Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Prezydent Duda pomoże małżeństwu, które mieszka na klatce w bloku?

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 28 września 2017 r. o 20:28 Powrót do artykułu
Gąbka by pomógł
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za mieszkanie płacić nie chcą , za obiady płacić nie chcą , chcą tylko koczować na klatce , brudzić i smrodzić ludziom.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale pieprzenie. Ile kosztuje gotowanie obiadów dla dwojga emerytów? Mniej niż 200 złotych miesięcznie? Chyba za to nie byłaby ta kobieta w stanie ugotować na cały miesiąc. Czynsz 500 zł miesięcznie tez dużo? A ile zapłaci czynszu jak otrzyma mieszkanie komunalne, będzie darmo? Coś pachnie tu cwaniactwem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rodziny za mniej jak 2500zl zyja i sie nie zala...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prosze dać im wille z basenem, dożywotnie obiady w jakieś ekskluzywnej restauracji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To co miałem, przepultałem. A teraz Daj! Daj! Daj! Daj! Daj!...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O ilu pomocników...chyba kampania wyborcza się zbliża.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jakiś skandal. 2500 zł dla emerytów, to nie są małe pieniądze do utrzymania się. Tu chyba zdziwaczenie tych ludzi się wdarło...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo dla lokalnych pomocników!!! Brawo dla posła Artura Sobonia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
200 zł za obiady dla dwòch osòb to dużo ??? nie no nie wytrzymie za chwilę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pierwszym krokiem władzy powinno być zgarnięcie i sprzątnięcie śmieci-oszustów od tych 'chwilówek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani Agnieszko Kasperska ,niech już pani przestanie!!! Ile można wciskać ciemnotę ludziom. Dlaczego pani nie napisze że ich synalek siedział w więzieniu i jest złodziejem. Dlaczego nie napisze pani ze sąd umorzył tą sprawę bo wcale nie było tak jak pani pisze. ci ludzie są sami sobie winni i nie są wcale biedni, mają 2500zł na miesiąc , za to można godnie przeżyć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Artur Sobon to przyjaciel Pana Boga!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kur.a co za bezczelność !!! maja 2500zł z emerytur - za mieszkanie 500zl nie bo za dużo , na obiady 200zł nie bo za dużo. No to na co wydają te 2500zł miesiąc w miesiąc ?? na wódkę ??? Co za bezczelni ludzie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani Agnieszko , ja chętnie wystąpię w pani reportażach. Ja zarabiam na rękę 1800zł , moja żona zajmuje się dzieckiem dostaje 500+ , nie pracuje. Razem mamy 2300zł dochodu na 3 osoby, też nie mamy własnego mieszkania. To mniej niż ta para emerytów, bedzie lepsze show . Zapraszam do komtaktu , może i nam prezydent Duda coś załatwi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To są jakieś jaja. 500 zł za mieszkanie i 200 zł za obiady to za dużo?. Znam osobę która ma 80 lat schorowana i wymagającą opieki , utrzymuje się z emerytury 1200 zł /m-c. Opłaca czynsz i wszystkie media , leki , a także dopłaca do opieki mopr. Prosze dokładnie zbadać sprawę. To jakaś patologia !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lemingi się wkurzyli, bo panstwo zaczyna wspierać maluczkich. A ty udawany kutafonie z niby żoną i niby dzieckiem. Zapomniałeś, że na dzieci jest wypłacany dodatek opiekuńczy na dzieci. Czyli nie 2300, lecz 2450 mialbyś dochodu, gdybyś nie był bykiem bez żonki. Do tego z bezrobotnym współmałżonkiem sporo odzyskałbyś pieniążki z nadplaconego podatku. Zgadza się? Bo mi tak dziwnie kiedyś wychodziło. Tych ludzi zaszczuto i oszukano, by nie rzec ograbiono w biały dzień. Dla nich 100 złotych to fortuna. Fajnie jak ma się te 2500 tysia na rękę, ale brutto to nie marne 1800 złotych netto. Teraz sorozowi pajacie panimajecie o szto im chodzi? Zresztą z dziadami z PO nie ma fo gadać. Oni Polaka wdeptaliby w ziemię. Oni czują się Kapo, o przepraszam we współczesnym slangu zwie się Europejczykiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najlepiej dać wszystko za darmo a i tak będzie źle.Skoro ośrodek na Bazylianówce jest fe bo za drogi,to niech dalej śpią na klatce.Jak się jest pazernym na kasiutke i daje się zrobić w bambo,to do kogo pretensje?!Naiwność powinna być surowo karana.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie rozumiem. Ogromna większość znanych mi emerytów ma niższe dochody niż Ci państwo. Liczą się z każdym groszem, żyją skromnie nie biorą chwilowek bo wiedzą że długi trzeba spłacać. I im nikt nie pomaga. Ci ludzie zachowali się skrajnie nieodpowiedzialnie i pomimo względnie przyzwoitych dochodów trzeba ich ratować.., bo za nic nie chcą płacić. Nawet w komunie nic nie bylo za darmo. Czemu jedni muszą sobie radzić ze znacznie mniejszymi dochodami imusza ponosić konsekwencje swoich decyzji a Ci Państwo nie... To skrajnie niesprawiedliwe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O ile dobrze mi się wydaje to na emeryturze nie odprowadza się składek na emeryturę, czyli zostaje więcej pieniędzy niż tutaj Pan/Pani napisał. Chciałabym się dowiedzieć o jakim dodatku na dzieci Pan/Pani pisze bo chyba żyjemy w innych czasach? Niestety nie chcę oceniać tych Państwa, ktoś przy wcześniejszych artykułach w komentarzach wypisywał, że pewnie zostawiają w aptece na leki dla tego Pana ok 1500 zł. A tutaj Pani sama mówi, że 200 zł miesięcznie. Jeżeli nawet byśmy przyjęli, że mają 1800 zł na rękę to po odliczeniu 500 zł za mieszkanie i 200 zł za jedzenie miesięcznie oraz tych 200 zł w aptece to jak nic zostaje 900 zł do wydania na życie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...