Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Czy nie można "drogi krzyżowej" zorganizować poza ruchem ulicznym...? Otóż można...ale demonstracja siły kleru musi być widoczna! a zmęczeni po pracy ludzie będą stać w korkach...! Niedawno byłem na drodze krzyżowej, gdzie zablokowano drogę powiatową na ponad godzinę! I przyglądałem się zmęczonym i zrezygnowany lub wściekłym twarzom kierowców aut ciężarowych, busów i osobowych, którzy po prostu chcieli po ciężkim dniu pracy dojechać do domu. I to była moja ostatnia "droga krzyżowa" ale dla kierowców niestety nie...!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem tolerancyjny np toleruję homoseksualizm, ortodoksyjny katolicyzm itp ale nie musicie tego aż tak manifestować...! Nie afiszujcie się ze swoimi upodobaniami tak ostentacyjnie bo to budzi niesmak!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pół miasta wam będą chcieli zamknąć czy na te imprezy sprzedają bilety ??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciemnogród w XXI wieku. Okazuje się, że niejakiego K.W. mają uznać za świętego, bo chorych z nieuleczalnych chorób uzdrawiał. Nawet czynił to po swojej śmierci. A dlaczego nie uzdrowił wszystkich dzieci, które za jego życia poumierały na różne choroby? A dlaczego nikomu ucięte nogi lub ręce nie odrosły? Szkoda, że już nie żyje, bo by go można było do Polski ściągnąć i zlikwidować szpitale i nfz. Jakie by były oszczędności, jak by zamiast drogich doktorów on zajął się leczeniem. Idźcie na te procesje, idźcie, dawajcie się dalej manipulować, ciemniaki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rolof napisał:
Pół miasta wam będą chcieli zamknąć czy na te imprezy sprzedają bilety ??
A kto się pyta ??? miękka ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jestem wierząca,ale to co urządza kościół nazywa się wielki cyrk a nie droga krzyżowa. Czy przypadkiem niebo nie zsyła znaków dając tak pogodę na ten czas
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Irena wierząca ??? WIERZĄCA Z NAZWISKA CZY Z PRZEKONANIA ??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
irena wierząca napisał:
jestem wierząca,ale to co urządza kościół nazywa się wielki cyrk a nie droga krzyżowa. Czy przypadkiem niebo nie zsyła znaków dając tak pogodę na ten czas
Tak, tak, to przez tą drogę krzyżową, która odbędzie się w Lublinie jest spóźniona wiosna w całej Europie. Wierzcie ludzie dalej w bajki, że to jakieś niebo decyduje o pogodzie. To po co meteorolodzy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
biały lolo napisał:
Tak, tak, to przez tą drogę krzyżową, która odbędzie się w Lublinie jest spóźniona wiosna w całej Europie. Wierzcie ludzie dalej w bajki, że to jakieś niebo decyduje o pogodzie. To po co meteorolodzy?
Przez DROGĘ KRZYŻOWĄ czy przez tuska w końcu tej wiosny nie będzie ?????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech jeszcze polezą na pas startowy... Stada pajaców.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...