Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Rzygać się już chce tym torem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a nie chce ci sie RZygac od kolejnego marketu czy blokowiska ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
RZygac to sie chce jak pod kazdym postem jakis wielki znawca ortografii musi sie popisac swoja wiedza. Zanim zaczniesz kogos poprawiac, zerknij sam do slownika miodku za...ny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rozgonić to "towarzystwo", buraki wiejskie i miejskie cwaniaczki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Blokowisko zamiast skweru, blokowisko zamiast toru. Ciekawe co jeszcze zlikwidują pod bloki? Może magistrat?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tor lub cos podobnego jest potrzebne aby podnosić umiejętności jazdy samochodem czy motocyklem i to ogólnodostepny tor, no może za symboliczną opłatą.Ostatnio miałem problem aby moja żona,która nie jeżdziła samochodem od kilku lat mogła spokojenie poćwiczyć i co? Dobrze że okolice stadionu sa mało uczęszczane więc tylko tam można spokojnie potrenować. L-ki też tam ćwiczą i kilka osób prywatnie, więc jakiś tor i plac manewrowy uważam za potrzebny, moze wtedy nie było by tyle wypadków i kolizji bo obecnie jak jeżdżę po woj.Lubelskim to to co się dzieje na drodze to jakies szaleństwo z jednej str.,a z drugiej strach bo jedni szaleja, a drudzy jadą jak na skazanie, sparaliżowani z wyczeszczonymi oczami przy szybie, bo boja się jeżdzić i nie czują się pewnie za kierownicą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niech się zainteresowani złożą i kupią sobie tor, po ch..i mam płacić na ten tor????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rzygać pisze się przez RZ - buraczki z tedeików.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miasto powinno zapłacić dlatego że za sprzedaż tego przy Zemborzyckiej zarobiło pieniądze. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
RZygac to sie chce jak pod kazdym postem jakis wielki znawca ortografii musi sie popisac swoja wiedza. Zanim zaczniesz kogos poprawiac, zerknij sam do slownika miodku za...ny.
  a kto kogo poprawiał ?! MA TOLE ? taka sobie emfaza a tu nagle MJODEK wrażliwy sie znalazł :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na torze zależy głównie kilku cwaniaczkom którzy zarabiali na nim niezłe pieniądze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Urzedasy doprowadzily do sprzedaży toru to niech go szybciutko odbudują. Bo cała ta sprawa z oddaniem gruntu miejskiego prywatnemu podmiotowi śmierdzi na kilometr . CBA zapewne miała by co robić w Lubelskim ratuszu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a po ch ja mam płacić za aqua park, lodowisko, stadion? wyluzuj Koza :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a kto kogo poprawiał ?! MA TOLE ? taka sobie emfaza a tu nagle MJODEK wrażliwy sie znalazł :D
No taka tam emfaza, akurat z naciskiem na RZ z wczesniejszego postu. Wcale nie wygladalo jak wytkniecie "bledu", ni ch..ja. idz spac dziecko.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rzygać się już chce tym torem.
Rzygać sie chce decyzjami miasta, które zgadza się na budowę bloków w sąsiedztwie toru. Rzygać się chce ludźmi, którzy kupili tam mieszkania, wiedząc, że będzie głośno, a i tak z czasem plujących jadem na tor (wiedzieli co biorą, więc morda w kubeł!).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rozgonić to "towarzystwo", buraki wiejskie i miejskie cwaniaczki
Rozgonić idiotów, którzy kupują mieszkania w okolicy toru, a którzy kłapią gębą. Tor był wiele lat wcześniej i powinien być, a jak im się nie podobało, trzeba było mieszkania szukać na wsi!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i macie Żuka. Żuka dla Was czy Wy dla Żuka?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rozgonić idiotów, którzy kupują mieszkania w okolicy toru, a którzy kłapią gębą. Tor był wiele lat wcześniej i powinien być, a jak im się nie podobało, trzeba było mieszkania szukać na wsi!
A wiesz geniuszu, że to był tor kartingowy a teraz sobie wygugluj i poczytaj w wikipedii co to, jak nie ogarniasz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...