Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
zabawa na całego jak jest Janusz.ciekawe czy penisy się POjawiły?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mamy piękny teatr, uroczystość nie była najgorsza, a koncert znakomity. Szkoda tylko,że oświetleniowcy to jakaś okropna prowincja i nie rozumieją,że takiej klasy flamenco to poziom Chopina, Czajkowskiego,czy Mozarta, których nikt nie odważyłby się oświetlić zielono-czerwonymi landrynami i dyskotekową kulą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy w Lublinie brakuje osób,które by poprowadziły koncert inauguracyjny.Jestem pewien,że nie.Lubelskie prowincjonalne myślenie i działanie jeszcze raz dało o sobie znać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto wpuscił tego analfabetę i pośmiewisko całego świata na otwarcie teatru ale hańba
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"po wizycie w Teatrze Starymw Lublinie, prezydent Bronisław Komorowski wyraził się krytycznie o konstrukcji budynku. Jak to ujął: "... Spieprzyli totalnie, balkony od środka wybudowali.."
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I wyjedzie przekonany że lubelszczyzna to kraina mlekiem i miodem płynąca która już niczego nie potrzebuje. Dziękujemy wam władzom lubelszczyzny za malowanie liści na zielono i stworzenie fałszywego obrazu prezentującego niedoinwestowane zadupie jako światową metropolię.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lubelszczyzna to taka kraina,która się zaczyna i kończy wokół Lublina.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ktoś jeszcze wierzy że januszek jest w opozycji do po.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na wymioty sie zbiera jak sie na te zdjecia patrzy.Przyjechal hrabia na wieś,gówno pod dywan zamiecione i takie to piekne i cacy jest..Tylko niech eminencja sie nie rozglada za bardzo bo może biede zobaczyc a wtedy kiszka bedzie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
I wyjedzie przekonany że lubelszczyzna to kraina mlekiem i miodem płynąca która już niczego nie potrzebuje. Dziękujemy wam władzom lubelszczyzny za malowanie liści na zielono i stworzenie fałszywego obrazu prezentującego niedoinwestowane zadupie jako światową metropolię.
Jak rozumiem, byłbys najszczęsliwszy, gdyby cały Lublin rozsypał sie do szczetu. Okazuje sie, że nic nie robienie nie jest takie złe, jak robienie czegokolwiek ku lepszemu...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lubelska POlszewicka elyta z tym pupilkiem WSI - obrzydliwość. Jeszcze ten penis z Biłgoraja na wybiegu... Aż się przypominają słowa piosenki, wymagające w tym kontekście lekkiej modyfikacji: "zakute łby, tłuste cielska, rozsiadła się platforma obywatelska"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten kraj zawsze dla rządzących będzie inny niż rzeczywisty. Ja czytam te newsy, że żarówki na Jezickiej wymienili to nie wiem czy się śmiać czy płakać. Tylko na Jezuickiej bo jasnie prezio miał tamtędy iść. A reszta nie wymieniona. albo to: Takiego wydarzenia lubelskie Stare Miasto nie przeżyło od lat. Transmisja na żywo w TVP Kultura, kilkaset osób przed te-lebimem na Placu po Farze, tłum oficerów Biura Ochrony Rządu, snajperzy na Wieży Trynitarskiej, cała straż miejska w pełnej gotowości i czerwony dywan na ul. Jezuickiej. - cytat z artykułu. Prowincjonalne miasteczko zesrało się z powodu przybycia. Transmisja w TVP Kultura - ile tam mamy widzów? Kilkaset osób przed telebimem - że też im się chciało. Ale snajperzy i straż miejska w gotowości to faktycznie wydarzenie na skalę europejskiej stolicy kultury. No po prostu wydarzenie roku. Zwłaszcza tłum Borowików. Przykro czytać taką relację, bo ja myślałęm że wydarzeniem był zakończony remont Teatru, a przy okazji w poniedziałek zabierzcie prezia na budowę teatru nowego, bo założę się że on nawet nie ma pojęcia że taki teatr w Lublinie istnieje o czym w łącząc się w bulu z Lublinem mógłby się dowiedzieć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kurde spojżałem się na foty i się wyżygałem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BijPOlszewika napisał:
Lubelska POlszewicka elyta z tym pupilkiem WSI - obrzydliwość. Jeszcze ten penis z Biłgoraja na wybiegu... Aż się przypominają słowa piosenki, wymagające w tym kontekście lekkiej modyfikacji: "zakute łby, tłuste cielska, rozsiadła się platforma obywatelska"
Lekarstw zapomniałeś/aś zarzyć? Paciorek (do J.O. Kaczyńskiego) i spać. Pozwalaja tam w szpitalu pisać na kompie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zakuty łbie,nie każdy kto nie jest z Peło jest fanem Jarka,ale to dla niektórych zbyt trudne do zrozumienia.Ja też się wielkim łowczym w Lublinie nie podniecam.I POlecam naukę trudnej sztuki ortografii,choć to nie trendy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
robi napisał:
Lekarstw zapomniałeś/aś zarzyć? Paciorek (do J.O. Kaczyńskiego) i spać. Pozwalaja tam w szpitalu pisać na kompie?
Proponuję zażyć lekcji ortografii i dopiero wtedy pisać komentarze...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Że też nie znalazł się odważny aby pokazać Komorowskiemu to co pokazał kiedyś Skiba premierowi Buzkowi !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przyjeżdża prezydent - źle, źe przyjeżdża - przecież jesteśmy prowincją i nie powinien. Nie przyjeżdża prezydent - źle, że nie przyjeżdża, powinien odwiedzić lubelską metropolię. Teatr Stary to jest ważne dla miasta miejsce i czy mi się to podoba czy nie, to teraz rządzi Komorowski. Będzie rządził ktoś inny, to przyjedzie ktoś inny przeciąć wstęgę i nie będzie mi to również przeszkadzało. Czy się to komuś podoba czy nie, to jest to jedna z niewielu okazji, aby lokalna władza miała mozliwość dyskusji na nieco większym szczeblu. Mam nadzieję, że impreza po oficjalnej części była mocno zakrapiana, towarzystwo świetnie się bawiło, a przy tym padły jakieś propozycje, zostały nawiązane kontakty itp., i jeżeli z tego nic nie wyniknie teraz, to może w przyszłości. Takie są realia. Co do konferansjerki, to G. Torbicka robi dla regionu sporo, Dwa Brzegi - chyba jedno z najbardziej znanych wydarzeń na Lubelszczyźnie - firmije właśnie swoim nazwiskiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
LUBLIN FITA NAJWIEKSZEGO MISZCA ORTOKRAFJI
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobrze,że przyjechał,zobaczył jak wielkie inwestycje są po drodze,napuszył się-nastroszył piórka,Lubelszczyzna w budowie ludzie szczęśliwi wylegli na ulice wiwatom nie było końca,toż to drugi Piłsudzki Nasz wódz umiłowany.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...