłoś się :)
A jak u ciebie pod brzuchem ? no wiesz jak jesteś wyposażony ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy będzie później wypisane świadectwo pracy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ta cala rekrutacja to jeden wielki cyrk, ktory byl w bardziej rozwinietych krajach wprowadzany 20 lat temu. juz od ladnych kilku lat ta metoda zostala pozegnana w wiekszosci korporacji i firm z uwagi na mala obiektywnosc. teraz powinno sie stawiac na wiedze i doswiadczenie w temacie a nie na test glonojada lub inne takie pier***y. no ale coz jak sie studiowalo HR w polskiej uczelni to niestety lyknelo sie wiedzy "przedpotopowej".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czyli co tam jest na tej rekrutacji ? Pytania dla "iodotów" pod tytułem 2 pani wady i 3 zalety/obliczanie długości banana/jakie sa pani marzenia, tudzież w jakie zwierzę chciała by się pani zamienić ... ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...