Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
I dobrze zrobił ! Brawo Żuk !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://webyscan.com >>>
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Msciwosc PO tz ZUKA podobna do Tuska .Szydłowski trzymaj się a Zuk to jest karierowic a nie rzemiesnik
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Szydłowski trafił do Ratusza po tym, jak tuż przed drugą turą wyborów prezydenta Lublina Izabella Sierakowska oświadczyła, że popiera Krzysztofa Żuka" No to Żuk odwdzięczył się Sierakowskiej za poparcie w drugiej turze. Bo Krzysztof Szydłowski (lat 43) to stary kolega Sierakowskiej z jednej partii (SLD i Socjaldemokracja Polska). http://pl.wikipedia.org/wiki/Krzysztof_Szyd%C5%82owski "W latach 2001–2005 był senatorem z okręgu lubelskiego (z ramienia SLD, a potem Socjaldemokracji Polskiej)"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzięki Ci Żuku o dzięki, to naprawdę bardzo dobra i mądra decyzja!!!!!!!!!!!!!!!!!1
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawy jestem, czyje to naciski spowodowały taką nie stabilność w podejmowaniu decyzji przez Prezydenta Żuka ... ? Prezydent Żuk podejmując decyzję o zatrudnieniu Pana Szydłowskiego na stanowisko doradcy ds. pozyskiwania funduszy unijnych na pewno kierował się predyspozycjami i wiedzą merytoryczną zainteresowanego .... i co czyżby Pan Szydłowski raptem te predyspozycje stracił... czy może Pan Żuk nie posiada autonomii w zakresie sprawowania rządów w naszym mieście, stając się być może zakładnikiem jakiejś partyjnej grupy ... ? Oj nieładnie Panie Prezydencie tak szybko zmieniać zdanie... a może Pan i Pan " inni doradcy" przestraszyli się raportu otwarcia Pana Szydłowskiego i jego wymagań w kwestii kompetencji podległych Panu pracowników Urzędu Miasta odpowiedzialnych za pozyskiwanie funduszy unijnych. Bo o ile mi wiadomo to firma którą reprezentuje Pan Szydłowski jest liderem w pozyskiwaniu środków unijnych...i miałem nadzieję, że powołując w/w na doradcę ds. pozyskiwania środków unijnych Nasze Miasto też stanie się liderem na skalę może i europejską. Panie Prezydencie tą decyzją rozwiał Pan wszelkie nadzieje co do dalszego rozwoju Naszego Miasta.... mam tylko nadzieję i głęboko wierzę, że swój błąd zrozumie Pan bardzo szybko i wyciągnie odpowiednie wnioski.... bo jak się domyślam to ta decyzja nie była decyzją Pana lecz "graczy" drugiej linii ....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawy jestem, czyje to naciski spowodowały taką nie stabilność w podejmowaniu decyzji przez Prezydenta Żuka ... ? Prezydent Żuk podejmując decyzję o zatrudnieniu Pana Szydłowskiego na stanowisko doradcy ds. pozyskiwania funduszy unijnych na pewno kierował się predyspozycjami i wiedzą merytoryczną zainteresowanego .... i co czyżby Pan Szydłowski raptem te predyspozycje stracił... czy może Pan Żuk nie posiada autonomii w zakresie sprawowania rządów w naszym mieście, stając się być może zakładnikiem jakiejś partyjnej grupy ... ? Oj nieładnie Panie Prezydencie tak szybko zmieniać zdanie... a może Pan i Pan " inni doradcy" przestraszyli się raportu otwarcia Pana Szydłowskiego i jego wymagań w kwestii kompetencji podległych Panu pracowników Urzędu Miasta odpowiedzialnych za pozyskiwanie funduszy unijnych. Bo o ile mi wiadomo to firma którą reprezentuje Pan Szydłowski jest liderem w pozyskiwaniu środków unijnych...i miałem nadzieję, że powołując w/w na doradcę ds. pozyskiwania środków unijnych Nasze Miasto też stanie się liderem na skalę może i europejską. Panie Prezydencie tą decyzją rozwiał Pan wszelkie nadzieje co do dalszego rozwoju Naszego Miasta.... mam tylko nadzieję i głęboko wierzę, że swój błąd zrozumie Pan bardzo szybko i wyciągnie odpowiednie wnioski.... bo jak się domyślam to ta decyzja nie była decyzją Pana lecz "graczy" drugiej linii ....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chart_ltd napisał:
Prezydent Żuk podejmując decyzję o zatrudnieniu Pana Szydłowskiego na stanowisko doradcy ds. pozyskiwania funduszy unijnych na pewno kierował się predyspozycjami i wiedzą merytoryczną zainteresowanego.
