Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
mizernie to wygląda i dosyc śmiesznie bo co winni sa artysci ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
polaków mordowali także Banderowcy UPA pamiętajmy o rzezi Wołyńskiej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zamiast transparentów grabie w ręce i trawniki grabić a nie szukać sensacji tam gdzie jej nie ma
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo! Teraz trzeba jeszcze oprotestować wszystkie filmy z II wojny światowej - tam tez są swastyki i gwiazdy! Choć może prostszym rozwiązaniem było by rozpoczęcie leczenia...!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wstyd dla Lublina to ten protest a nie koncert.Artysci przyjechali w dobrej wierze wykonując  w sposób niezwykły  piekne utwory.Nie   są winni zaistnialej sytuacji.Sa naszymi goścmi. Gość w dom Bóg w dom. Tak   kiedyś mówiono.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Że u nas w kraju  są takie męty, mędy, ekstrementy, ale to nie ma się co dziwić, dziwisz sie stasiu, jasiu, jarci, antosiu,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
żenada, trochę dystansu przecież to sztuka, czy w tym kraju we wszystkim musicie się doszukiwać spisków podtekstów itp. idioci
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a kogo popieraliście na Majdanie??? a Wołyń i te mordy? to w czym ten Chór zawinił? Niech każdy przeciwnik sam odpowie sobie na to pytanie..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
solidarna ukraina debilów Kurskiego i Ziobry banda banderowskich cweli
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wybory już blisko szambo wypływa z kanałów. Wszędzie pełno oszołomstwa, żygać się chce -blle.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tych debili protestujących brzydzą artyści śpiewający po rosyjsku, bo kiedyś NKWD mordowało patriotów. Ale nie brzydzą  ich Audi, Volkswageny i Mercedesy - pomimo, iż kiedyś Gestapo mordowało patriotów. I nie brzydzi ich pomoc dla ukraińskich nacjonalistów na Majdanie - pomimo, iż kiedyś UPA mordowała patriotów.   Taaa - taką kosmiczną hipokryzję to tylko w Polsce można zobaczyć. Żałosne!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O takich glupkach nie warto nawet pisac. Cztery osoby na pikiecie zrobilo z siebie posmiewisko. Koncert na swietnym poziomie, widownia ok! A Ziobro z Kurskim przepadna w wyborach i trafia na swoje miejsce, czyt. do lopaty .........
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szkoda czasu na tych faszystów z ONR, nie mają co robić to wszędzie się wetkną - nawet do kultury i sztuki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Smutne, niestety. Muzyka nie zna granic politycznych. A Ci z pikiety... szkoda gadać (pisać)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Idioci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wspaniały koncert,a te durnie z pikiety niech sie zajmą czymś pożytecznym.je,sli potrafiż.płace za bilet i mam prawo oglądać kogo chcę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe co by było jakby chór z Niemiec występował na koncertach w Polsce w mundurach Gestapo lub SS ... też byłby argument że muzyka nie zna granic....? trzeba mieć granice przyzwoitości i oddzielać pewne formy od treści kulturalnej a niestety symbolika sowiecka jest kojarzona w polsce z przelaną krwią i poniżeniem Polaków i sądownie i prawnie jest zkazana więc w pełni popieram protest ii ubolewam że inne miasta i władze miejskie Krakowa czy Kilec potrafią dostrzec pewne fakty i podjąć decyzję a nasz władze chowają głowę w piasek... mama nadzieję że wyborcy też będą wkrótce pamiętać jaki mam władze miasta i jak u nas przeznaczane są fundusze na kulturę....  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ci protestanci to kretyni i debile. Powinno się takich usówać z ulicy bo wstyd dla miasta przynoszą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może pora zakończyć już te kompleksy historyczno - histeryczne. Jak ja służac w Ludowym Wojsku Polskim przysięgałem wierność sojuszniczej Armii Radzieckiej to według takich protestantów powinienem chyba popełnic sepuku albo wyjechać z tego kraju.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wspaniały koncert,a te durnie z pikiety niech sie zajmą czymś pożytecznym.je,sli potrafiż.płace za bilet i mam prawo oglądać kogo chcę.
Święta prawda! A intelektualnie "sprawni inaczej" uczestnicy, pożal się Boże, pikiety, powinni zająć się czymś bardziej pożytecznym. Żałośni frustraci, którym nic w życiu nie wyszło!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...