Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Prezydent: Na Czuby! Uczniowie: Nie!

Utworzony przez matka, 4 grudnia 2007 r. o 21:21 Powrót do artykułu
Śledzę losyVII L.O. Mój syn jest absolwentem tego liceum. Teraz kończy studia w Warszawie. Wiele razy odwiedzał swoją szkołę po maturze. To nie jest liceum ani gorsze ani lepsze od wielu innych w mieście.Na pewno , ale ma dobrych nauczycieli-przynajmniej tacy uczyli syna. Dużo mi pomogli i wiele im zawdzięczam. O co tu chodzi drodzy Państwo? Co takiego stało się, że VII L.O. miasto chce unicestwić? Coś tu jest nie tak- słyszałam , że wydano wiele milionów na remont szkoły. Kto sobie ten budynek wyremntował i za czyje pieniądze? Jeżeli za unijne to były przeznaczone dla tej szkoły, a nie na nieznany cel. Wcześniej protestowali nauczyciele, teraz rodzice i uczniowie a co na to wszystko dyrektor szkoły? Pamiętam, że dyrektor zawsze lubił prase, dlaczego dyrektor milczy? Nie myślałam, że korupcja może być też w oświacie, biednej, niedofinansowanej, ale chyba może być wszędzie. Chciałabym , żeby syn mój miał "swoją szkołę". I dosyć mam tej niuczviwości. Dobrze, że uczniowie będą protestować, to jest liceum, to jest dla nich dobra lekcja obrony ideałów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wasilewski Paltformersie w $@#&^ j$%^&*@# !!!!!!! myślisz że jak ty i twoi koleżkowie majż kasę dla swoich @#$%^& na prywatne szkoły, to my biedni "frajerzy" możemy byc przenoszeni jak śmieci z kąta w kąt. Zapamietamy ci to i PLATFORMIE przy następnych wyborach, nawet nie przysyłaj ulotek bo każemy ci je @#$%^& !!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zobaczcie zdjęcie. Czy to taki zboczony fotograf kazał bluzkę dziecku rozpinać do zdjęcia? czy to takie dzieci w tych czasach są, że chcą się aż tak 'eksponować' ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Drodzy rodzice dopytajcie się czy budynek VII LO nie chcą przejąć zakonni? bo jeżeli jest to dla Was dziwna decyzja to na pewno znów miasto chce oddać nieruchomość w ręce kleru. Obym się myliła.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A czy Pan Prezydent obejrzał "nową szkołę"???? Czy opiera się na "chęciach" i deklaracjach???? Sam budynek nie wystarczy.....trzeba spojrzec na jego otoczenie, dojścia do niego, dojazdy...itp.... a z tym jest beznadziejnie!!!!!! Zniszczone trawniki, chodniki,nawierzchnie ulic, brak parkingów...no i powinna sie liczyc opinia okolicznych mieszkańców,administracji......i rodziców uczniów,którzy chodza do tej szkoły!!!! Wszak ma przybyć młodzież "starsza"......dojrzalsza......kto więc zagwarantuje spokój i weźmie odpowiedzialność za nich????? Policja jak i straż miejska bywa tu rzadko lub sporadycznie????? Przydało by sie więc trochę zdrowego rozsądku........przy podejmowaniu "nieodpowiedzialnych" decyzji!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja chyba wiem. W miejscu gdzie soi teraz VII liceum ma byc cos tam ukrainsko-polskie. Niedawno byl remont szkoły i dziwnym trafem szkola zarowno od srodka jak i od zewnatrz pomalowana jest w barwy ukrainy. czy ma to zwiazek??? hmmm....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...