Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
litości, takimi duperelami zajmują się sądy przez kilka lat, a nie są rozpatrywane poważne sprawy,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wszystkie informacje dostapne sa na stronie : http://kibolgame.pl/105823
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byc może, to te same panie od lat, które robią "nalot" na sklep, paluszkiem po półkach przelecą i mówią "oj będzie protokół". Później robi się kosze delicji, siatę mięcha, kawa w pokoju kierowniczki i czułe pożegnanie Ponoć te dwie panie [ nie koniecznie te oskarżone ] mają niezły biznes. Poznać je po... paluszkach. Brudnych. Kiedy jest najlepszy dzień ? OTWARCIE NOWEGO SKLEPU hahaha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polska B i jej GRUBE przekręty. Nie ma co - na lubelszczyźnie to ładnie lody kręcicie. 60 polskich nowych złotych (słownie sześćdziesiąt PLN) o matko ile to piwa. I jak nasz biedny kraj ma się rozwijać jak w Lublinie takie malwersacje robicie ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
60 PLN? Czytałem gdzieś że jakiś człowiek miał sprawę sądową za 60 GROSZY !!! ukradzionej energii elektrycznej. Ludzie a kto zwróci koszty za pracę sądu, policji koszty zużytego papieru i prądu właśnie? Gdzie tu jest logika? Jeżeli człowiek przyznaje się do winy, to po co ciągnąć tę papierologię? Jeśli trzeba szybko wydać jakiś wyrok bo ludzie mają zablokowane pieniądze i nie maja z czego żyć to prace sądu trwaja miesiące. Może dlatego że sąd zajmuje się takimi g....mi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
też mi AFERA! Przecież u Nich to na porządku dziennym!Wiem to z autopsji!Właśnie zaraz zacznie się ,,żniwo" bo idą święta.Małe sklepiki mogą funkcjonować bez strachu(kontroli nie będzie) za to miejcie się na baczności:masarnie,mleczarnie,ciastkarnie i większe delikatesy no i oczywiście hurtownie.Swięta muszą być bogate no i jeszcze trzeba pomóc rodzinie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...