Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
AROGANCJA LEKARZY RODZINNYCH PRZEKROCZYŁA GRANICE PRZYZWOITOŚCI,NAPRAWDĘ PRACUJĄ TYLKO NIEKTÓRZY RESZTA TRAKTUJE PACJENTÓW JAK TOWAR PRZYNOSZĄCY DOCHÓD, JESZCZE DZIEŃ WCZEŚNIEJ WIECZOREM BEZCZELNIE UMAWIALI SIĘ NA RANO NA DZIEŃ NASTĘPNY A POTEM WYWIESILI ULOTKĘ O STRAJKU. SZCZYT BUTY I AROGANCJI A MAJĄ PRETENSJE DO RESZTY SPOŁECZEŃSTWA TAK JAKBY TYLKO ONI SKOŃCZYLI UCZELNIE WYŻSZE I TYLKO ONI MIELI WYKSZTAŁCENIE.A SZACUNEK ZDOBYLI TYLKO DZIĘKI DAWNEMU POKOLENIU LEKARZY, KTÓRZY BYLI LEKARZAMI Z POWOŁANIA A NIE FABRYKANTAMI KTÓRZY PRACUJĄ JEDYNIE DLA KASY.MEDYCYNA TO SŁUŻBA, A NIE FABRYKA GWOŹDZI.I TYLE W TEMACIE STRAJKÓW.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lekarze rodzinni zarabiaja ogromne pieniadze ... na niby pacjentach. To jest jedno wielkie dranstwo. A poziom leczenia w przychodniach to kompletna kpina.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bywam od czas do czasu w przychodniach i poraża mnie niekompetencja lekarzy to jest dramat. tylko coś zaradzą na przeziebienie ew. grypę. jak coś innego koniec nie potrafią w żaden sposób pomóc. oczywiście nie wszyscy ale bardzo wielu. niby mają tytuł mgr farmacji ale ... wiedza mizerna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to po co łazisz?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gosc napisał:
to po co łazisz?
bo mam od czsu do czasu grype i antybiotyku nie sprzedają bez recepty. jakby sprzedawali napewno bym ni łaził.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nieuku antybiotek nie jest na grype. a w nagrode za 12 lat ksztatcenia lekarzy moga miedzy innymi pisac recepty na ktore ty musisz odstac w kolejce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czasami pacjent napisał:
bywam od czas do czasu w przychodniach i poraża mnie niekompetencja lekarzy to jest dramat. tylko coś zaradzą na przeziebienie ew. grypę. jak coś innego koniec nie potrafią w żaden sposób pomóc. oczywiście nie wszyscy ale bardzo wielu. niby mają tytuł mgr farmacji ale ... wiedza mizerna.
Ty naprawdę jesteś nieukiem. Mylisz zawody. Obrażasz mgr farmacji, Ci pracują w aptekach a nie w przychodniach. A wiedzę mają solidną.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
specjalista napisał:
Ty naprawdę jesteś nieukiem. Mylisz zawody. Obrażasz mgr farmacji, Ci pracują w aptekach a nie w przychodniach. A wiedzę mają solidną.
"farmacji" napisało mi sie z rozpędu , chyba znam zbyt wielu przedstawicieli farmaceutycznych . a z tą wiedzą bym nie przesadzał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gosc napisał:
nieuku antybiotek nie jest na grype. a w nagrode za 12 lat ksztatcenia lekarzy moga miedzy innymi pisac recepty na ktore ty musisz odstac w kolejce.
k..wa dałem przykład. czasem mam anginę, czasem zapalenie gardła czasem itp itd. jakie 12 lat kształcenia bez specjalizacji ??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...