Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
panie prokuratorze, lepiej bandytów łapać !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak znam życie,mogą mu naskoczyć.Kieckowego nikt nie ruszy!!!!!A jak przyjdzie co do czego,KUL nie pozwoli aby skrzywdzono oszusta w kiecce
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Właśnie trwa nalot białych ,wojskowych,nieoznakowanych samolotów NATO.Proszę spojrzeć w niebo.Wiem że wszystkim wtajemniczonym,włącznie z pilotami zostało to przedstawione jako walko z globalnym ociepleniem lub promieniowaniem,to kłamstwo.Mają ukryte cele,jestem lepiej zorientowany od Was.Smugi rozszerzają,rozchodzą na boki i zasnuwają całe niebo.W internecie aż huczy,setki tysięcy osób już o tym wiedzą,tysiące filmików jest na You Tube.Ja sam też to nagrywam.Rozpylanie cząsteczek w atmosferze jet zabronione.Proszę się nie ośmieszać bajkami o smugach kondensacyjnych. http://www.youtube.com/watch?v=exFs02ka8w0 http://www.youtube.com/watch?v=b2knd-oz9xo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lubelak napisał:
Właśnie trwa nalot białych ,wojskowych,nieoznakowanych samolotów NATO.Proszę spojrzeć w niebo.Wiem że wszystkim wtajemniczonym,włącznie z pilotami zostało to przedstawione jako walko z globalnym ociepleniem lub promieniowaniem,to kłamstwo.Mają ukryte cele,jestem lepiej zorientowany od Was.Smugi rozszerzają,rozchodzą na boki i zasnuwają całe niebo.W internecie aż huczy,setki tysięcy osób już o tym wiedzą,tysiące filmików jest na You Tube.Ja sam też to nagrywam.Rozpylanie cząsteczek w atmosferze jet zabronione.Proszę się nie ośmieszać bajkami o smugach kondensacyjnych. [media]http://www.youtube.com/watch?v=exFs02ka8w0[/media] [media]http://www.youtube.com/watch?v=b2knd-oz9xo[/media]
Dopóki po południu nie spojrzałam na niebo, uważałam Cię za świra jakiegoś (sorry ) Już zmieniłam zdanie. Rzeczywiście, niektóre białe smugi za samolotami rozwiewał wiatr, a niektóre długo utrzymują się na niebie. Niektóre są dziwnie przerywane, jakby silniki na moment przestawały i zaczynały pracować. Swoja drogą, ciekawe czy szybciej wykończy nas globalne ocieplenie czy te opryski alu-srebro (chociaż kto wie, co tam jest)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
moje imię napisał:
Dopóki po południu nie spojrzałam na niebo, uważałam Cię za świra jakiegoś (sorry ) Już zmieniłam zdanie. Rzeczywiście, niektóre białe smugi za samolotami rozwiewał wiatr, a niektóre długo utrzymują się na niebie. Niektóre są dziwnie przerywane, jakby silniki na moment przestawały i zaczynały pracować. Swoja drogą, ciekawe czy szybciej wykończy nas globalne ocieplenie czy te opryski alu-srebro (chociaż kto wie, co tam jest)
Typie, to nie silnik tworzy smugi, tylko skrzydła.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PavS napisał:
Typie, to nie silnik tworzy smugi, tylko skrzydła.
