Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Chłopaki wypięli klaty aż guziki trzeszczą.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A Pan Mietek Jurecki?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ostatni...ile razy to juz słyszeliśmy...chyba cieżko im sie rozstać ze scena.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co nie należy się ? Za te wszystkie radości i wzruszenia, refleksje, i wszystko inne ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Należy im się jak mało komu w tym mieście. Gratulacje. :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gratuluję i dziękuję za piękną muzykę, która i tak ze mną pozostanie 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pisowcy ! Opluwać Budkę Suflera marsz!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pisowcy ! Opluwać Budkę Suflera marsz!
Jestem za PIS-em ale nie jestem jakimś debilem żeby opluwać zespół dlatego ze prezydent z PO go odznaczył. Chyba już onet-owsko - TVN-owska propaganda zrobiła ci kolego piane z mózgu. Wróć na swoją wieś do wideł i nie podszywaj się po lubelaka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pisowcy ! Opluwać Budkę Suflera marsz!
Co tam Budka - fajne plumkanie ... ALe swoją droga jak patrzy się na elitę na tej imprezie to jednak PZPR wróciła - Polska Zjednoczona Platrofma Obywatelska Stronnictwa Ludowego....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pisowcy ! Opluwać Budkę Suflera marsz!
Warchoł i wichrzyciel jak bym buca niesioła słyszał !!!  tragedia co za bezmuzgi !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może niech zagrają pożegnalny koncert
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo, brawo. W pa..e się nie mieści żeby wszędzie szukać podtekstu politycznego  .BUdce się to należy, tylko debil patrzy, kto odznacza, kto stoi w tle. Zamiast cieszyć, się że nasze miasto ma taka kapelę, durnie tylko doszukują się drugiego dna. Pisiorska zaraza domysłów szerzy się jak dżuma,(wiem nale nie powien), tragedia!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znudzony,,,komorowski przyjechal odznaczyc budke,,,,nie ma chyba czym sie zajac,,,,likwiduja zaklady tytoniowe w lublinie ,,,wlasnie tam powinien pojechac i cos zrobic by prace dla ludzi uratowac ,,,,smiech mnie ogarnia na to co robi ten komorowski,,,,,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...