Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Rozmawiałem z takim jednym po studiach na kulu. I dał mi ostry sos do kebaba zamiast mieszanego...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kogo oni teraz kształcą ? Skąd przyjeżdżają ? Totalny upadek szkolnictwa, po wynikach szkół wyższych także widać gdzie jest nauczanie z Lublina .....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czytam tytuł i czytam i nie moge zrozumieć co redaktor miał na mysli.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tytuł poprawcie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kłamstwo, jestem studentem prawa i nikt nas nie pytał... akurat w tych dniach na uczelni mieliśmy wydarzenie więc byśmy kogoś zauważyli.... FAKE!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jest na to regulamin i zgodnie z nim należy postąpić. Co to w ogóle za zdziwienie?Zwykły obywatel jest karany za drobnostki a lewacka hołota nie? Myślą że pomogą im zakłamane artykuły w brukowych portalach typu WP czy Onet.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co k... ma oznaczać ten tytuł?! Ludzie!! Nauczcie się pisać, dopiero potem bawcie się w gazetę...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I wszystko się zgadza! 50% studentów jedzie ledwo na 3 albo nie zda sesji, która rozpoczęła się dzisiaj. Było przeprowadzić tę ankietę, po odsiewie studenciaków ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Pauzie albo w paragrafie tych ankiet nie robili, nic dziwnego że ich nie widziałeś :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dzisiaj tacy studenci. tydzień temu wieczorem spacerwałam po parku akadmickim z psem. kilku studentów naprutych studentów z  dwoma dziewczynami  okładało i biło pięściami chłopaka. tacy teraz studenci. zwróciłam się do nich to jeden zakapturzony powiedział do mnie wypradalaj  ***. jedna z dziewczyn zaczęła go upokajać. powiedział do pozostałych: on teraz na czworaka ma po akademiku chodzić. chłopak chciał spokojnie odejść to oni zaczeli go gonić. całe szczęście później go już nie bili. kiedy wracałam z psem to siedzieli na schodach koło aosu i pili piwo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzisiaj tacy studenci. tydzień temu wieczorem spacerwałam po parku akadmickim z psem. kilku studentów naprutych studentów z  dwoma dziewczynami  okładało i biło pięściami chłopaka.Zwróciłam się do nich to jeden zakapturzony powiedział do mnie wypradalaj  ***. Jedna z dziewczyn zaczęła go upokajać. powiedział do pozostałych: on teraz na czworaka ma po akademiku chodzić. Chłopak chciał spokojnie odejść to oni zaczeli go gonić. Całe szczęście później go już nie bili. kiedy wracałam z psem to siedzieli na schodach koło aosu i pili piwo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I niech mi ktoś powie, że młodzi głosują na schetiono albo ru*asz mocno...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A studencie politechniki nie głosowali bo jak zwykle piją :P
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Elżbieta napisał:
Dzisiaj tacy studenci. tydzień temu wieczorem spacerwałam po parku akadmickim z psem. kilku studentów naprutych studentów z  dwoma dziewczynami  okładało i biło pięściami chłopaka.Zwróciłam się do nich to jeden zakapturzony powiedział do mnie wypradalaj  ***. Jedna z dziewczyn zaczęła go upokajać. powiedział do pozostałych: on teraz na czworaka ma po akademiku chodzić. Chłopak chciał spokojnie odejść to oni zaczeli go gonić. Całe szczęście później go już nie bili. kiedy wracałam z psem to siedzieli na schodach koło aosu i pili piwo.
Pies cię szmato jebał. Nie wiesz o co chodzi, to się nie wypowiadaj.Pozdro dla ziomali z miasteczka. CHWDP. Chuligani zawsze razem. Polibuda
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dokładnie. Sami określali kogoś mianem "hołoty" a zachowują się poniżej jakiejkolwiek normy. Gdzie w ich działaniach widać w ogóle interes Polski. Nadawanie na Kaczyńskiego i spółkę i wytykanie najmniejszej wpadki typu" nie tak uczesany". Sam nie jestem jego miłośnikiem, ale widzę że to co robi ma sens a reszta tylko jęczy o swoje koryta i ma gdzieś interes kraju. Petru, Gasiuk-Pihowicz, kodziarze, to bałwany do robienia zamieszania i zakłamywania rzeczywistości. Nie mają zielonego pojęcia o najprostszych sprawach w sejmie.Jak świnie przy korycie. Nie uda się z jednej strony to zachodzą z drugiej i kwiczą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Większość to onucowaci z podlublelskich wsi więc nie ma co się dziwić:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ponad 70% uznało, że działania były bezprawne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak by tak księdzu na ambone ryski wlazly, to co wierni by z nimi zrobili?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Większość to onucowaci z podlublelskich wsi więc nie ma co się dziwić:) " To jest wypowiedź zwolennika "opozycji" właśnie. Bardzo dobre czasy dla dla ciebie i twoich kompanów. Mam nadzieje ze potrwają jak najdłużej i ktoś w końcu wyciągnie konsekwencje z tekstów i hasełek, które pochodzą od takich miernot.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pytanie studentów prawa o cokolwiek jest bez sensu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...