Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Prawnik uciekł z miejsca wypadku, zapłaci tysiąc złotych. Poszkodowany: "To żadna kara"

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 23 czerwca 2016 r. o 14:03 Powrót do artykułu
POlski wymiar sprawiedliwości.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy Polska to państwo prawa, czy państwo kolesiów? Wygląda na to, że ci, którzy powinni stać na straży prawa są uprzywilejowani. Sędzia, który wydaje taki wyrok powinien przestać być sędzią. Czy na takich nie ma kary?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy pan sędzia słyszał co to takiego "dobra zmiana"?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
qrwa qrwie łba nie urwie :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TEN ADWOKAT TO ZWYKŁY BANDYTA, UCIEKAJĄCY Z MIEJSCA WYPADKU POWINIEN BYĆ BEZWZGLĘDNIE KARANY WIĘZIENIEM. SĘDZIA CZAPSKI POWINIEN BYĆ ZA TEN KURIOZALNY WYROK JAK NAJSZYBCIEJ WYDALONY Z ZAWODU. CIEKAWE ILE OTRZYMAŁ POD STOŁEM.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
az dziwne, ze maliniak nie ulaskawil
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rzepliński - i co Ty na to? KODziarstwo - bronicie demokracji i państwa prawa? Jakiego prawa? Prawa grubej kreski?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
janek bury uciekł do szpitala przed sciganiem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
my kodziarze , właśnie walczymy o taką demokrację.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taki wyrok to nie wyrok. K..wa k..wie łba nie urwie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Pulawach też sąd ma problem z ukaraniem jednej radcy prawnego za przekroczenie prędkości. Prosta sprawa, krótki temat, normalnie się z tym nie dyskutuje. Tu się sędziowie powyłączali ze sprawy. Zabrakło zwykłej odwagi? Bo znajomy? Pewnie się już wykroczenie przedawniło. Temat dla Dziennika.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
burak se krzyzyk powiesil,ze niby taki swięty jest
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
qwa lubelskie sądy, niech ich szlak! ja 1000zł tydzień temu mandatu dostałem jak odwoziłem pijanego teścia, fakt, wyprzedzaałem na przejściu dla pieszych i na terenie zabudowanym Al.Sp Pracy już za giełdą jechałem 160 km/h bo z górki było, do tego dostałem 20 pt i po prawo jazdy:-(, pusta droga praktycznie 3 pasmowa,zero ruchu,zero zagrożenia, trochę śię śpieszyłem fakt, moja wina do panów z wideorejestratora nie mam pretensji,mogłem wolniej jechać i nie wyprzedzać ale cóż lepsze to niż jak by mniał teść sam jechać i sobie lub komuś narobić bidy, ale powidzcie to ma byś sąd? kolo nawywijał na wypadku i uciekł i dostaje 1000 zł hehe lubelski wymiar sprawiedliwości znany w całej polsce, ps.pozdrawiam panów z videorejstratora. Andrzej K
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Armia Krajowa widziała co robić w lesie z takimi "sprawiedliwymi" sędziam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mysle ze Ziobro dobrze robi wytaczajac wojne sadownictwu to POLSKA plaga którą należy zlikwidować
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ręka rękę myje...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ten "sędzia" jeszcze go tłumaczył... jedna sitwa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co, razi cię po oczach prostaku?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten sędzia się ośmiesza ! Czy on kiedykolwiek widział wypadek z WINY UMYŚLNEJ ? Sitwa i tyle w temacie !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A wię wszyscy którzy uciekną z miejsca wypadku będą karani kara 1000 zł? Inny sąd nie moze w tej chwili wydać innego wyroku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...