Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Profesor KUL przed sądem: Bez dowodu nie ma procesu

Utworzony przez catholic, 26 lipca 2013 r. o 21:31 Powrót do artykułu
Co za sqrwiel- z panem bogiem za pan brat a podbiera naukowe treści innych kolegów!!!!!!!!!!!!!!!! I do tego pali głupa, że to nie on to pan bóg za niego to zrobił!! Skąd się takie typy zwane niby profesorami,księżulami i tym podobnymi monstruami biorą???? Matkę by sprzedał a nie przyzna sie do plagiatu taki bogobojny judasz!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miałem niestety nieprzyjemność bycia studentem prof. T. i muszę stwierdzić że bardzo mnie cieszy fakt postawienia tego pana przed prokuraturą. Ocenę z zajeć wystawiał na podstawie faktu czy ktoś kupił u niego książke jego autorstwa czy nie, poza tym był bardzo chamski w stosunku do studentów. Oto jak jest na KULU.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
akurat ta ksiązka była do sprzedazy w księgarni i nie bylo potrzeby kupowania jej u autora.TAk robił niezyjący już jedenz ks.profesorow.zreszta powinien byc ukrucony na kul-u handel ksiazkami w katedrach.wydaja ksiazki,własnym sumptem a później sami je sprzedaja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chyba duch święty tak nie pomaga sprawiedliwości ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miałem niestety nieprzyjemność bycia studentem prof. T. i muszę stwierdzić że bardzo mnie cieszy fakt postawienia tego pana przed prokuraturą. Ocenę z zajeć wystawiał na podstawie faktu czy ktoś kupił u niego książke jego autorstwa czy nie, poza tym był bardzo chamski w stosunku do studentów. Oto jak jest na KULU.
On akurat książek nie sprzedawał. Bardzo dobry człowiek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...