Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Propozycja Ratusza dla przedsiębiorców. Cel: zmniejszenie bezrobocia

Utworzony przez tez mi wileka rzecz, 5 marca 2014 r. o 12:19 Powrót do artykułu
ale łaskę zrobili... biorąc pod uwagę sumę półrocznej wypłaty dla pracownika i półroczną wartość podatku od średniej nieruchomości wnioski nasuwają się same... Są pewne gminy w Polsce gdzie całkowite zwolnienie z podatku wszystkich podmiotów to prawdziwy ukłon w stronę realnego zmniejszenia bezrobocia i realne szanse dla tych którzy mogą ożywić rynek pracy... wypchaj się pan z takim ukłonem w Lublinie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Masz może jeszcze jakieś inne równie "błyskotliwe" spostrzeżenia?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tia, a na realizację zadań własnych gminy kolejne obligacje albo kredyty.   No cóż, tak wygląda rok bez wyborczych fajerwerków.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ta gadka to kiełbasa wyborcza Żuka co się czkawką odbije. Teraz coś obiecuje a potem " kwestie formalne czy błedy w formularzu " uniemozliwią odliczenie. Niech ten mieszkajacy w Świdniku prezydent Lublina przestanie zadłużać miasto bo przez te długi Lublina wszyscy pójdziemy na zieloną trawkę. A urzednicy niech lepiej powiedza ile oprócz oficjalnego miliarda dlugu jest ukrytych długów w spółkach miejskich
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ta gadka to kiełbasa wyborcza Żuka co się czkawką odbije. Teraz coś obiecuje a potem " kwestie formalne czy błedy w formularzu " uniemozliwią odliczenie. Niech ten mieszkajacy w Świdniku prezydent Lublina przestanie zadłużać miasto bo przez te długi Lublina wszyscy pójdziemy na zieloną trawkę. A urzednicy niech lepiej powiedza ile oprócz oficjalnego miliarda dlugu jest ukrytych długów w spółkach miejskich
  Wziąłbyś się w końcu za normalną robotę i przestał wypisywać codziennie te same głupoty. Tego bełkotu o prezydencie ze Świdnika już się nawet czytać nie chce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dobry ruch w stronę przedsiębiorców
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Masz może jeszcze jakieś inne równie "błyskotliwe" spostrzeżenia?
A masz pojecie o liczbach nieruchomosci i ich wartościach a co za tym idzie wysokości podatku od nich? Ja akurat tak się składa że mam. Mi dla przykąłdu mogą obniżyć połowę rocznej raty czyli jakieś 4 tysiące zł a żebym mógł zatrudnić legalnie kogokolwiek za najniższą krajową prze pół roku będę musiał wydać 1600x6 czyli 6400 zł ... interes życia. Więc nie bierz w cudzysłów słowa "błyskotliwe" jeśli sam nie masz nic sensownego do powiedzenia kolego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...