Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Hipokryta. I nic więcej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chyba ten radny nie widzał gołej kobiety dlatego tak go zszokowało. Do czego doprowadzi PiS? do czego są zdolni ci ludzie? Wybierzcie więcej pisuarków, będzie mrocznie jak w średniowieczu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
antypisior walczący napisał:
chyba ten radny nie widzał gołej kobiety dlatego tak go zszokowało. Do czego doprowadzi PiS? do czego są zdolni ci ludzie? Wybierzcie więcej pisuarków, będzie mrocznie jak w średniowieczu.
Ot i znalazł sie intelektualista dla którego synonimem nowej cywilizacji jest goła d***.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo dobrze, że prezydent będzie zmuszony do określenia stanowiska w tej sprawie. Mam też nadzieję, że Arcybiskup zabierze głos.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jest własnie szczyt HIPOKRYZJI. Słowo "d***" jest w części wykropkowane jako niestosowne. Ale pokazywanie ich w centrum, na zdjęciach, w miejscu, od lat znanego jako miejsce spacerów mam z małymi dziećmi, jest już jak najbardziej na miejscu. I tak tworzy sie małpia inteligencja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiem o co ta awantura? Panie radny - weź się pan za poważniejsze sprawy. Te które leżą odłogiem a powinny być dawno załatwione. Co Pana razi to już Pana sprawa lub problem. Mnie razi bezsilność i brak kompetencji władz i samorzadu Lublina. Zrobi Pan cos z tym?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
&speed napisał:
To jest własnie szczyt HIPOKRYZJI. Słowo "d***" jest w części wykropkowane jako niestosowne. Ale pokazywanie ich w centrum, na zdjęciach, w miejscu, od lat znanego jako miejsce spacerów mam z małymi dziećmi, jest już jak najbardziej na miejscu. I tak tworzy sie małpia inteligencja.
A gdzie ta hipokryzja? I słowo i to na plakacie nie jest pokazane w 100%. Widzisz coś więcej niż ja? A do kościoła chodzisz? Obrazy świętych oglądasz? A figury znanych artystów także w kościołach? Jak to zakwalifikujesz - małpia inteligencja? Ale u kogo?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie ma to jak powrót do feudalnych korzeni ciemnogrodu w Lublinie. Lublin był prowincją zabitą dechami i taki pozostanie na wieki. Może powinni jeszcze Inkwizycję wpuścić do miasta... Powodzenia w bojach świętej wojny...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolejny prawicowiec nie lubi nagich kobiet? Do tego czuje niesmak (!!!)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rosjanie nazywają Polskę "prostytutką" Artyści rosyjscy ukazali Polskę jako nagie babsko,a więc wszystko się zgadza,dzieło ma swój sens.Dzięki tej wybitnej sztuce,my Polacy uświadomiliśmy sobie, jak się nazywamy i jak wyglądamy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powiedzcie mi co z tych szczątków cultury ( przez małe c) mają Lublinianie. Tylko mniejszy budżet okrojony o koszty poniesione na te wygibusy. Mieszkałem przez dłuższy okres w Marsylii - podła dzielnica w sam raz dla Polaków , Rosjan, Ukrainców, Białorusinów, Arabów, Murzynów a ze starych mieszkańców była tam duża enklawa Włochów. Dzielnica ta miala włoską nazwę Bela Mai. Władze miasta ze starej zruinowanej fabryki zrobiły studia filmowe. Przez pierwsze dni widząc tłumy ludzi ( 80% to młodzież) nie wiedziałem o co tu chodzi. Okazało się, że Ci ludzie czekają na casting do serialu o Marsylii. Miasto to nota bene stolica kultury europejskiej na 2013r ( miejmy nadzieję , że nasz Lublin będzie tym samym w 2016r) reklamuje się od lat poprzez serial, w którym grają jego młodzi mieszkańcy. Serial rzeka opowiada o życiu w tym mieście, pokazuje ludzi w pracy w Policji, w handlu, strażków, puby, restauracje, pizzerie itp. Kilku