Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
I ma całkowitą rację prokurator, takich kretynów trzeba usuwać z naszego społeczeństwa wyrywać jak chwasty, może gdy zaczną się bać to zanim cokolwiek zrobia to pomyślą.....a tak swoja drogą czy tego delikwenta przebadał psychiatra? Przecież to świetny i dorodny okaz idioty, poza tym ma jakieś socjopatyczne zapędy.W dyby takich i ze szkoły wyrzucić bo mamy juz dosć takich popaprańców.Czy ci rodzice naprawdę nie wiedzą co robią ich dzieci? Poza tym skad on miał ten pistolet?Może ma tatę tak samo "rozwiniętego" jak on.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
euforia napisał:
I ma całkowitą rację prokurator, takich kretynów trzeba usuwać z naszego społeczeństwa wyrywać jak chwasty, może gdy zaczną się bać to zanim cokolwiek zrobia to pomyślą.....a tak swoja drogą czy tego delikwenta przebadał psychiatra? Przecież to świetny i dorodny okaz idioty, poza tym ma jakieś socjopatyczne zapędy.W dyby takich i ze szkoły wyrzucić bo mamy juz dosć takich popaprańców.Czy ci rodzice naprawdę nie wiedzą co robią ich dzieci? Poza tym skad on miał ten pistolet?Może ma tatę tak samo "rozwiniętego" jak on.
Człowieku zfolguj troche z tymi wyzwiskami! Tego chłopaka nie ma potrzeby odrazu karać karą pozbawienia wolności.Jest jeszcze katalog kar ograniczenia wolności plus obowiązek naprawienia szkody i ta kara wystarczy.Najważniejsze to to,żeby zrozumiał,że źle zrobił,zamykać kogoś w więzieniu to zrobić mu jeszcze większą krzywdę jak by mu całkowicie darować karę.I tyle mojej opini na ten temat.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Michał napisał:
Człowieku zfolguj troche z tymi wyzwiskami! Tego chłopaka nie ma potrzeby odrazu karać karą pozbawienia wolności.Jest jeszcze katalog kar ograniczenia wolności plus obowiązek naprawienia szkody i ta kara wystarczy.Najważniejsze to to,żeby zrozumiał,że źle zrobił,zamykać kogoś w więzieniu to zrobić mu jeszcze większą krzywdę jak by mu całkowicie darować karę.I tyle mojej opini na ten temat.
Sorry nie doczytałem jego życiorysu,w takim razie powinien juz dostać karę w postaci tymczasowego aresztu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po 1 tymczasowe aresztowanie to srodek karny a nie kara !! : )!! Po 2 Zeby zastosowac tymczasowe aresztowanie musza byc ku temu podstawy ( art 258 kpk ). A moim zdaniem to jest naciaganie przez prokuratora przepisow bo jak nie mozna podpiac po zadne z pierwszych podstaw takie jka obawa ucieczki ukrycia sie lub ze wzgledu na wysokosc grozacej kary to zawsze mozna powiedziec ze popelni jeszce raz !! Wiec nie ma co sie burzyc moze idiota moze nie ale kara ma uczyc a nie tylko represjonowac !! Zawsze jka pojdzie dowiezienia to nie koniecznie musi wyjsc na dobre !! Przeciez teraz mlodzi ludzie bardzo sie '' jaraja'' wieziennymi zwyczajami i stylem zycia !! !! Wiec lepiej ograniczyc mu wolnosc i zastosowac jakies srodki karne !! !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Michał napisał:
Człowieku zfolguj troche z tymi wyzwiskami! Tego chłopaka nie ma potrzeby odrazu karać karą pozbawienia wolności.Jest jeszcze katalog kar ograniczenia wolności plus obowiązek naprawienia szkody i ta kara wystarczy.Najważniejsze to to,żeby zrozumiał,że źle zrobił,zamykać kogoś w więzieniu to zrobić mu jeszcze większą krzywdę jak by mu całkowicie darować karę.I tyle mojej opini na ten temat.
O czym Ty piszesz, człowieku? Artykuł nie jest o dziewięciolatku, który się naoglądał kreskówek, tylko o dorosłym facecie, który odpowiada za swoje czyny. Nie chodzi o to, żeby zrozumiał, że źle zrobił, bo to doskonale wie, tyko żeby w przyszłości bał się to powtórzyć, po to jest kara. I nie chodzi tu o żadne naprawianie szkody - strzelał na oślep, więc równie dobrze mógł zabić - a takiej szkody nie da się naprawić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sorka to tymczasowe aresztowanie to srodek zapobiegawczy a nie karny ;/ !! Szybko pisalem to mi sie pomylilo !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak to czytam to mi sie smiac z was chce... Co wy mozecie wiedziec co on czuje. Czy zaluje czy nie? Rozmawialiscie z nim? Znacie go? Wiecie jak bylo na prawde? Wiecie tylko to co napisala jakas durna gazeta i co powiedzial jakis pies... Czyli jednym slowem gowno wiecie!!! A tobie "euforia" powiem tak: odpier*** sie od jego ojca... Dla mnie powinno byc mniej takich ludzi jak ty. TRZYM SIE LEMI!!! PAMIETAJ ZE MASZ KOLEGOW... :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie dlaczego tak latwo wierzycie gazetom? "Madry pisze dla zabawy, glupi czyta bo ciekawy"! To wszystko nieprawda! Oni robia wielka afere z tego. Gdyby nie prasa to on by musial tylko zaplacic kare za zniszczenie mienia. Moglo sie cos komus stac ale sie nie stalo. Ktos kto sprzedal ta bron tez stworzyl zagrozenie bo nie wiedzial komu sprzedaje i co ten ktos z nia zrobi. Zrobil zle ale tego zaluje. To byl tylko mlodzienczy wybryk.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto go zna jest z nim:..Ja jestem jak reszta... aby ludzie którzy nie znają tego młodzieńca wierzą prasie która puszczą takie ploty..takim pistoletem nie da się zrobić takich dziur to jest foto montaż....Każdy w swoim życiu popełnia błędy więc co tu się dziwić...zrozumiał co zrobił...ŁEMI CAŁĄ KOLEJÓWKA Z TOBĄ I NIE TYLKO!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...