Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pracownicy przeciwko sprzedaży budynku Instytutu Pedagogiki UMCS

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 30 stycznia 2017 r. o 19:47 Powrót do artykułu
Jak się pracownikom nie podoba, to wy pi e przyc i zatrudnić w to miejsce nowych, lojalnych wobec szefa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I bardzo dobrze - wydział ma swój klimat. Po remoncie jest tip top :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moja kochana Szkoła Podstawowa nr.5.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kłamią!!!! Dojeżdżają: 10, 153 i 159 + dużo więcej 300m dalej z al.Kraśnickiej!!! Od kiedy to pracownicy budżetówki decydują gdzie pracują - na Narutowicza czy na Głębokiej!!! Od 13-nastek w duupa..ch się poprzewracało - jak im lokalizacja nie odpowiada to niech się zatrudnią na kasie w najbliższym markecie!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lokalizacja w centrum jest zła, i dla personelu, i dla władz, i dla studentów. Nie każdy będzie robił z siebie barana i jeździł rowerem na uczelnię.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Budynek powinien zostać sprzedany bo ciężko dostosować go to potrzeb studentów każdy kto tam studiuje może sam zobaczyć że chociażby największą aula to śmiech na sali a przez okna w salach w chłodne dni przedostaje się zimne powietrze i nie w sposób uczyć się w spokoju. Ale oczywiście gabinety pracowników to inny standard więc nikt nie widzi problemu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dojado na kraśnicko i troszkę trzeba przejść. ewentualnie od wileńskiej lub głębokiej. lokalizacja dobra lepsza jak za*** felin itp. a centrum to centrum nie dla buraków.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
najlepsze jest to, ze remont byl zrobiony tak zajebiscie, ze w jednej z sal na dole sie nawet drzwi nie zamykaja i trzeba je zastawiac krzeslem, zeby sie nie otwieraly na korytarz. budynek owszem ma ogromny potencjal, by spelniac sie w roli wydzialu szkolnictwa wyzszego, ale potrzeba do tego, jak ktos wczesniej slusznie zauwazyl wymienic chociazby okna czy meble w salach. te krzesla i lawki w niektorych przypadkach to pamietaja jeszcze czasy jak dzieci osiem klas w podstawoce konczyly, a na studia byly egzaminy wstepne. co jednak najwazniejsze, trzeba zrobic remont elewacji. i to nie tylko do frontu gdzie tynk i c*** wie co sie sypie na glowe. od dziedzinca to cegly spadaja i cale kawalki scian. prosze zauwazyc ile siatek majacych to niwelowac jest pozaczepianych przy dachu. zamiast zrobic cos z tym. cieszyc sie i chwalic, ze zabytek w scislym centrum miasta spelnia role edukacyjna, to chca zgonic to pod c*** wie co xd i jeszcze obiecuja, ze zrobia cos tam przy pagi ;pp tyle, ze patrzac na to jak to idzie i jak studenci z ukrainy sa puszczani dalej na lewo i prawo to lepiej miec ich za 2/3 lata w jednym miejscu, by w razei czego prad pod ogrodzenie pod piac i rozpoczac funkcjonowanie gułagu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Studiowałam na tym wydziale, to nie miejsce do nauki. Jestem za sprzedaż budynku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NIE POZWÓLCIE, ABY MICHAŁOWSKI DZIAŁAŁ NA SZKODĘ UMCS. POWIEDZCIE 'NIE' JEGO IDIOTYZMOM. TAKICH LUDZI TRZEBA POWSTRZYMYWAĆ.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Studiowałam tam, za czasów przed remontem i jakoś to przeżyłam. Budynek ma swój klimat i jest w dobrym miejscu. Uważam, że sprzedanie go to bardzo zły pomysł, szczególnie teraz gdy w remont włożono tyle pieniędzy. Trzymam kciuki za pracowników.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co przepraszam mają do tego pracownicy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pedagogika pedagogiką, ale politologia powinna zostać w dotychczasowym miejscu. Gmach historyczny, rząd Daszyńskiego, taki budynek powinien byc dla UMCS perełką.  Tymbardziej, że to nie chemia, fizyka czy informatyka,gmachy nie muszą być przesadnie nowoczesne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No właśnie, teraz dziekanat Pedagogiki i Psychologii zostanie na Narutowicza, a psychologia pójdzie w okolice ulicy Kraśnickiej. W takich warunkach, przy takich odległościach od dziekanatu nie da się pracować. Chyba że Psychologia się stanie odrębnym Wydziałem, jeśli nie, to taki rozrzut budynków jest nierealny do normalnego funkcjonowania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...