Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Profesor z KUL musi zapłacić grzywnę za wyzywanie wykładowczyni

Utworzony przez Grzesznik, 12 sierpnia 2014 r. o 19:56 Powrót do artykułu
Ja dostałem wprawdzie tylko 500 zł grzywny, ale za to zostałem też skazany na 8 miesięcy więzienia w zawieszeniu na dwa lata za nazwaniem jaśnie pana hrabiego Komorowskiego, obecnie niestety prezydenta RP, ch..m. Zbrodni dokonałem w stanie pomroczności jasnej m. in. tutaj: http://www.lm.pl/forum/viewtopic.php?f=23&t=712160   A tutaj jest akt oskarżenia: http://www.garnek.pl/kihequ   Biorąc pod uwagę, że studiowałm na KUL-u, to odnoszę wrażenie, że kulowcy stali się ostatnio strasznie groźnymi przestępcami w dziedzinie werbalnego zła, rui i parubstwa. 
Ostatnio edytowany 12 sierpnia 2014 r. o 19:58
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uczelnia katolicka " godna" naśladowania ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
księża myślą, że im wszystko wolno
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zwolniona po nagłośnieniu sprawy? Zapomnieliście nadmienić że zwolnienie nastąpiło prawie 2 lata po całym zajściu i było grupowe - razem z kilku innymi wykładowcami...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A tam profesor,studenci piszą pracę,a wykładowcy zdobywają tytuły.Słoma z butów zawsze wyjdzie.Nie da nic tytuł.Szlachectwo to stan umysłu.Zróbmy przegląd lubelskich profesorów.Ha,ha,HA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A tam profesor,studenci piszą pracę,a wykładowcy zdobywają tytuły.Słoma z butów zawsze wyjdzie.Nie da nic tytuł.Szlachectwo to stan umysłu.Zróbmy przegląd lubelskich profesorów.Ha,ha,HA.
  Numer jeden: profesor Bartoszewski. Wprawdzie on nie lubelski, ale za to prawdziwy profesor. Przynajmniej według mainstream'owych tuskowych mediów. Prawda?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Potwierdza się że osoby związane z kościołem są lolerancyjne inaczej -popadają ze skrajności w skrajność.Potrafią albo kochać albo nienawidzieć,ot nasze Polskie Chrześcijaństwo!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale za co ją wywalił z sali ? czy żadne pier...e mendia nie napiszą ? a może babsztylowi się należało, no jak ktoś ma obiektywnie ocenić skoro nie wiadomo co tam zaszło. Bo jeśli babsko próbowało wciskać swoje pierdoły bez pokrycia i się stawiać, to słusznie oberwała, aczkolwiek kulturalniej było z placka w twarz :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...