Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
cholera biednni mieszkancy, dobrze wiedzieli jak kupowali mieszkania, ze w poblizu jest tor kartingowy, wiec niech teraz sie nie podniecaja za bardzo!! To tak jakby ktos kupil mieszkanie przy siedzibie Strazy Pozarnej na szczerbakowskiego i mial pretensje ze wozy strazy pozarnej zaklucaja mu spokoj, zadajac zamkniecia placowki!!! To sa zwykli pieniacze!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No właśnie nie wiedzieliście,przed kupnem mieszkania,że jest tam Tor? i to Tor który istnieje od lat 80 jak się nie myle.Szlak mnie trafia na Was tych mieszkańców Z A S R A N Y C H panów! Tor jest po to żeby można było się ścigać i organizować zawodyi kropka.Nie pasuje Wam to wynocha z tych okolic!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może lepiej, żeby ci wszyscy wyjechali na ulice i tam szaleli?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
macie za głośno to spadać na wieś tam macie ciszę !!!!! myśle ze tor jest potrzeby nawet bardzo i wiecej imprez tam się powinno odbywać jak zamkną tor ludzie wyjadą na ulicę to jest jedyne miejsce gdzie można się wyszaleć a zresztą przy kupnie mieszka widział z okna tor to niech teraz nie pier..... że mu głośno widziały gały co brały to moje zdanie PS zlikwidować wszystko będziemy wschodnią dziurą ,,zadupiem"!!!!!!!! całe życie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe gdzie mieszka ten PiSuar SICZEK ???? Na pewno gdzieś blisko toru .WARA OD TORU
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mochery!! wara od toru
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a mnie budzą śmieciarki - proszę zlikwidować MPO!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może pan radny ma ADHD
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A moze tak referendum sobie zrobimy? Moim skromnym zdaniem tor jest potrzebny i koniec kropka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oczywiście zlikwidować z Lublina tor przy Zembrzyckiej, tor przy Zygmuntowskich, wszystkie pogotowia, kościoły (bo dzwonią ), autobusy, trolejbusy, samochody, traktory i motocykle bo przecież przeszkadzają nam spokojnie żyć w Lublinie niech państwo radni tak uchwalą, a najlepiej to Lublin zburzyć, zaorać lub zalać wodą i będzie ekologicznie i cicho. Co na to mądrzy radni ??? A tak poważanie to zamiast zadbać to co mamy lub strać się budować następne podobne obiekty, które będą służyły mieszkańcom Lublina i sławili nasze miasto w Polsce i na świecie radni chcą burzyć i likwidować, przecież każdy wybiera sobie miejsce zamieszkania dobrowolnie i jak wybrał sąsiedztwo toru to powinien się z tym liczyć. A cha bym zapomniał panowie i panie radni trzeba zlikwidować zalew bo mnie strasznie komary gryzą i nie mogę normalnie mieszkać na Nałkowskich. ZAJMIJCIE SIĘ TYM BYM NAM SIĘ LEPIEJ W LUBLINIE ŻYŁO
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lukasz napisał:
A moze tak referendum sobie zrobimy? Moim skromnym zdaniem tor jest potrzebny i koniec kropka.
A może by tak zrobić referendum czy mamy robić referendum w tym temacie kto za a kto przeciw. ps. Jeszcze raz wnoszę o likwidację zalewu bo komarów coraz więcej. !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kolejna Polska bzdura !!. Starym powiedzeniem "widziały gały co brały". Ludzie którzy tam sie osiedlali widzieli gdzie mają zamiar zamieszkać. Postawić barierę dźwiękochłonną i po sprawie. Skoro na autostradzie w szczerym polu może byc to czemu nie przy osiedlu ?? Młodzi ludzie bardzo by chcieli rywalizować na torze zamiast na ulicy ale Panstwo samo prowokuje do odwrotnego zachowania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...