Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
WŁAŚCIWY CZŁOWIEK NA WŁAŚCIWYM MIEJSCU  !!!! GRATULUJĘ PANIE PROFESORZE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PO banda złodziei!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Desant z Warszawy zostawił społeczenstwo lubelszczyzny.Zastanówcie się jak bedziecie głosować w przyszłości
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
biedacy poświęcają sie dla kraju, pracują tak jak ja za 1300 zł netto, gdzie jak zabraknie na chleb to człowiek sobie pożyczy od sąsiadki, szkoda mi ich, jak oni się muszą poświęcać dla innych, tutaj tj. w kraju już nam stworzyli ten dobrobyt w łapaniu obojętnie jakiej pracy aby nie umrzeć z głodu, to teraz z zagranicy nam przywiozą kupę euro i będą nam  je rozdawać za darmo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zastanówcie się jak bedziecie głosować w przyszłości
  ja pier.... w ogóle nie chodzę głosować,po wuj, jak odkąd rządy objęły pieprzone solidaruchy na czele z bolkiem z lat 90 popadamy z roku na rok coraz to w gorszą ruinę  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja pójdę zagłosuję na ONR! Dziennikarze dzw może byście wyjaśnili ludowi o co chodzi z tą peowsko-złodzijską aferą i kto za tym stoi!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
napiszcie o Dróżdżu,Kurkowskim,Machnaczu,Moni Flisiak, Nowaku,Schetynie i Tusku,dodajcie jeszcze ze 100 nazwisk i całe PO
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No niech idzie do Brukseli ,bo i tak nie ma z niego pożytku,t.j z Kolarskiej ,ktora robiła w Lublinie dobre wrażenie jako spadochroniarka,jeszcze żeby była młoda?Ale czy  władzom KUL-u nie wstyd,że mają  prof.ze złodzuiejskiej partII??? Może lepiej by było za facetem zamknąć raz na zawsze drzwi,bo on znowu sie bedzie wpychał przez PIS,PSL,czy SLD,bo jemu głównie chodzi o koryto.Wspomnimy także,Kolarskliej ,ktora niczego nie zxrobi ,bo jest zwykłą nieudacznicą,a juz Tuskowi taki skład został i gdyby nie faryzejscy gumo filcowi ,to temat byłby rozwiązany!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja już sama nie wiem..... Znalazłam tu przed chwilą stronę na której można sprawdzić w jakim miejscu aktualnie znajduje się dana osoba, wystarczy podać jej nr telefonu :D Sprawdziliście? http://lokaliz.pl Nie wiem na jakiej zasadzie to działa ale jest zajebiste :D  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...