Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Protestowali w obronie sądów i sędziów. Przyszło ponad 100 osób [zdjęcia]

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 1 października 2017 r. o 20:35 Powrót do artykułu
KOMUCHÓW SŁYCHAc WYYYCIE? ZNAKOMICIE !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oooooooo nasze dziadziusie przyjaciele KASTY sądowej ;) Sądy do gruntownej reformy wraz z wymianą postkomunistycznej kadry i ich dzieci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MINISTER JAKI was naprostuje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pamietamy jak zslowiec Jan Bury z Kraj Rady Sądownictwa podejmował decyzje, w temacie kto ma zostać prokuratorem generalnym... a TERAZ WYSZLO, ze facet to zwykly przestepca. Reforma KONIECZNA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marszałkowska 43 była warta 10,4 mln zł; roszczenia do niej sprzedano za 2 tys. zł.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za 10 tys. dobrze żyć można tylko na prowincji - taka to jest ta nadzwyczajna kasta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Protestanci aby było ich widać powinni w sędziowskich łańcuchach przywiesić się do drzew.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NADZWYCZAJNE KASTY wyszły przewietrzyć przyssane tyłki do zydli na których to powinna się odbić CZARCIA ŁAPA. Wspiera ich gromada UB-eckich PAŁKOWNIKÓW , oraz wnuczkowie którzy do tej pory za cieplutkie emeryturki czerwonych dziadków kupowali kosmetyki z górnej półki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani Małgosiu G - Jak z pensji 10 tys. miesięcznie odłożyć 7,5 mln na pałac???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Myślą że będą wciskać ciemnotę bez końca a bierzcie znicze i organizujcie te swoje schadzki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Turysta kamiński jak był posłem to zwiedzał cały swiat za nasze podatki-dlaczego teraz nie wyjeżdza. tylko protestuje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Myślałem że Pan Prezydent A. Duda stanie po właściwej stronie a w rzeczywistości w mojej ocenie wyszedł na zwykłego Stefka Burczymuchę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kurwa do domow!!! Znicz niech jeszcze zapala.... Co to za szopka!!! Jeba. Sady!!!! W obronie sadow??? Hahaha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kim jest ten pajac w mycce?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Kurwa do domow!!! Znicz niech jeszcze zapala.... Co to za szopka!!! Jeba. Sady!!!! W obronie sadow??? Hahaha
do tego gnidy ze zniczami niszczą chodnik i płyty z jasnego paskowca wokół sądu. Ukarać tych mącicieli karą za takie barbarzyństwo. A ten były wojewoda nie miał dziś kopert do przekazania? Przyszła kryska na złodzei. PiS dotrzymał obietnic. Ma mój głos w nadchodzących wyborach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przyszli protestowac w obronie komuchow tak trzeba napisac Panie redaktorze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W latach 50-ch moja babcia dziergała takie mycki ze starych swetrów bo na nowe nie było nas stać a tu masz nawet palestra klepie biedę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobrze, że studenci przyjechali. Jutro pogonię swoich studentów z Wydziału Prawa żeby przyszli. Ja też tam będę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zaraz beda protestowac bo mezom, ojcom i dziadkom PiS bedzie zabieral emerytury ubeckie. Czekam jeszcze na zabranie emerytur sedziom mordercom ktorzy skazywali Polakow na kary smierci za ich walke w latach 1944-1989 tym pochodzenia zydowskiego tez.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
na spotkanie w obronie psów przyszłoby więcej ludzi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...