Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Co do taksówkarzy - parking pod katedrą ,tam stoją prywaciarze - wsiadam i proszę o kurs do Olimpu taryfiarz jedzie jakby coś mu wisiało przy tyłku - w trakcie jazdy pytam po ile mają w cenniku za kilometr - on mówi niecałe dwa złote . Oki dojeżdżamy do Olimpu i co ? licznik wskazuje 17 złotych !!!! po prostu chamstwo i tyle zapłaciłem a ten szoferak uśmiechał się cynicznie - nie polecam prywaciarzy !!!!!!!!!!!!!!!! Co się dotyczy korporacji polecam są dużo tańsi i kurde uprzejmi - polecam w Lublinie wszystkie korporacje a tych inwidualnych taryfiarzy naciągaczy won!!!!!!!!!!!!!! na bruk
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
większość taksiarzy w tym mieście zwykłe chamy i prostaki - i wie o tym doskonale kto sam jeździ po lublinie!!! na miejscu policji walił bym po kolei mandaty za tamowanie ruchu i szybko wybił im z głowy deb***ne pomysły o blokadzie miasta i protestach!!! jak im się coś nie podoba, to niech zmienią zajęcie - ja (jako kierowca) za nimi tęsknił nie będę, a nawet będę spokojniejszy, bo jak widzę koło siebie taxi to mi się krew gotuje...chamy na ulicach myślą tylko o sobie, o tym jak najszybciej złapać klienta, nie zwracając uwagi na pozostałych uczestników ulic...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
majdanek uruchomić i jak któremu co nie pasuje to do pieca!!! jeszcze wam źle?? blokady?! w dupach wam się poprzewracało!!! za robotę się weźcie!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panowie Taksówkarze, zważcie komu na złość robicie !!! Blokując miasto uprzykrzycie życie nam, waszym potencjalnym klientom, a nie urzędnikom ! Czy któremuś z was przyszło do głowy, czy będzie dla was opłacalne, kiedy każdy kierowca któremu utrudnicie życie, wezwie taksówkę następnie z niej zrezygnuje ? Jedynie co zyskacie tą demonstracją, to własne ośmieszenie się i utrwalenie wizerunku taksówkarza jako skąpego krzykacza-nieudacznika. Zresztą wystarczy poczytać posty na tym i innych forach...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Krótka piłka. Jak na zdjęciach z protestu znajdę choć jeden wóz z korporacji, którą jeżdżę (a jeżdżę z nimi już od ponad 10 lat). To zmieniam korporację (na taką, której taksówek nie będzie w proteście) i niech mnie w trąbkę pocałują Cała hucpa to pewnie i tak chęć podcięcia skrzydeł najmłodszym z korporacji (Ale i Eko), które zaczęły swoją działalność od radykalnego cięcia stawek. Jako, że mam dziwne podejrzenia, że mam rację, to mam już przynajmniej dwie korporacje, do których mogę uciec z obecnie zaprzyjaźnionej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Miasto wydaje za dużo licencji dla taksówkarzy" Proponuję również : 1. Za kilometr przejechanej trasy minimum 10 zł 2. Za wożenie pijanego pasażera dodatek "za szkodliwość" 3. Dopłata z budżetu Gminy Lublin za wysokie ceny paliw - 1 zł za każdy zatankowany litr paliwa Nadmieniam, że : " Jedna taksówka przypada na 235 mieszkańców Lublina. W Krakowie na jedną taksówkę przypada 194 mieszkańców, w Warszawie - 179, w Poznaniu - 174 "
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kierowca Bombowca napisał:
Krótka piłka. Jak na zdjęciach z protestu znajdę choć jeden wóz z korporacji, którą jeżdżę (a jeżdżę z nimi już od ponad 10 lat). To zmieniam korporację (na taką, której taksówek nie będzie w proteście) i niech mnie w trąbkę pocałują Cała hucpa to pewnie i tak chęć podcięcia skrzydeł najmłodszym z korporacji (Ale i Eko), które zaczęły swoją działalność od radykalnego cięcia stawek. Jako, że mam dziwne podejrzenia, że mam rację, to mam już przynajmniej dwie korporacje, do których mogę uciec z obecnie zaprzyjaźnionej
piszcie sobie gamonie piszcie! tyle waszego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
"Miasto wydaje za dużo licencji dla taksówkarzy" Proponuję również : 1. Za kilometr przejechanej trasy minimum 10 zł[/quote] Weź taksówkę spod dworca PKP lub (zwłaszcza) PKS, udając zagranicznego turystę, lub przynajmniej człowieka nie znającego Lublina, zaręczam, że 10 zeta za kilometr już funkcjonuje Krewni znajomego jechali taksówką na Chodźki do szpitala spod dworca PKS, za kurs zapłacili 25 złotych.
Gość napisał:
2. Za wożenie pijanego pasażera dodatek "za szkodliwość"
[quote name='Gość' post='307152' date='23.06.2010, 23:09:17']3. Dopłata z budżetu Gminy Lublin za wysokie ceny paliw - 1 zł za każdy zatankowany litr paliwa
Przecież taksówkarz odlicza sobie i tak VAT od tankowanego paliwa, więc tankuje 22% taniej. Do tego dawno nie widziałem benzynowej taksówki, wszystkie teraz to albo Diesle, albo benzyniaki z LPG.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
piszcie sobie gamonie piszcie! tyle waszego.
