Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Jak widać społeczeństwo uważa za ważne inne wartości niż pan P. i artykułuje mu to na chałupie. Jak w przysłowiu: Organista lubi ogórki, a ksiądz jego córki...."
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Otwieram gazetę - Pietrasiewicz, włączam radio lub telewizor - Pietrasiewicz, w internecie - Pietrasiewicz. Ten człowiek o nieciekawej fizjonomii jest mistrzem autopromocji lub figurantem ratusza, który za 2,8mln zł z miejskiej kasy dla jego pseudo teatru ma odwracać uwagę od poważnych problemów Lublina takich jak np. ogromne zadłużenie, które miasto próbuje ograniczyć min. poprzez podwyżkę podatków i cen biletów MPK. PS. Może miasto ujawni ile pobiera ten człowiek pensji fundowanej z naszych podatków?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zx napisał:
Jak widać społeczeństwo uważa za ważne inne wartości niż pan P. i artykułuje mu to na chałupie. Jak w przysłowiu: Organista lubi ogórki, a ksiądz jego córki...."
a co uważa społeczeństwo na wartości , które głosił pewien Żyd 2000 lat temu ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jon napisał:
a co uważa społeczeństwo na wartości , które głosił pewien Żyd 2000 lat temu ?
To akurat nie ma tu nic do rzeczy... Mi też się wydaje, że szanowny Pietrasiewicz lubi robić z siebie męczennika. Ciągle mu pod górę jest, ciągle wiatr w oczy i jeszcze nikt go nie lubi. No biedactwo. Każdy tylko czeka na okazję, żeby mu petardę wrzucić albo drzwi pomalować... Polecam film pt. "Zniesławienie" zrealizowany przez żydowskiego dziennikarza, ukazujący prawdziwe oblicze "antysemityzmu" na świecie. Warto.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie ma nic przeciwko temu ze nasze miasto jest skazane na wycieczkowiczów --ale pytam dlaczego autokary przywożący "naszych "braci z Izraela parkują nie zgodnie z przepisami ruchu drogowego Unicką nie można przejechać - dlaczego zostałam przegoniona z pod pomnika jakiegoś żyda przez ochroniarzy wycieczki żydowskiej a byłam na spacerze z psem .Donalda Mac zamykają bo jedzą "koszerne "jedzenie ????????????? SA przecie tylko turystami-- Witamy !!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
alal napisał:
Nie ma nic przeciwko temu ze nasze miasto jest skazane na wycieczkowiczów --ale pytam dlaczego autokary przywożący "naszych "braci z Izraela parkują nie zgodnie z przepisami ruchu drogowego Unicką nie można przejechać - dlaczego zostałam przegoniona z pod pomnika jakiegoś żyda przez ochroniarzy wycieczki żydowskiej a byłam na spacerze z psem .Donalda Mac zamykają bo jedzą "koszerne "jedzenie ????????????? SA przecie tylko turystami-- Witamy !!!!!!
Nie no proszę Państwa to już przesada, żeby takie żeczy robić! A kim Oni są Ci żydzi skoro muszą mieć zapewnione takie środki bezpieczeństwa? Ja myślę że Oni sami kierują na siebie to nietolerancje poprzez takie zachowanie. Zwiedzać inny kraj w asyście ochroniarzy to chyba trzeba mieć coś na sumieniu? U mnie w domu kilka razy rozmawialiśmy na temat historii naszego Państwa i takiej oto sytuacji-co by było gdyby nie było II wojny światowej? i przyszło by nam Polakom żyć obok kilku milinowej populacji żydowskiej czy aby przypadkiem z Polski nie zrobili by drugiej strefy gazy?. Można gdybać co by było gdyby, ale fakt jest faktem że ten naród coś w sobie ma czego inne nacje nie lubią.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co będzie, gdy nasza dzielna milicja nikogo nie złapie? Chyba trzeba będzie kogoś wytypować. Może nieoceniona Gazeta Wyborcza zorganizuje casting na neofaszystę? A tak poważnie, to ten teatrzyk Pietrasiewicza zżera ogromne pieniądze, a nie jest nikomu potrzebny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak stwierdził Izeak B. Singer - jeżeli nie ma gdzieś antysemityzmu, to Żydzi go wymyślą. Z cała pewnością jest to prowokacja Pana P. tak jak wiele razy działo się w Polsce i na świecie, ażeby przedsiębiorstwo Holokaust mogło znakomicie prosperować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dżon napisał:
To akurat nie ma tu nic do rzeczy... Mi też się wydaje, że szanowny Pietrasiewicz lubi robić z siebie męczennika. Ciągle mu pod górę jest, ciągle wiatr w oczy i jeszcze nikt go nie lubi. No biedactwo. Każdy tylko czeka na okazję, żeby mu petardę wrzucić albo drzwi pomalować... Polecam film pt. "Zniesławienie" zrealizowany przez żydowskiego dziennikarza, ukazujący prawdziwe oblicze "antysemityzmu" na świecie. Warto.
no tak , sam podrzuca petardy . p.s. na pewno nic nie ma do rzeczy ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polak napisał:
Nie no proszę Państwa to już przesada, żeby takie żeczy robić! A kim Oni są Ci żydzi skoro muszą mieć zapewnione takie środki bezpieczeństwa? Ja myślę że Oni sami kierują na siebie to nietolerancje poprzez takie zachowanie. Zwiedzać inny kraj w asyście ochroniarzy to chyba trzeba mieć coś na sumieniu? U mnie w domu kilka razy rozmawialiśmy na temat historii naszego Państwa i takiej oto sytuacji-co by było gdyby nie było II wojny światowej? i przyszło by nam Polakom żyć obok kilku milinowej populacji żydowskiej czy aby przypadkiem z Polski nie zrobili by drugiej strefy gazy?. Można gdybać co by było gdyby, ale fakt jest faktem że ten naród coś w sobie ma czego inne nacje nie lubią.
Polacy nie lubią Żydów, ale do króla żydowskiego co niedziela modlą się. nie uważasz, że to schizofrenia jakaś ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jon napisał:
Polacy nie lubią Żydów, ale do króla żydowskiego co niedziela modlą się. nie uważasz, że to schizofrenia jakaś ?
Obywatelu Jon a za co niby Polacy mają lubić żydów ? Może za to że to żydzi po wojnie mordowali `polskich patriotów ,pozmieniali nazwiska i uwazaja że wszystko w porządku ,teraz ich potomstwo niszczy co sie da w mojej ojczyżnie ,wymieniać dalej ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jon napisał:
Polacy nie lubią Żydów, ale do króla żydowskiego co niedziela modlą się. nie uważasz, że to schizofrenia jakaś ?
Poducz sie troche a potem zabieraj głos w dyskusji
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...