Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Prezenty na Mikołaja 2017: Jakie książki dla niej, dla niego i dla dziecka?

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 4 grudnia 2017 r. o 16:49 Powrót do artykułu
W tym kraju prawie nikt nie czyta, szkoda kasy na te książki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie mam na życie bo mi za orkę płacą nainiższą krajową i mam na ksiązki wydawać, chyba ich porąbało
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie czytają lemingi. Ja nakupiłem w tym roku książek za 300€, w zeszłym roku za 400€. Przepieknie wydane albumy z fascynującymi opisami. Super słownik austriacko-niemiecki. Jak to było: wziąłem kredyt, zmieniłem pracę i stać mnie na książki, i mam czas na ich przeczytanie. Biedne lemingi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sorry, ale tym badziewiem co na zdjęciu to nikogo bym nie obdarował. Grafomaństwo i tyle.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja czytam książki i nigdy nie żal mi na nich pieniędzy, ale śmiać mi się chce z propozycji dla kobiet - kalendarz i książka kucharska. Wow.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiem co za pajac tworzył tę listę, ale to jest mega obraźliwe, że kobietom proponuje się jakiś kretyński kalendarz, z debilnymi horoskopami i książkę kucharską!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja w zeszłym roku mamie kupiłam książki o olejkach eterycznych i o różnych wyciągach roślinnych. W tym roku zamawiam z Damai olejki eteryczne, bo bardzo chciała ich spróbować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja zawsze patrzę po promocjach na Livro, w księgarni internetowej. Zawsze znajduję jakies tytuły za kilka/kilkanaście złotych i wcale nie mam na myśli wyłącznie książek dla dzieci - w zasadzie zawsze tak kupuję książki. Owszem, są tytuły dosyć drogie, ale na nie mogę poczekać.  Nie mam takiego zapału, że muszę mieć daną książkę już dzisiaj, po była premiera. Czekam na Livro da dobrą cenę. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
U nas zawsze pojawiają się jakieś prezenty ze zdjęciem. Po prostu takie zawsze się sprawdzają. Dwie osoby dostały takie magiczne kubki. Mam na myśli kubki na których foto widać dopiero po ich zalaniu napojem. Naprawdę - genialny pomysł, a wszystko ogarnięte niewielkim kosztem. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Empik Foto - ten kierunek. Tam macie fajne prezenty ze zdjęciami. Może poduszka, a może coś w innych klimatach? Po prostu spróbujcie to jakoś sensownie dopasować pod swoje oczekiwania i będzie dobrze. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież w tym okresie zawsze pojawia się wiele nowych tytułów, ciekawych premier. To raczej kwestia podejścia do tematu. To jest moment właśnie na takie poszukiwania.  livro.pl/a-ja-zem-jej-powiedziala-nosowska-katarzyna-sku1200675524.html - niby temat stary, a jary. livro.pl/uniesienie-king-stephen-sku1214167101.html - nowość, która powinna podpasować w zasadzie każdemu...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...