Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Prezydent ukarany grzywną, bo ktoś coś źle wcisnął

Utworzony przez O., 15 października 2014 r. o 11:09 Powrót do artykułu
określe to zwykłym zawrcaniem d...y, otrzymał maila/niby nie otrzymał, dostał płytę cd, nie umiał odtworzyć, zwykle czepianie się
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a jednak urząd informacji/odpowiedzi  udzielił...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a jednak urząd informacji/odpowiedzi  udzielił...
Tak i jeszcze płytę cd nagrali, przeciez mógł Pan zwrócić się do kogokolwiek o pomoc w odtworzeniu płyty nikt by nie odmówił
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
uśmiałem się do łez
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale sirota ten prezydent  ale ma za sobą redakcję  :ph34r:
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ratusz blokuje inwestycje a Żuk mówi co innego. Oto jak wedlug polskich ekspertow wygląda praca lubelskiego Ratusza i Żuka. Czyżby blokowali. inwestycje bo one spowodowałyby spadek cen i wtedy Piątek oraz inni przyjaciele Zuka mniej by zarobili ? http://wyborcza.biz/biznes/1,100896,16804607,Tam__gdzie_nie_ma_planow__budowy_zaczynaja_sie_z_opoznieniem.html?pelna=tak&biznes=lublin#BoxBizTxt
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zainwestowane podczas kadencji Żuka 2,2 mld złotych określasz jako blokada inwestycji...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
facet dostał odpowiedź + płytkę z mapami na cd czy to wina urzędników ,ze ma stare oprogramowanie na kompie i nie mógł płyty odtworzyć, mógł pójść do ksero, otworzyli by mu płytkę i wydruk zrobili, nawet xxx razy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
facet dostał odpowiedź + płytkę z mapami na cd czy to wina urzędników ,ze ma stare oprogramowanie na kompie i nie mógł płyty odtworzyć, mógł pójść do ksero, otworzyli by mu płytkę i wydruk zrobili, nawet xxx razy
No co Ty ...mogli Mu wysłac pismo, ze można tak zrobić, bo ruszyć głową po co lepiej pisma wysłać, bo pocztę i koperty umie obsługiwać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co to za inżynier co nie umi pliku otworzyć?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
uśmiałem się do łez
  a pokażesz jak się śmieje do łez socjalista z ruchu narodowego? może wrzuć jakiś filmik z YT sławny lubelski bezrobotny blogerze  :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Nie ma śladów " - mówi rzecznik . No tak . Ślad po śladach wcięło ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Afera na miarę watergate - ktoś dostał płytę i nie potrafił jej odczytać. Wy to już naprawdę nie macie o czym pisać.   :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ratusz blokuje inwestycje a Żuk mówi co innego. Oto jak wedlug polskich ekspertow wygląda praca lubelskiego Ratusza i Żuka. Czyżby blokowali. inwestycje bo one spowodowałyby spadek cen i wtedy Piątek oraz inni przyjaciele Zuka mniej by zarobili ?
  o jakim blokowaniu mowa? bo przecież nie jest żadną tajemnicą że Żuk przeprowadził inwestycje na kwotę większą niż Pruszkowski i Wasilewski razem wzięci
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale co to za kara,skoro grzywnę zapłaci podatnik?Ja otrzymałem grzywnę z sądu i nie wiem na czyj wniosek i dlaczego.Sąd mnie powiadomił gdzie i ile mam zapłacić,ale nie raczył powiadomić za co???Jestem postraszony kosztami egzekucyjnymi i wpisaniem do rejestru dłuzników,który zostanie wymazany po 10 latach! A może idzie wiosna ze wschodu i będziemy mieli nowy podatek dla hazardzistów ,za to że żyjemy???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a pokażesz jak się śmieje do łez socjalista z ruchu narodowego? może wrzuć jakiś filmik z YT sławny lubelski bezrobotny blogerze  :)
  HAha :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
teraz jest takie pop... prawo obywatela ze z byle bzdurą może wniskować a urząd nic innego nie robić tylko zbierać informacje ze swoich referatów i odpisywać,w zasadzie to trzeba by zatrudnić osobę tylko do tego, że nie wspomnę o kancelariach które tylko w tym się lubują by zarzucać urzędy wnioskami o informację publiczną...jest taka jedna "mądra" na Pradze w W-wie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ok mówisz masz https://www.youtube.com/watch?v=mNrJy1uQH4c
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto to jest "Krzysztof Żuk jako taki"? Czy "Krzysztof Żuk jako taki" nie jest prezydentem Lublina ( a nie "miasta Lublin"), czy tylko nie odpowiada za czyny Krzysztofa Żuka prezydenta?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
teraz jest takie pop... prawo obywatela ze z byle bzdurą może wniskować a urząd nic innego nie robić tylko zbierać informacje ze swoich referatów i odpisywać,w zasadzie to trzeba by zatrudnić osobę tylko do tego, że nie wspomnę o kancelariach które tylko w tym się lubują by zarzucać urzędy wnioskami o informację publiczną...jest taka jedna "mądra" na Pradze w W-wie
Tyle, że te prawo nie jest od teraz, a było praktycznie od zawsze.   Nie pasuje, to zakładaj firmę, płać ZUS bez względu na to czy zarobiłeś czy nie albo na "zmywak" tudzież do "pośredniaka" - nikt nie musi być na "garnuszku" podatników i udzielać informacji na wniosek.   W Polsce mamy i tak w tym zakresie daleko idący liberalizm, bo gdyby to samo miało miejsce w jakim innym miejscu, to byłby już na karku ichni prokurator za naruszenie Karty praw podstawowych Unii Europejskiej.   Nie psuje, to na własny garnuszek, a nie podatników.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...