Mnie gamoniem nazywać? Ja na taksówki wydaję 150-200 złotych miesięcznie... tniesz o maluczki gałąź, na której sam zapewne siedzisz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W LUBLINIE jest zdecydowanie za mało taksówek i chwała strajkującym, że walczą o to aby urząd wydawał więcej licencji. Mamy wolny rynek i administracja nie powinna ograniczać dostępu do tego zawodu .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
panom taksówkarzom coś się poprzekręcało w głowach. chcą gospodarki sterowanej centralnie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Maria napisał:
W LUBLINIE jest zdecydowanie za mało taksówek i chwała strajkującym, że walczą o to aby urząd wydawał więcej licencji. Mamy wolny rynek i administracja nie powinna ograniczać dostępu do tego zawodu .
Proponuję czytać dokładniej - taksówkarze nie chcą więcej licencji bo twierdzą, że w Lublinie jest za dużo taksówek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kierowca Bombowca napisał:
Weź taksówkę spod dworca PKP lub (zwłaszcza) PKS, udając zagranicznego turystę, lub przynajmniej człowieka nie znającego Lublina, zaręczam, że 10 zeta za kilometr już funkcjonuje Krewni znajomego jechali taksówką na Chodźki do szpitala spod dworca PKS, za kurs zapłacili 25 złotych. Przecież taksówkarz odlicza sobie i tak VAT od tankowanego paliwa, więc tankuje 22% taniej. Do tego dawno nie widziałem benzynowej taksówki, wszystkie teraz to albo Diesle, albo benzyniaki z LPG.
tak Ciebie nazywam gamoniem! jezeli chodzi o vat gamoniu to zaden taksówkarz sobie vatu nie odlicza bo kazdy taksiarz jest tylko na karcie podatkowej. Zeby sie wwalic w vat trzeba miec obrot ok 60 tys rocznie! a nikt takiej sumy przez rok nie ma! wiec gamoniu jak nie wiesz co i jak to sie nie udzielaj! a Twoje 150- 200 zł wsadz sobie w du*pe!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
tak Ciebie nazywam gamoniem! jezeli chodzi o vat gamoniu to zaden taksówkarz sobie vatu nie odlicza bo kazdy taksiarz jest tylko na karcie podatkowej. Zeby sie wwalic w vat trzeba miec obrot ok 60 tys rocznie! a nikt takiej sumy przez rok nie ma! wiec gamoniu jak nie wiesz co i jak to sie nie udzielaj! a Twoje 150- 200 zł wsadz sobie w du*pe!
No to ćwoku i tak 18% odliczasz, wpisując paliwo w "zakup towarów i materiałów" na swojej karcie, jeśli nie, to księgową masz do d... 60 tysięcy rocznie? Mi się wydawało, że w tym roku jest 82,5 Z resztą jak masz mniej niż 60 rocznie obrotu, to chyba czas zmienić zawód, bo ten Tobie nie służy wyraźnie. 60 rocznie to mniej niż 200 złotych dziennie (obrotu a nie zysku!). A Ty bucu mi każesz sobie moje 200 w d... sobie wsadzić? Przecież to twoja dniówka przynajmniej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za utrudnianie ruchu powinni zapłacić mandaty. Dlaczego jakaś grupka ma utrudniać życie w tak dużym mieście.A licencje czy koncesje trzeba wydawać kto tylko zechce . Rynek sam powinien uregulować liczbę taksówek. ZŁOTÓWY CHCĄ POWROTU SOCJALIZMU.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdy zobaczę w lusterku taksówkarza będę zwalniał do 5km/h. Uważam bowiem, że taksówkarze wybierając taką formę protestu nie myślą o innych użytkownikach dróg, tylko o sobie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
tak Ciebie nazywam gamoniem! jezeli chodzi o vat gamoniu to zaden taksówkarz sobie vatu nie odlicza bo kazdy taksiarz jest tylko na karcie podatkowej. Zeby sie wwalic w vat trzeba miec obrot ok 60 tys rocznie! a nikt takiej sumy przez rok nie ma! wiec gamoniu jak nie wiesz co i jak to sie nie udzielaj! a Twoje 150- 200 zł wsadz sobie w du*pe!
Widzisz ćwoku taksiarzu. Jeszcze 10000 takich jak ja po 150-200 wsadzimy sobie w d***, a ty będziesz stał pod słupem i płakał albo żebrał o to by choć za 5 złociszy lota pyknąć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja ostatnio skrecilem kolano, nie moglem prowadzic sam samochodu, wiec czesto korzystalem z taksowek. Ani razu zaden wąsacz nie wytoczyl dupska zza kierownicy, aby mi pomoc wlezc z kulami i bolaca noga do samochodu. Lepsze zdanie mam natomiast do nocnych mlodych taksowkarzy. Z tymi da sie pozartowac i pare zl zbic z ceny. Jesli jutro bedzie protest, juz nigdy nie wpuszcze przed siebie w korku zadnego sałaciarza ... zreszta i tak rzadko dziekuja za taki gest.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mandat za blokowanie ruchu napisał:
Za utrudnianie ruchu powinni zapłacić mandaty. Dlaczego jakaś grupka ma utrudniać życie w tak dużym mieście.A licencje czy koncesje trzeba wydawać kto tylko zechce . Rynek sam powinien uregulować liczbę taksówek. ZŁOTÓWY CHCĄ POWROTU SOCJALIZMU.
Mam nadzieję że przed starjkieo protestem pojawi się US, ITD, Straż Miejska ,Urząd Miar i Policja i sprawa protestu sama sie rozwiąże. Złotówy baaaaaardzo boją się kontroli wszelkiej. Ciekawe dlaczego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
igu napisał:
Gdy zobaczę w lusterku taksówkarza będę zwalniał do 5km/h. Uważam bowiem, że taksówkarze wybierając taką formę protestu nie myślą o innych użytkownikach dróg, tylko o sobie.
super pomysł, też tak będę robił
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...