Smugi kondensacyjne to zestalona para wodna pochodząca z atmosfery i spalin silnikowych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dymać wszystkich organistów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po usunięciu wpisów K.Z. N.S.Z.Z. S.O.L.I.D.A.R.N.O.Ś.Ć. O.R.G.A.N.I.S.T.Ó.W. i ASC Związek czuje się jak Zakonnica po aborcji lub zażyciu... tabletki poronnej! Jak widać nie tylko JP II bał się Związku, ale spektaKULarny proKUR(I)Ator też! Z czego Związek jest dumny... spektaKULarny i psychoPATyczny proKUR(I)Ator dokonał już 4 aborcji wpisów. Musiał wzorować się na Zakonnicach i wierzy, że księŻULKI z Aminencjami dalej będą chciały Go (z)BAWIĆ!!! Brat Naczelny „D.W.” odprawia zadaną m III lib II.2012 Pokutę, a wchodząc w KULuary proKUR(I)Atury czuć, że to już proKUR(I)Atura Diecezjalna! jako, że już KULejny wpis usunięto przez udobRUCHANYCH proKUR(I)Atorów powołanych do pracy z CUDA(ka)MI... udobRUCHANY Brat Naczelny „D.W.” i proKUR(I)Ator usunęli 4 wpisy Związkowe. W KULuarach więc proKUR(I)Atury Diecezjalnej powinien wisieć budzik i dyndać: „ROBOTY W DIECEZJI NIE DOSTANIETA; PO POLSCE WASGANIAŁ NIE BEDE, A ZA GRANICO TO NIE WIEM”, wszystkim którzy spier...niczą Główne Prawdy Wia(g)ry ze Szczerego Serca wybije z pały dyktując Lojalki:”ZAWSZE BĘDĘ POPIERAŁ WŁADZĘ DUCHOWNĄ” bo jak nie to My wam damy...” i będzie odmawiał „WERZĘ W JEDNEGO B(L)OGA..”. Brat/Siostra z proKUR(IA)tury mogą też pier...dyknąć, że to DOGMAT, a nie Plagiat z uzasadnieniem: NO BO TAK! Takim samym Plagiatem z Dogmatami jest przecież KSIĘGA (z)BAWIENIA czyli Biblia z pozostałymi Mszałami, Katechizmami...!, a proKUR(I)Atura marzy, że się (z)BAWI niczym Księga (z)BAWIENIA czyli „BUBLIA” - takiego bublia wali proKUR(I)Atura...a w prKR(I)Aturze:budzik dynda za uszami: „ROBOTY W DIECEZJI NIE DOSTANIETA...” jak nakazuje „BUBLIA”. Skoro Bracia i Siostry z proKUR(I)Atury przechodzący spektaKULarnyu atak ECCLESIOFOBII z TEOFILIĄ dokonali Aborcji 9-ciu wpisów. Widać realizację KSIĘGI (z)BAWIENIA „KTO MNIE WYZNA PRZED LUDŹMI...”(Mt. 10; 32), a księŻULKI z Axcelencjami zapier...niczają do miasta w CYWILU ze wstydu przed KSIĘGĄ (z)BAWIENIA „KTO MNIE WYZNA PRZED LUDŹMI...”! Innymi słowy: „BO JAK NIE TO MY WAM DAMY” Nawet Ojce Św.(irnięte) – w tym JP 2 - spektaKULarnie psychoPATyczne pomysły spisywały w „BU(b)LLACH”, a tam same Buble!, przed którymi proKUR(I)Atura chodzi na KULanach oczekując Przyjścia Pana, który ich (z)BAWI... I jak wyglądają ŚW.(irnięte) słowa Błogosławionego JP 2: „WALCZYĆ O KOŚCIÓŁ AŻ DO PRZELANIA KRWI, BO TYLKO KREW NAWRACA”? OTO USUNIĘTA TREŚĆ: Spekta KUL arna STOLICA MĄDROŚCI czyli KUL wszystkich (z) BAWI: (24.VII.2012) K.Z. N.S.Z.Z. S.O.L.I.D.A.R.N.O.Ś.Ć. O.R.G.A.N.I.S.T.