Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Darmozjady z urzędów niech se nie myślą ze wprowadza opłaty za parkingi w całym mieście a sami będą parkować bezpłatnie w plazie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież istnieje komunikacja miejska, można sobie spokojnie do śródmieścia dojeżdżać, a nie samochodem mości hrabiowie. Ilość miejsc parkingowych w śródmieściu jest ograniczona i miasto nie powinno jej powiększać kosztem chodników czy skwerków, ponieważ i tak nie doprowadzi to do zaspokojenia zapotrzebowania, a utrudni życie pieszym. Całę śródmieście powinno być płatne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zamiast przerwować się na pierdołach - co 2 godziny - przerwy "parkingowe" sobie wprowadźcie. Wyjechać i wjechać na parking. W ten sposób 1 dzień będzie kosztował 4 zł. Tygodniowo 20 a miesięcznie 80zł. Proste? Ano proste ale na to wpadną tylko Ci którzy są zbyt inteligentni, żeby pracować w plazie. Pomijam kwestię zużycia silników - ale co to zmienia dla tych szrotów którymi tam podjeżdżają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no to wyszło szydło z worka,był to parking dla pracowników z Plazzy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hmm. Przy zarobkach rzędu 1000 zł miesięcznie nie było mnie stać na utrzymanie samochodu. A przy okazji wychodzi, że to pracownicy sklepów w Plazie zajmowali wiele miejsc na parkingu - 100 stoisk pomnożone przez 2-3 pracowników... Trzeba pogodzić się z faktem, że auto to nie tylko wygoda ale również wydatki - nie tylko na paliwo, także na parkingi. I czas stracony na stanie w korkach albo szukanie miejsc parkingowych. Przecież nikt nie zmusza ludzi do korzystania z własnych aut w zatłoczonych centrach miast.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakoś sobie odbic muszą karę"barterową" i "gotówkową" Na zachodzie problemów takich nie ma bo...? ...No!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po prostu trzeba z czegoś pokryć te 6 mln pln jakie miał właściciel plazy zapłacić za nie wywiązanie się z umowy. Plaza miała być rozbudowana jeszcze o hotel, ale nie będzie, wiec teraz trzeba jakoś pokryć koszty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A je jestem bardzo ciekawa jak to będzie z mieszkańcami kamienic przy Skłodowskiej, którzy do swoich podwórek dojeżdżają przez plazę????? Teraz tam są szlabany, a jak je zamkną to za przejazd też będzie trzeba zapłacić????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lemming napisał:
A je jestem bardzo ciekawa jak to będzie z mieszkańcami kamienic przy Skłodowskiej, którzy do swoich podwórek dojeżdżają przez plazę????? Teraz tam są szlabany, a jak je zamkną to za przejazd też będzie trzeba zapłacić????
WTF? Bramki już stoją na parkingu podziemnym, wątpię żeby ktoś tamtędy chciał jechać do domu. Chyba masz na myśli parking na 5 samochodów przy tylnym wejściu , do którego plaza chyba nic nie ma, więc szlabanu wam nie postawią.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no i dobrze, może pracownicy się dogadają i jednym samochodem bedzie do pracy jeździło kilka osob, a nie jedno auto jedna osoba, a jesli parking za drogi to powiem że miesięczny bilet na autobus kosztuje 84zł wiec jest tansza alternatywa i szyb nie trzeba skrobac
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani Agnieszko, jakby Pani zarabiała 1000zł to by Pani nie miała samochodu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pracownicy UMCS płacą za parkin i żyją!!! Więc i pracownicy Plazy będą żyć....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
4 godzina postaoju 4 zł i każda nastepna też więc nie wiem jak za 8 godzin postoju oni wyliczili 23zł- co za barany pracuja w tej gazecie????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dwie pierwsze po 0.50, trzecia za 2 zł a kolejne po 4 więc po 8 godzinach mamy kwotę 23 zł. Sam najpierw naucz sie liczyć a później wyzywaj kogoś od baranów, wiejski ogórku bez szkoły.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
onik napisał:
4 godzina postaoju 4 zł i każda nastepna też więc nie wiem jak za 8 godzin postoju oni wyliczili 23zł- co za barany pracuja w tej gazecie????
Lepiej sam wróć do szkoły. Godzina : Opłata za h / Opłata wspólna 1h : 0,5z zł = 0,5 zł 2h : 0,5 zł = 1 zł 3h : 2 zł = 3 zł 4h : 4 zł = 7 zł 5h : 4 zł = 11 zł 6h : 4 zł = 15 zł 7h : 4 zł = 19 zł 8h : 4 zł = 23 zł Jak widać tylko ty liczyć nie potrafisz. A tak na marginesie to nawet i 27 zł bo w pracy trzeba być 8h ale jeszcze dojść z samochodu i do samochodu może zająć pare minut rozpoczynając kolejną godzinę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~onik~ Naucz się liczyć. Do szkoły !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chyba w plazie zwolnia sie miejsc pracy... Cos im sie totalnie bzduralo, trzeba robic strajk i blokowac cala Plaze...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani Agnieszko, skoro "opłaty są słuszne", to "płacz i płać". A skoro parking w Plazie jest czynny od 9, to jak tam mogli parkować urzędnicy, skoro urzędy są otwarte od 7.00- 7.30? Parkowali lekarze, adwokaci, księgowi i biura nieruchomości. No, ale jak zamierzacie zamknąć parking dla takich klientów, to zobaczycie, jak wam spadną obroty!!! Wspomnicie moje słowa!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sami wielkomiejscy sie odezwali. A jak nie mieszkasz w Lublinie to tez masz dojechac autobusem miejskim za 84 zl miesiecznie ? d*** wozi jeden z drugim bo ma 3 km do Plazy i narzeka, ze inni mu miejsca zabieraja. Oplaty dla pracownikow to czyste zlodziejstwo i tyle w temacie. Kazdy z najemcow przeciez placi i tak wysoki czynsz. Wystarczylo dac najemcom np po 2-3 miejsca w zaleznosci od wielkosci sklepu i by byl spokoj. Tym bardziej, ze miejsca nawet po wykupieniu karnetu nie sa przypisane do konkretnej firmy.Posiedz 8-10 godzin dziennie w pracy, na pewno wyrobisz na parking. aha.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja się zastanawiam jak zarabiając 1000zł stać kogoś na samochód??? Strasznie to dziwne przynajmniej dla mnie. Zarabiam troszkę wiecej i nie jeżdżę samochodem bo mnie nie stać. Chyba musze się zgłosić do pracy w PLAZIE, może dają firmowe auta:)))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...