Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
ROSZADKI,PRZEPYCHANKI NA STOŁKACH,ZERO POMYSŁU NA ROZWÓJ MIASTA,POZYSKIWANIA ŚRODKÓW UNIJNYCH,ZERO LOBBOWANIA NA RZECZ STOLICY REGIONU PRZEZ TFUUU PRZEDSTAWICIELI W SEJMIE I SENACIE Z LUBLINA!!TOTALNE DNO!!TAK WYGLĄDA LUBLIN A.D. 2009 ROK!!WSTYD,HAŃBA, ŻAL I WK...!!!WASILEWSKI VEL PREZYDENT, TY LENIU, GŁOSOWAŁEM NA CIEBIE I ZROBIŁEM NAJWIĘKSZY BŁĄD !!PODOBNIE TYCH ĆWOKÓW Z RATUSZA!!!PLATFORMA TO TOTALNE DNO!!TUSEK I JEGO MIETKI SZKODA SŁÓW!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prezio znowu wyprodukował Żuka. Jako prosty chłop, nadal chce Żukiem wjechać do UE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brak dróg, zero inwestycji brak szybkiej kolei do Warszawy. Za 10 lat Lublin będzie małym miesteczkiem w porównaniu do takich miejscowości jak np Rzeszów. Brak pracy powoduje, że Lubelszczyzna się wyludnia, a Oni jaj sobie robią i zamieniają się stołkami. Najgorsze jest to że nie ma żadnej alternatywy, na którą możnaby było zagłosować. Wybór PSL, które nigdy nic nie zrobiło czy też PIS, SLD czy Samoobrony nie wpłynie na poprawę sytuacji naszego regionu. W poprzednich wyborach wydawało mi się, że PO jest rozsądną partią i dzięki niej Lubelszczyzna coś zyska. Oczywiście PO potrafi działać w innych regionach jak np dolnośląskie czy pomorskie, ale tam mają normalnych przedstawicieli. Natomiast u nas??! Tragedia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wreszcie jakies zmiany bo Kolodziej-Wnuk wogle na to stanowisko nsie nie nadawala dlatego tez pewnie i niewiedza gdzie ja upchnac bo co wkoncu to partyjna kolezanka-----------podobna do Strojnowskiej prywaty i dbanie o wlasne interesy a nie dla LUBLINA. Pozdrawiam UCZCIWYCH.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
po cholerę jacyś niby dyrektorzy departamentów, skoro departamentami niby zarządzają zastępcy prezydenta - dlaczego mamy podwójnie płacić z naszych podatków dla dyrektora departamentu i zastępcy prezydenta??? może w ramach oszczędności (kryzys) Pan Prezydent zrezygnowałby z którejś posady dla kolesiów???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a jak tam dogada sięstary konbinator, który przetrwał wszystkich szefów w ratuszu z łatką kto kogo będzie posuwał ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...