Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pracownicy PGE jadą protestować do Warszawy

Utworzony przez llubellak@op.pl, 20 lutego 2012 r. o 11:59 Powrót do artykułu
wywalić darmozjadów! 300 związkowców pojedzie na darmową imprezę gdzie będą chlać i tańczyć w imię własnych racji! jeśli nie nastąpi przerwa w dostawach prądu dnia jutrzejszego to wyjdzie najzwyczajniej w świecie, że tych 300 darmozjadów do niczego nie jest potrzebnych! żeby z załogi 100 osobowej jechała aż połowa pracowników!?! wywalić ich wszystkich na zbity ryj
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Masz rację tam sprzątaczka zarabia 2500,00 netto
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
macie rację brońcie swoje przywileje ,tani prąd,szkodliwe,wczesne emertury,spokojny sen pod krzakmi w czasie pracy. i swoją rodzinę bo jak pociągną to wujka i ciocię i plecy polecą.POZDRAWIAM WSZYSTKICH ELEKTRYKÓW
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oto do czego prowadzi głosowanie na kłamców i obłudników za Platformy Obywatelskiej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jadą protestować przeciw czemu?? Przeciw premiom, trzynastymimi pensjami, bezprocentowym pożyczkom, comiesięcznym imprezom związkowym, dużym odprawom i wielu innym dodatkom, z 8 godzinnego czasu pracy de facto może 4 dziennie?? Jeżeli jadą protestować przeciw temu to w całęj rozciągłości ich popieram. A tak naprawdę to zwalniani będą w sumie tylko pracownicy biurowi a wszelakie brygady zostają bo po prostu muszą. I najlepsze że oni o tym wiedzą a i tak pojadą protestować bo...im się przecież NALEŻY.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NOWAZ napisał:
Masz rację tam sprzątaczka zarabia 2500,00 netto dlaczego jątrzysz sprzątaczki są ze słynnej giełdowej spółki i dostają 650 zł na rękę . nawet na cały etat ich nie zatrudniają by coś pisać trzeba znać realia a nie ploty.ale myślę że i ty odczujesz skutki tej reformy,obym się mylił
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
llubellak@op.pl napisał:
wywalić darmozjadów! 300 związkowców pojedzie na darmową imprezę gdzie będą chlać i tańczyć w imię własnych racji! jeśli nie nastąpi przerwa w dostawach prądu dnia jutrzejszego to wyjdzie najzwyczajniej w świecie, że tych 300 darmozjadów do niczego nie jest potrzebnych! żeby z załogi 100 osobowej jechała aż połowa pracowników!?! wywalić ich wszystkich na zbity ryj oj nie znasz realiów a pewnie ci POstęPOwcy płacą za durne komentarze i to jest przykre
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...Tymczasem w Lubartowie nad główną ulicą związkowcy powiesili transparent: "Nie Likwidacji Zakładu Energetycznego w Lubartowie.”.... Czy nie jest to działanie nielegalne i czy nie powinno być ścigane z urzędu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
...Tymczasem w Lubartowie nad główną ulicą związkowcy powiesili transparent: "Nie Likwidacji Zakładu Energetycznego w Lubartowie.”.... Czy nie jest to działanie nielegalne i czy nie powinno być ścigane z urzędu?
...Podczas najbliższej sesji RM radni mają przegłosować stanowisko popierające protestujących... Czy radni miejscy mają prawo ingerować w działania spółki giełdowej? Czy radni popierają wzrost cen energii elektrycznej, wszak utrzymywanie sztucznych etatów tym skutkuje? Czy radni odwracają się od mieszkańców, których nie stać na opłacenie rachunków?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
protestują chcą godnie żyć protestuja bo nie chcą trafić pod jakiegoś chińczyka za 1000 zł to jedyna gospodarka która kupuje w tych marketach pomyście troche sprzedane jest już wszystko a prowo milczy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W TYM kraju nie ma prawa,a bezprawie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wal112 napisał:
protestują chcą godnie żyć protestuja bo nie chcą trafić pod jakiegoś chińczyka za 1000 zł to jedyna gospodarka która kupuje w tych marketach pomyście troche sprzedane jest już wszystko a prowo milczy
... i ja tez chcę godnie życ, a nie stać mnie na tak drogi prąd ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
... i ja tez chcę godnie życ, a nie stać mnie na tak drogi prąd ...
...gasimy światło,zapalamy świecę i nastrój karnawałowy jak nic i oszczędności zarazem.Lampka wina mile widziana.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...