Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
A co z elektronika? Nie będzie tam rtv agd?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Będzie Saturn
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A gdzie Burger King???????????????????!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszystko będzie. :D Gazetki Saturna i RTV Euro AGD (obowiązujące od 20 marca - tylko w tych sklepach w Atrium-Felicity) krążą już po mieście i w skrzynkach pocztowych. Gazetki Auchan nie widzę jeszcze nigdzie. ......... Uważajcie na swoje portfele. Wydać kasę na niepotrzebne gadżety zawsze łatwo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolejna wspaniala galeria... zalosne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wlasnie, gdzie Burger KING?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
słusznie , plebsowi ( temu kasiastemu głownie ) - też coś się od życia należy !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Auchan będzie miał gazetki tylko na wieeelkie wyprzedaże, inaczej nie będzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolejna wspaniala galeria... zalosne.
 
Kolejna wspaniala galeria... zalosne.
Nie narzekaj... Jeśli nie było by zainteresowania, to by nie budowali tego...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mohito -a co to jest wobec tego "towar niepełnowartościowy"???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mała Września będzie miała wielką fabrykę samochodów, duży Lublin ma dużą galerie. Gratulacje dla włodarzy miasta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
całkiem spoko to centrum handlowe, mimo, że zewnątrz wygląda prowincjonalnie to w środku nie ma bidy. Tylko  Leroy taki jakiś dupowaty, żeby kupić  farbę i np.wełnę do ociepleń trzeba latać na zewnątrz, powinno być wszystko razem, najlepiej na zewnątrz, to by było dużo wygodniejsze. ogólnie jest ok  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w Felicity pranie kurtki puchowej w wodzie prawie 80 pln ja prałam swoją za 36 pln i dostałam jeszcze 20% rabatu ( na Pana Balcera nad Stokrotką -polecam )
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mała Września będzie miała wielką fabrykę samochodów, duży Lublin ma dużą galerie. Gratulacje dla włodarzy miasta.
 
Mała Września będzie miała wielką fabrykę samochodów, duży Lublin ma dużą galerie. Gratulacje dla włodarzy miasta.
Czyli Września jest kilkadziesiąt lat "za Lublinem" w temacie wielkiej fabryki samochodów... Cieszyć się z tego trzeba, że nie jesteśmy jednak "ostatni" :D Czyli: za kilkadziesiąt lat we Wrześni powstaną wielkie galerie i hipermarkety -tak jak teraz w Lublinie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie ma szału z tym felicity oczekiwaliśmy gigantycznej galerii a tu tak biednie i połowy sklepów wcale nie ma jakoś bardziej przekonuje mnie plaza. No i jupi park to jakiś żart!!moje 2 letnie dziecko po 15minutach chciało wychodzić!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy dzisiaj beda tam otwarte sklepy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...