Dowcipny jesteś. "Szydłowski kandydował na radnego z komitetu Izabelli Sierakowskiej. Do rady miasta nie dostał się, ale trafił do Ratusza po tym, jak tuż przed drugą turą wyborów prezydenta Lublina Sierakowska oświadczyła, że popiera Krzysztofa Żuka" Żuk odwdzięczył się Sierakowskiej za poparcie i zatrudnił w Ratuszu jej partyjnego kolegę Krzysztofa Szydłowskiego. A po 3 miesiącach "stracił zaufanie" do protegowanego Sierakowskiej i fertig. Cała filozofia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Teraz pora na rudego.Ale on raczej nietyklny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i wyszło Szydło z worka. Typ to był nieciekawy-wchodzący jak to się mówi każdemu w d...,byle tylko dla siebie coś ugrać,a gracz z niego niskiej klasy i polotu.By by panie Szydło,czy jak pana tam wołają.Chociaż takie g.... pewnie znowu gdzieś wypłynie,żeby znowu coś grać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chart_ltd napisał:
Ciekawy jestem, czyje to naciski spowodowały taką nie stabilność w podejmowaniu decyzji przez Prezydenta Żuka ... ? Prezydent Żuk podejmując decyzję o zatrudnieniu Pana Szydłowskiego na stanowisko doradcy ds. pozyskiwania funduszy unijnych na pewno kierował się predyspozycjami i wiedzą merytoryczną zainteresowanego .... i co czyżby Pan Szydłowski raptem te predyspozycje stracił... czy może Pan Żuk nie posiada autonomii w zakresie sprawowania rządów w naszym mieście, stając się być może zakładnikiem jakiejś partyjnej grupy ... ? Oj nieładnie Panie Prezydencie tak szybko zmieniać zdanie... a może Pan i Pan " inni doradcy" przestraszyli się raportu otwarcia Pana Szydłowskiego i jego wymagań w kwestii kompetencji podległych Panu pracowników Urzędu Miasta odpowiedzialnych za pozyskiwanie funduszy unijnych. Bo o ile mi wiadomo to firma którą reprezentuje Pan Szydłowski jest liderem w pozyskiwaniu środków unijnych...i miałem nadzieję, że powołując w/w na doradcę ds. pozyskiwania środków unijnych Nasze Miasto też stanie się liderem na skalę może i europejską. Panie Prezydencie tą decyzją rozwiał Pan wszelkie nadzieje co do dalszego rozwoju Naszego Miasta.... mam tylko nadzieję i głęboko wierzę, że swój błąd zrozumie Pan bardzo szybko i wyciągnie odpowiednie wnioski.... bo jak się domyślam to ta decyzja nie była decyzją Pana lecz "graczy" drugiej linii ....
A ja ciekaw jestem, czy twój szef zostawiłby cię na stanowisku, gdybyś poza firmą zorganizował otwarte spotkanie w celu krytyki jego działań...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawy jestem, czyje to naciski spowodowały taką nie stabilność w podejmowaniu decyzji przez Prezydenta Żuka ... ? Prezydent Żuk podejmując decyzję o zatrudnieniu Pana Szydłowskiego na stanowisko doradcy ds. pozyskiwania funduszy unijnych na pewno kierował się predyspozycjami i wiedzą merytoryczną zainteresowanego .... i co czyżby Pan Szydłowski raptem te predyspozycje stracił... czy może Pan Żuk nie posiada autonomii w zakresie sprawowania rządów w naszym mieście, stając się być może zakładnikiem jakiejś partyjnej grupy ... ? Oj nieładnie Panie Prezydencie tak szybko zmieniać zdanie... a może Pan i " inni Pana doradcy" przestraszyli się raportu otwarcia Pana Szydłowskiego i jego wymagań w kwestii kompetencji podległych Panu pracowników Urzędu Miasta odpowiedzialnych za pozyskiwanie funduszy unijnych. Bo o ile mi wiadomo to firma którą reprezentuje Pan Szydłowski jest liderem w pozyskiwaniu środków unijnych...i miałem nadzieję, że powołując w/w na doradcę ds. pozyskiwania środków unijnych Nasze Miasto też stanie się liderem na skalę może i europejską. Panie Prezydencie tą decyzją rozwiał Pan wszelkie nadzieje co do dalszego rozwoju Naszego Miasta.... mam tylko nadzieję i głęboko wierzę, że swój błąd zrozumie Pan bardzo szybko i wyciągnie odpowiednie wnioski.... bo jak się domyślam to ta decyzja nie była decyzją Pana lecz "graczy" drugiej linii ....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawy jestem, czyje to naciski spowodowały taką nie stabilność w podejmowaniu decyzji przez Prezydenta Żuka ... ? Prezydent Żuk podejmując decyzję o zatrudnieniu Pana Szydłowskiego na stanowisko doradcy ds. pozyskiwania funduszy unijnych na pewno kierował się predyspozycjami i wiedzą merytoryczną zainteresowanego .... i co czyżby Pan Szydłowski raptem te predyspozycje stracił... czy może Pan Żuk nie posiada autonomii w zakresie sprawowania rządów w naszym mieście, stając się być może zakładnikiem jakiejś partyjnej grupy ... ? Oj nieładnie Panie Prezydencie tak szybko zmieniać zdanie... a może Pan i " inni Pan doradcy" przestraszyli się raportu otwarcia Pana Szydłowskiego i jego wymagań w kwestii kompetencji podległych Panu pracowników Urzędu Miasta odpowiedzialnych za pozyskiwanie funduszy unijnych. Bo o ile mi wiadomo to firma którą reprezentuje Pan Szydłowski jest liderem w pozyskiwaniu środków unijnych...i miałem nadzieję, że powołując w/w na doradcę ds. pozyskiwania środków unijnych Nasze Miasto też stanie się liderem na skalę może i europejską. Panie Prezydencie tą decyzją rozwiał Pan wszelkie nadzieje co do dalszego rozwoju Naszego Miasta.... mam tylko nadzieję i głęboko wierzę, że swój błąd zrozumie Pan bardzo szybko i wyciągnie odpowiednie wnioski.... bo jak się domyślam to ta decyzja nie była decyzją Pana lecz "graczy" drugiej linii ....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...