Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Problem są dziś kuny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najwiekszym zagrozeniem jest Macior. Wystepuje glownie dziko na obszarach porosnietych brzozami. Charakteryzuje sie mania przesladowcza na temat zlamanego drzewa i wplywu na to jaki wywarl latajacy stalowy ptak.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szymczyk ewidentnie nie radzi sobie z rzeczywistością. Panie Arturze, 18 zgłoszeń to może dziennie, a nie rocznie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dwa razy w tygodniu przez ulicę Główną i Skowronkową przechodzi stado kilkunastu dzików. Urząd Marszałkowski interesuje się szkodami rolniczymi, a mówimy o Lublinie, Straż Miejska odmawia interwencji i odsyła do Prezydenta, a Ratusz ciągle ma to głęboko w 3 literach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najwiekszym zagrozeniem jest Macior. Wystepuje glownie dziko na obszarach porosnietych brzozami. Charakteryzuje sie mania przesladowcza na temat zlamanego drzewa i wplywu na to jaki wywarl latajacy stalowy ptak.
Jejku Jakie ilości wapna szanowna mamusia zjadła w ciąży z tobą gościu że wyszedł taki pustak?????????????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szymczyk ewidentnie nie radzi sobie z rzeczywistością. Panie Arturze, 18 zgłoszeń to może dziennie, a nie rocznie.
Pan wiceprezydent za to doskonale radzi sobie z ograniczaniem wjazdu pojazdów elektrycznych na Stare Miasto. Z innymi nie walczy, bo prikaz dotyczy tylko naszych pojazdów. A jakich używa argumentów? Niedługo w Internecie rozpocznie się serial ze "złotymi myślami" pana wiceprezydenta. Wojciech Górski.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gdyby ludzie utrzymywali czystość to by zwierzaki nie przychodziły żywic się w mieście
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przeczytałem problem z dziwkami :P  ale jest roksana i studentki, problemu nie ma
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W końcu ktoś ruszył głową i wpadł na pomysł, że zwierzęta można po prostu wywieźć do lasu, a nie kwalifikować do odstrzału.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na pierwszy rzut oka myślałam, że hitler na zdjęciu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no nie wiem ale mnie ten typ przyypomina zdjęcie z poprzedniego artykułu dotyczące Lubelskiego------- rynku rolniczego a ,może coś pomyliłem zobaczcie ???????????????????????????????????????????????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
SPRAWA ŚWIŃ W MIEŚCIE JEST BAAARDZO POWAŻNA ;-) TYLKO NIECH STRAŻ MIEJSKA TYCH URZĄDZEŃ NIE STAWIA BLISKO RATUSZA. WYBORY SĄ KOSZTOWNE ;-) ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pospieszcie sie z tymi klatkami polawiaczami bo Nie dlugo znowu KODziarze zaczynaja swoj Maraton manifestacyjny i to przyniesie obfity polow No i nie zapomnijcie o postrakach na ryje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na zdjeciu widac ze najodwazniejszy to ten co Umiejetnie schowal sie zakrzaka Tylko aby tego Warchlaka od tylu nie przyatakowal
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wczoraj w nocy 5 dzików szalało po osiedlu naprzeciw szpitala wojskowego, ok 1 w nocy. Dziwny widok ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...