Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Prezes Motoru: Moje alimenty to moja sprawa

Utworzony przez ~gosc~, 4 maja 2009 r. o 16:56 Powrót do artykułu
Cos to nie tak z tym Bednarzem??? Ale czy czasami ktos mu celowo klod pod nogi nie podklada?? nie wiem co myslec?!! Teraz prosze o grzeszkach Wilczka z pilki recznej wywlec !!Zapewne jeszcze wieksze przekrety!!Dlaczego dziennik i inni milcza ?!!A pozniej dalej Piatek itp.Wariat typu Palikot chce zbawic Motor czemu nie !!?Jak to mowia wariat ma wiecej szczescia niz rozumu dac mu trzeba szanse powodzenia p. Bednarz!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czemu nikt nie napisze dlaczego Sadowski nie pracuje już w Ładzie Biłgoraj? Może by się redaktor wybrał do Biłgoraja i wypytał o tego pana? Albo do Dęblina proponuje pojechać sądzę że informacje będą zbieżne, podobnie jak od kilku innych mniejszych ekip gdzie zabawił ten człowiek. Dlaczego dziennikarzyny nie napiszecie o tym jak były prezes Motoru pan Tomasz Chmura wypompowywał pieniądze z klubu m.in dając 7tys. zł na platformę medialną firmie która się rozpłynęła? Czyżbyście nie opisywali celowo tej sprawy bo pan Chmura to wasz koleżka, tak jak redaktorzyn z kuriera którzy go ochraniają za wszelką cenę? Dziwnę że nagle po wyborze pana Bednarza na prezesa kurier razem z Dziennikiem wyciągnęli brudy na jego temat. Czyżby miało to służyć temu żeby wszyscy zapomnieli o przekrętach pana Chmury? No to się zdziwicie bo nikt normalny nie zapomni. Za grosz obiektywizmu w tych gazetach. Ale nawet nie ma się czego dziwić. Szkoda tylko że marnujecie papier na zadrukowywanie propagandą stron, środowisko naturalne tylko traci...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wydaje mi się ,że ktoś chce coś ukryć z przeszłości p.Sadowskiego i jego kariery trenerskiej na Lubelszczyźnie, Tomaszowice,Dęblin,Biłgoraj jak i p.Chmury i jego prezesury w Motorze Ps. Proszę o tym napisać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...