Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Proces Mariana Kowalskiego od nowa. Sędzia: "Wyrok był przedwczesny"

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 28 marca 2017 r. o 13:59 Powrót do artykułu
Marian czy przypadkiem układ lubelski nie chce zrobić panu kukusiu ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A przypadkiem niespójni świadkowie podrasowali mu nos? Jak w szpitalu nie rozpoznano złamania nosa? To wywalić takiego konowała z roboty. No, chyba że nos złamał się po wyjściu ze szpitala.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ktoś chce wykluczyć Mariana spośrod potencjalnych kandydatów na prezydenta Lublina w nastepnych wyborach a bardzo lansuje europosła z Konopnicy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taki kiep na prezydenta? Nikodem Dyzma XXI wieku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Posadzić łobuza!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Maniek zjedz kebaba pajacu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polowe tych nacpanych glabow z dyskotek bym powybijal,podziwiam cierpliwosc ochroniarzy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiepa to masz w majtach bolszewiku!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No tp teraz będzie podobnie jak z tymi ochroniarzami z klubu Cream. 5 LAT BEZWZGLĘDNEGO WIĘZIENIA!.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To sprawa polityczna, a nie o żadne tam pobicie. Nie dajcie się zwieść
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Maniek zjedz kebaba pajacu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Maniek jak tam w szkole? Zdasz do trzeciej !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czwarty rok procesu a sędzia mówi o przed wczesnym wyroku ??? To do roboty sędziowska kasto "panów" to my płacimy wam pensje nie zapominajcie o tym !! A nie kpicie sobie ze zwykłych ludzi i kradniecie w marketach !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To pokaż że nie jesteś zasmarkaną ciotą i powiedz to Marianowi prosto w twarz ! Bo takich "bohaterów" w sieci pełno a jak ktoś na ulicy zaczepia takiemu dziewczynę (lub chłopaka) :) to pierwszy ucieka !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marian ,jak tam twoje kebaby ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
marian kowalski odniósł się do tej sprawy w dzisiejszej rozmowie w telewizji idź pod prąd: ***s://***youtube.com/watch?v=icxtuff3a8w&t=25s&index=1&list=pl2ohxibhd5d5tuaf6ym_xnnhfhz6c_cot
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Marianie, trzymaj Pan swoją linię i poglądy, te sądy to za Pana przekonania. Ja co prawda nie mam takich kłopotów ale też mnie chciano unicestwić, konkretnie pracodawca, który mnie zwolnił z pracy za "całokształt"...potrzebuję pomocy prawnika z dziedziny prawa pracy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marian Kowalski jest jednym z niewielu bystrych i uczciwych polityków z naszego regionu dlatego wszelkie ataki różnych Gozdyrów i dziwnych sędziów są osądzane przez społeczeństwo. Jest to proces polityczny aby mądrzy ludzie nie konkurowali z faworyzowaną miernotą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie sędzio, "przedwczesny" to może być wytrysk. Wyrok to wyrok. Nie próbujcie szukać na tego człowieka haka na siłę, nie adjcie się zmanipulować papugom co chcą pogrążyć i złamać tego człowieka. Da radę i to wytrzymać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jednak sprawiedliwość jest, już myślałem że uda się temu osobnikowi uciec od sprawiedliwego wyroku. Może Pan Ziobro będzie zwracał uwagę na tą sprawę i Kowalski zostanie skazany! BRAWO SĄD !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...