Ó.W. prowadzący w internecie AKADEMIĘ SZTUK CUDOWNYCH z katedrą SŁOWEM MALOWANE i cyklem Z CZEGO ŚMIEJĄ SIĘ POLACY oraz faKULtetem Axcelencja Pedoł czyli JAK MOŻNA (z) BAWIĆ LUDZI nigdy nie pozostawał obojętnym na sprawy kościelne wyglądające w świetle wia(g)ry niczym parowóz w zestawieniu z najnowszą generacją KUL-ei sterowanych cyfrowo! Całe szczęście, że Aminencje w Czarnej Rozpaczy po klapie EURO 2012 i EUROKATECHEZY nie ogłosiły KATECHEZY PLAŻOWEJ w aquaparkach, lasach, na plażach... Plażowicze mieliby plecki extra opalone (w czasie Spowiedzi, a księ ŻULKI gęby w kratkę !). Związek do dziś otrzymuje informacje jak księ ŻULKI (g) RUCHAJĄ z Małolatami - w każdym razie nie są to Pisklęta Gołębia! Jednym słowem - WSZYSTKO JEST JAK W RODZINIE : http://www.tvp.pl/ro...rodzina/1221332 Jak wygląda to w rzeczywistości pokazuje prasa: 1) „ Dziennik Wschodni. ” z dn. 1.VII.2012 r. oPiSał w artyKULe „ Demonstratów nie wpuszczono na teren KUL ” protest księŻULKA Isakowicza przed KUL-uarami. K tóry księ ŻULEK chciałby, aby odebrano mu DYPLOMY ? Po ŚW. (irniętym) zamęcie Isakowicza Kur rrr... ia Jego Mać uruchomiła swoje Siły Obronne Odmawiając Modlitwę do Kurrr...iewnych Ochroniarzy „Pod Twoją Obrę” w wersji tel. mobile podając Im rozkład dnia: „ ANIELE, BOŻY, STRÓŻU MÓJ, TY ZAWSZE PRZY MNIE STÓJ: RANO, WIECZÓR, WE DNIE, W NOCY BĄDŹ MI ZAWSZE DO POMOCY, STRZEŻ DUSZY CIAŁA MEGO ...” Na co Ochroniarze Firmy Kurrrr ... ia Jego Mać odpowiedzieli Sakramentalne „ AMEN ” równoważne z akceptacją regulaminu, a Ochroniarze to; Michał Anioł i Jan Boży ! - pilnowali całą noc KUL-u arów!, a księŻULEK Isakowicz - Zaleski z Ludem Bożym Chrapał sobie Smacznie w KUL-uarach domowych! Tak wygląda ŚWIĘTY PIETER ! 2) „ ECHO DNIA ” z 20.VI.2012 r. w artyKULe „ Reprezentacja Polski księży wygrała turniej SACROEXPO CAP w Kielcach (zdjęcia) ” pokazuje Niebieskie Sukcesy po rozkładzie wszystkiego, co jeszcze istniało w Polsce, a to jest zadaniem księ ŻULKÓW Kapelanów błogosławionych przez Aminencje; 3) „GAZETA POMORSKA” ( gp24 ) z dn. 21.VI.2012 r. w artyKULe „ Msza w szkole. Niektórzy rodzice są oburzeni ” pokazuje spektaKULarny atak ECCLESIOFOBII z TEOFILIĄ Axcelencji ; 4) „ GAZETA POMORSKA ” z dn. 25.VI.2012 r. w udostępniła forum „ Ratujmy kurię gdańską ” przypominając jedną ze ŚW.(irniętych Afer STELLA MARIS – Drukowali jak w Niebie, a teraz mają ino Piekło na ziemi bo komorni dobrał się Panu Bogu do d...; 5) „ SUPEREXPRESS ” z dn. 29.VI.2012 r. w artyKULe „ POLACY nie chcą WIERZYĆ w BOGA. Coraz mniej osób w NIEDZIELĘ w KOŚCIOŁACH na MSZY ŚW. ” ukazuje Główne Prawdy Wia(g)ry Św.(iriętej) i Obraz Czarnej rozpaczy, bo czy z B(L)OGIEM, czy bez B(L)OGA i tak ta sama droga ... 6) „ ECHO DNIA ” z dn. 9.VII.2012 r. w artyKULe „ Jest gorzej niż za komuny? Kontrowersyjne kazanie biskupa kieleckiego Kazimierza Ryczana i lawina komentarzy ” pokazuje spektaKULarną i psychoPATyczną rozpacz Axcelencji... 7) " GŁOS WIELKOPOLSKI ” z dn. 13.VII.2012 r. w artyKULe " Poród na poznańskiej plebanii. Dziecko księdza umarło. On ukarany... klasztorem [PEŁNA WERSJA] ” pokazuje NAUCZYCIELSKĄ ROLĘ KOSCIOŁA - jak Mańka (g) RUCHAŁA Z GOŁĘBIEM I (z) BAWIŁA ŚWIAT ! 8) " GŁOS WIELKOPOLSKI ” z dn. 13.VII
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
olo napisał:
Dymać wszystkich organistów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...