Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Proama zatrudnia w Lublinie. 50 nowych miejsc pracy

Utworzony przez dar, 15 lipca 2013 r. o 13:25 Powrót do artykułu
ktoś wie na jakie stanowiska będą rekrutować?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pewnie sluchawka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak to na jakie stanowiska będą przyjmować? Na stanowisko młodszego telefonicznego popychadła- wciskacza ubezpieczeń i na stanowisko starszego telefonicznego popychadła-wciskacza ubezpieczeń.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak to na jakie stanowiska będą przyjmować? Na stanowisko młodszego telefonicznego popychadła- wciskacza ubezpieczeń i na stanowisko starszego telefonicznego popychadła-wciskacza ubezpieczeń.
Do tego pewnie za samą prowizję, czyli jak nikomu nie wciśniesz polisy, to pracowałeś za darmo...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dla takich głąbów jak wy to nawet słuchawka za trudna jest :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zdecydowanie odradzam. Wszystko pięknie, ale w reklamie. Jeśli dochodzi do likwidacji szkody, to MASAKRA! Wszystko spoczywa na kliencie, a korespondencja i papierologia ciągnie się tygodniami. Unikajcie jak tylko możecie...  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
z tego co wiem to firma przyjazna dla pracowników, nie pracuję u nich, ale słyszałem od osób które pracują, podobno źle nie jest, a i można liczyć na szkolenia, pensje w terminie, jeśli chodzi o ich usługi, to nie wiem, bo nie miałem okazji korzystać :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...