Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Prezydent chce zmienić listę miejskich wydatków

Utworzony przez ja1, 27 sierpnia 2013 r. o 16:04 Powrót do artykułu
Ul. Zelwerowicza powinna  być  zrobiona  w pierwszej kolejności , bo  to  co  się  dzieje  przy  wyjeżdzie z Willowej  i  odwrotnie  woła  '  o  pomoc '  już  kilka lat . Właśnie ta ulica  odblokowałby  w bardzo  dużym stopniu  ciągle  korki  na skrzyżowaniu Ducha i Sikorskiego .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Filaretów opóżniona i pewnie zakończą na wiosnę więc i płatności też wiosną, to i nie ma co przesuwać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hangar na kajaki przy małej szkółce 100 tysi szalenie ważna inwestycja, nie ma w tym miescie wazniejszych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja wiedziałem że tak będzie... Znów przedłużenie Dekutowskiego w stronę Wyzwolenia poszło się jeba.... Jak zwykle dobre rozwiązania są wywalane do kosza. Panie Żuk, czy nie widzi Pan korzyści płynących z powstania tej ulicy? Ta ulica spełniałaby rolę obwodnicy południowej części miasta. Ludzie zamiast jechać przez ciasną Kunickiego i inne "ułatwiające życie" wypierdki drogowe mogliby bez wjeżdżania do miasta przedostać się na S17 od np. drogi na Biłgoraj (Abramowicka). Niech radni przemyślą sprawę. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~persona~ ma racje ze ta droga jest potrzebna, ale bez przebudowy skrzyzowania Głuska- Kunickiego- Abramowicka to będzie nieporozumienie. Najgorszy problem to skręt w lewo z Głuskiej w Abramowicką. Nie raz trzeba bawic się w kaskadera żeby z tamtąd wyjechać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdyby szanowny Pan Prezydent mieszkał przy którejś z tych ulic, np. Dunikowskiego, nie odwlekał by w czasie jej budowy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeżeli dla P.Prezydenta ważniejszy jest hangar na kajaki od budowy ul. Dunikowskiego gdzie 250 rodzin nie ma dojazdu do mieszkań to ja wiecej na takiego prezydenta nie zagłosuje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeżeli dla P.Prezydenta ważniejszy jest hangar na kajaki od budowy ul. Dunikowskiego gdzie 250 rodzin nie ma dojazdu do mieszkań to ja wiecej na takiego prezydenta nie zagłosuje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zastanawiałem   się  czy  kupić  mieszkanie  na  ulicy Dunikowskiego  -  osiedle  Bżozy .  Ale  teraz  dzięki  Panu  prezydentowi  problem  sam  się  rozwiązał.  Nawiasem  mówiąc  budowa  Dunikowskiego  na  wysokości  osiedla   Bżozy  miała  być  zrealizowana  w  roku  2012  przez  inwestora,  a  pozostałą  część  miało  wybudować  miasto.  Firmy  konkurujące  z  Interbudem  mogą  podziękować  Panu  prezydentowi  za  skuteczną  pomoc  w  pogrążeniu  konkurencji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...