Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Praca w Lublinie: Straż Miejska szuka nowych pracowników. Jakie są wymagania?

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 26 maja 2016 r. o 16:43 Powrót do artykułu
a jakie wynagrodzenie, bo teraz mamy 500+ i za byle co nikt nie będzie pracował, najmniej tak jak w UE tj. ok. 6 tys. brutto, jeżeli nie to szkoda się męczyć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
2700 brutto na początek plus dodatek 420 zł za pranie ubrań służbowych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kandydt musi być szybszy od Lee i silniejszy, niż Pudzian. Rzeczywicie, będzie +500 PLN za godzinę pracy netto. Praca netto, to skutecznie zakończona akcja, ale niesfingowana. Za pozostały czas pracy będzie +50 PLN za godzinę gotowości.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To przez pierwszy rok pracy. Umowy nie będą umowami śmieciowymi. Przyszła kobieta, żona, matka dzieci strażnika nie będzie musiała pracować. na ulicach będzie spoko. Po 10 latach pracy strażnik nie zgarnie mniej, niż 17 000 PLN netto na rękę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko za godziny tzw. gotowości.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
strażnik będzie miał prawo urwania łba przy samej *** każdemu, kto go do tego zmusi. bez żadnych konsekwencji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak dostanę 6500 na rękę to się zapisuję, bo za mniej to się mi nie opłaca pracować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Straż Miejska zapewne boi się tych wszystkich handlujących papierosami bez akcyzy na ulicy Ruskiej. Tamtedy nie można normalnie przejśc, bo nachalnie proponuja wytatuowane osiłki/ papierosy, papierosy,papierosy/,a straży tam nie było
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wymagania: plecy plecy plecy. I wystarczy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zlikwidowac a nie zatrudniac. Policja byla i bedzie, bo jest potrzebna. A jakich mamy policjantow to inna sprawa. Zlikwidowac i kase przeznaczyc na uposazenie, lepsze szkolenie i wyposazenie policji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo potrzebna służba. Szacunek dla Straży Miejskiej!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
unadmire napisał:
To przez pierwszy rok pracy. Umowy nie będą umowami śmieciowymi. Przyszła kobieta, żona, matka dzieci strażnika nie będzie musiała pracować. na ulicach będzie spoko. Po 10 latach pracy strażnik nie zgarnie mniej, niż 17 000 PLN netto na rękę.
Te 17 patyków to chyba będzie za rok pracy. :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zlikwidować i to szybko.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rudy już wybrał sześciu kandydatów więc nie wiem po co ten artykuł,myślę że tylko glupiec złoży cv z "ulicy "
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Straż miejska jest potrzebna, pare dni temu szedłem przy boisku nieogrodzonym, gdzie jest ławka i facet z psem dużym był pies spory luzem puszczony a on gada przez telefon. Musiałem się wydrzeć aby "pilnował psa aby nie srał na boisku" - w tym momencie nie srał ale pies nie wydala przez skórę a pilnować go ciągle nie będę bo nie mój. Nie chciał mnie słuchać tak był zajęty telefonem, a po drugie ludzie mają tyle miejsca na osiedlach muszą wyprowadzać psy przy boiskach. Potem dzieci grają na psich odchodach. Mam nadzieje, że ich dzieci w domu lubią bawić się odchodami swoich piesków. A po drugie psy spore trzyma się na smyczy a nie luzem puszcza - trochę kultury ludzie z psami. Wasi pupile nie muszą się bawić przy boiskach - jest wiele innych miejsc.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cenzura, pisowce, nic nie mozna wpisać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
z 500+ mam więcej jak oni za prace
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kobiety też mogą składać? :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
miejsca już zaklepane dla znajomków ;-) reszta to pic na wode
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...