Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Ja nie wiem jak to mozliwe ze Pani dyrektor nie reagowala, powinna siedziec obok tej, pozwole sobie uzyc okreslenia Wariatki. Ciesze sie ze moje dziecko ma ten okres za soba. Ale ja bym tego do sadu nie oddawal. Mysle ze wiekszosc ojcow wie co mam na mysli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdyby jakaś taka tkneła moje dziecko - nie ręczę za siebie ! Zobaczyłaby wtedy jak wygląda lądowanie na tablicy czy wyrywanie włosów. Łysa do domu by wróciła ! A cały personel przedszkola powinien siedzieć obok niej, bo nie wierzę, że nikt nic nie widział !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedy w końcu zrozumiecie ,że przedszkolanka to dziewczynka, która chodzi do przedszkola, a osoba dorosła to nauczycielka przedszkola.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niektóre osoby mijają się z powołaniem.To jakaś psychicznie chora baba!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedy w końcu zrozumiecie ,że przedszkolanka to dziewczynka, która chodzi do przedszkola, a osoba dorosła to nauczycielka przedszkola.
To w tym przypadku naprawdę nie ma najmniejszego znaczenia, do nauczycielki tej babie dużo brakuje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedy w końcu zrozumiecie ,że przedszkolanka to dziewczynka, która chodzi do przedszkola, a osoba dorosła to nauczycielka przedszkola.
Według "Słownika języka polskiego" przedszkolanka to nauczycielka w przedszkolu, czyli w artykule nie ma błędu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Medialne nagłośnienie hehe... Ciekawe czy się wyhuśta?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niestety moja córka chodziła do tego przedszkola ale całe szczęście nie miała doczynienia z ta wariatą, szkoda tych dzieci co miały z nią zajecia. Tak poza tym to pani dyrektor też nie jest lepsza stosując mobbing w pracy.. Ta kobieta też powinna być zwolniona z pracy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wg.Słownika języka polskiego przedszkolanka to nauczycielka jez. polskiego w znaczeniu potocznym, a dziennikarz powinien posługiwac się językiem literackim, nieprawdaż?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja byłam kiedyś świadkiem..jak Pani Dyrektor odzywała się do Pani M..... i do innych pracownic w przedszkolu..powinna odpowiadać za mobbing ...masakra omijać ,to przedszkole z daleka...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to przedszkole powinno mieć inną Panią Dyrektor.... żal patrzeć na zastraszoną kadrę tego przedszkola...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dyrektorak wiedziała że zatrudnia alkoholiczkę do pracy z dziećmi ?? Ludzie... obie pogonić kury pasać, a nie do pracy z dziećmi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Porządek w tym przedszkolu trzeba zacząć od Pani Dyrektor, bo ta kobieta nie nadaje się do pracy z dziećmi. Kiedyś trafiła na zastępstwo do grupy mojego syna, gdy nie chciał jeść, wpychała mu jedzenie na siłę, gdy zwrócił do talerza kazała mu jeść dalej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko dwa lata. Szok.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie dyrektor jest zawieszona. Przedszkole będzie bez niej i jej chorych pomysłów o wiele lepsze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znacie tą oskarżoną kobiete?Jesli nie znacie to sie nie wypowiadajcie.Rodzice dziewczynki to policjanci i chca ja poniżyc i zgębić.prawdziwe "psy"Co do P. dyrektor to nareszcie pracownicy przedszkola odżyja i bedzie to normalne przedszkole.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dyrektorak wiedziała że zatrudnia alkoholiczkę do pracy z dziećmi ?? Ludzie... obie pogonić kury pasać, a nie do pracy z dziećmi.
odpowiednie organy też wiedziały i co... w nadzorze i urzędzie wszyscy się nadają do pasania krów... wszystko jest zamiatane pod dywan
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie dyrektor jest zawieszona. Przedszkole będzie bez niej i jej chorych pomysłów o wiele lepsze.
ale zawieszona jest z innego powodu, a o tym nic się nie mówi - sprawy są bardzo poważne, a urząd i wydział edukacji szopki sobie z tego robią i udają, że się nic nie dzieje, zmieniając ofiary w agresorów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znacie tą oskarżoną kobiete?Jesli nie znacie to sie nie wypowiadajcie.Rodzice dziewczynki to policjanci i chca ja poniżyc i zgębić.prawdziwe "psy"Co do P. dyrektor to nareszcie pracownicy przedszkola odżyja i bedzie to normalne przedszkole.
Rodzice chcą poniżyć, że dochodzą swojego? A co robiła ta pani? A co robił urząd i wydział edukacji? A co robiła dyrektor przedszkola? Właśnie dzięki temu, że sprawa trafia do sądu jest szansa, że kobieta nie wróci jak ostatnio do pracy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Porządek w tym przedszkolu trzeba zacząć od Pani Dyrektor, bo ta kobieta nie nadaje się do pracy z dziećmi. Kiedyś trafiła na zastępstwo do grupy mojego syna, gdy nie chciał jeść, wpychała mu jedzenie na siłę, gdy zwrócił do talerza kazała mu jeść dalej.
Tym się już nie lubelska oświata powinna zająć tylko Ministerstwo Edukacji, bo w w wydziale oświaty wszystko o kant tylka się rozbija. bardzo tajemnicza sprawa, ze wszyscy chowają glowy w piasek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...