młodych amatorów trafiło już na salony TVF. Młodzi mają pieniądze, pracę a mieszkańcy tego grodu są zadowoleni z serialu. Część filmu toczyła się nawet koło mojego miejsca zamieszkania -w kadrze była mała uliczka i stara 300 letnia kamienica. My też płacimy abonament na TVP i wzorem innych nasza regionalna TVP winna robić taki serial z pożytkiem dla miasta. Tam ten serial finansuje miasto i sponsorzy ( gastronomia -czy zła jest reklama dla lokalu gdy akcja toczy się w tym wnętrzu, handel - aktorzy robią zakupy w sklepach u sponsora itp). Mnie bardziej odpowiadałby taki serial rzeka o kozim grodzie niż te wygibusy na Placu Litewskim. Innych może bawią wygibusy to Ich sprawa i to Im wolno. Wszystko zależy od gustu i woli władców tego grodu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Plakaty oburzyły miejskiego radnego PiS, Sylwestra Tułajewa" a mnie oburzyło,że Tułajew się oburzył!!!! "Co" to jest Tułajew?????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
michał 23 napisał:
Rosjanie nazywają Polskę "prostytutką" Artyści rosyjscy ukazali Polskę jako nagie babsko,a więc wszystko się zgadza,dzieło ma swój sens.Dzięki tej wybitnej sztuce,my Polacy uświadomiliśmy sobie, jak się nazywamy i jak wyglądamy.
Do tego wiedzę tę możemy uzyskać w centralnym miejscu miasta, gdzie znajduje się Płyta Nieznanego Żołnierza, Pomnik Konstytucji 3-Maja, Pomnik Unii Lubelskiej i Marszałka Piłsudskiego. Również sezonowa wystawa o Pomniku na Majdanku. To dlatego trzeba było koniecznie dostawić dla równowagi symbole Nowej Sztuki (bo o kulturze chyba nie można mówić), która takie symbole i wartości ma głęboko w ... (głębokim poważaniu). Wartościom patriotycznym i moralnym trzeba przeciwstawiać się z całą mocą i z wykorzystaniem wszystkich dostępnych środków. Koniec z ciemnogrodem. Idzie (a może jest już) Nowe. Jeśli masz inne zdanie, to jesteś: ksenofob, kołtun, hipokryta, wstecznik, itp.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
robi napisał:
A gdzie ta hipokryzja? I słowo i to na plakacie nie jest pokazane w 100%. Widzisz coś więcej niż ja? A do kościoła chodzisz? Obrazy świętych oglądasz? A figury znanych artystów także w kościołach? Jak to zakwalifikujesz - małpia inteligencja? Ale u kogo?
I co Ty Robi robisz z siebie idiotę . Nie odrózniasz sztuki od chałtury ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo Wasilewski. Nie jestem sympatykiem żadnej z tych partji,ale w tym temacie go popieram ponieważ nie znoszę kołtuniarstwa i zacofania rodem z dawnej epoki. Amen
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
&speed napisał:
To jest własnie szczyt HIPOKRYZJI. Słowo "d***" jest w części wykropkowane jako niestosowne. Ale pokazywanie ich w centrum, na zdjęciach, w miejscu, od lat znanego jako miejsce spacerów mam z małymi dziećmi, jest już jak najbardziej na miejscu. I tak tworzy sie małpia inteligencja.
Małe dzieci z pewnością nie mają nic przeciwko gołym dupom to tylko stare mohery się burzą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
aaa napisał:
Małe dzieci z pewnością nie mają nic przeciwko gołym dupom to tylko stare mohery się burzą
Niech małe dzieci oswajają się z tym, że artystom wolno więcej niż innym obywatelom.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
moze lepiej niech sie Wasilewski wytlumaczy z 3 lat kadencji? a jest z czego..........
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ścierwa odpowiedzialne za tę antypolską prowokację powinni ponieść konsekwencje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
aaa napisał:
Małe dzieci z pewnością nie mają nic przeciwko gołym dupom to tylko stare mohery się burzą
jedyne co jest pewno to to, że jesteś żałosnym śmieciem z bolszewickiego chowu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...