Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Protesty mieszkańców blokują budowę apartamentowca Sunhill na LSM

Utworzony przez Lublin ESK 2016, 18 czerwca 2009 r. o 21:41 Powrót do artykułu
w Londynie wiezowce stoja jeden przy drugim i nie ma protestow nikomu nic nie peka tylko lubelsy narzekacze ciagle maja jakies ale z budowa nowego Urzedu Skarbowego na Czechowie tez protesty ze im sie blok zawali bidny narod
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bo ten blok to jedna wielka pomyłka. Nie zorganizowano i nie zaplanowano ani jednego miejsca postojowego dla lokatorów tego bloku na ziemi (nie licząc tych juz zabranych), budynek budowany na tzw. przypał, ile było tekstów o robotnikach pracujacych bez jakich kolwiek zabezpieczeń ?? Powinni go dla przykaldu rozebrać !!! Bo jest to lewizna na całego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo dobrze,że budowa jest zablokowana,stop samowolkom!!!!!!!!!niech w końcu ktos odpowie za pozwolenia na budowę wydawane na lewo i prawo,mieszkańcy osiedla protestowali jak tylko było wiadomo,ze taki kolos ma stanąc na wąwozem,izrobili ekspertyzę,że skarpa nie wytrzyma.I co???urzędnicy wydali pozwolenia mimo to....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Krążą słuchy, że Prezio G. za zgodę na budowę na swoim terenie apartamentowca miał otrzymac ładne mieszkanko. Deweloper w dobie kryzysu wycofał się z wcześniejszej propozycji więc Prezio skarży teraz że budowa jest nielegalna. A to ci heca... Ciekawe co na to Prokurator...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie to nie mają końca głupoty. Zacząć zgłaszać sprzeciw dopiero po wybudowaniu bloku za grube pieniądze :| i dziwić się że mieszkania drogie. Tak samo na Czechowie, ludzie durni obudzili się że urząd im budują dopiero jak rozpoczeli budowe, mimo ze z 3 lata gdzies 20 artykułów w gazetach o tym było, o lokalizacji, planach i postanowieniach. deb***E tu mieszkają , a nie ludzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chłop żywemu nie przepuści!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Mieszkańcy Lublina maja taką właśnie mentalność!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i to jest własnie lublin, najlepiej nic nie budowac ,nic nie robic ,pluc i protestowac na wszystko , chłop zywemu nie przepusci, a nie mieszka juz w lepiance i do kosciola furmanka juz nie jezdzi , ale ktos moze miec inaczej a to boli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Takie "komentarze" dużo mówią o piszących. Nieważne, że nie wiem o czym piszę. Ważne, że dowalę na oślep komu popadnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludziska opamientaice sie nigdy nie bendzie dobrze jak ile ludzi tyle opcj za komuny byś siedział cicho jeden zdrógim a tak to jesteś panisko i nic sie niepodoba
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
całe szczęście, że tam nie kupiłem mieszkania tylko w Gradenie przy Nadbystrzyckiej - pewny inwestor i maja jeszcze kilka wolnych, polecam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~janek63~ napisał:
Ludziska opamientaice sie nigdy nie bendzie dobrze jak ile ludzi tyle opcj za komuny byś siedział cicho jeden zdrógim a tak to jesteś panisko i nic sie niepodoba
Czego Jaś się nie nauczył tego Jan nie będzie umiał. czy też twoja wersja - tzn. po twojemu ceho jansiem nie nucyl teho jan nie bydzieómion Co ty w ogóle chciałeś napisać? Umiesz pisać? Dobijają mnie takie posty totalnych analfabetów. Jak tacy egzystują? Pewnie jesteś jednym z tych protestujących z sąsiedniego bloku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W LUBLINIE TAK POWSTAJE KAPITAŁ POLITYCZNY!!! Taka osoba/by celowo manipulują niczego nie świadomymi ludźmi, grając na ich uczuciach, słabościach, kompleksach i ambicjach... Tylko po to, aby zaistnieć w ich świadomości, aby znane było ich nazwisko... A potem wybory i chwalą się zrobiłem to i to, zainicjowałem to i tamto, przyczyniłem się do tego i tamtego... I głupi naród popiera takiego oszołoma... I TO JEST WIDOCZNE W RADZIE MIASTA, SEJMIE, URZĘDACH... I zawsze znajdzie się taka jednostka, która interes własny przedkłada nad interesem społecznym "siejąc" przy tym zamęt i antagonizmy... Dlatego nie mamy nadal niczego na Górkach Czechowskich, bo ważniejszy był motocross i PO, dlatego ludzie protestują przed budową biurowca Izby Skarbowej na Czechowie - mimo, że od lat wiadomo było, że właśnie tam powstanie, dlatego ludzie "pienią" się, aby zamknąć Tor Cartingowy, a z pełną świadomością o jego sąsiedztwie kupowali mieszkanie - bo tanio..., dlatego podczas budowy bulwaru na Czubach "nakazali" mistu rozbiórkę nowo wybudowanego chodnika, aby "obcy" nie wchodził na osiedle... TA KRÓTKOWZROCZNOŚĆ, EGOIZM, powoduje własnie, że ciągle ośmieszamy się w oczach innych Polaków, którzy postrzegają LUBLIN JAKO ZAŚCIANEK... TRUDNO TU O LOGIKĘ, RACJONALNOŚĆ, choćby "chłodne przemyślenie faktów" - STRONNICZOŚĆ... Ale od "myślenia głowa boli" nie tylko mieszkańców, urzędników, polityków... WIĘKSZOŚĆ MYŚLI TYLKO O SWOIM INTERESIE I WYGODZIE... "Inny to zło konieczne" - dlatego nie dziwcie się, że w Lublinie brak pracy - inwestor jest przeganiany jak Echo, że "najmniejsza rzecz to wielki problem" - dla urzędnika oczywiście - bo wypłatę i tak weźmie - po co się przepracowywać... I taki jest Lublin - jak "Wesele" - Wyspiańskiego - każdy się chwali, ale jednocześnie drugiego lekceważy, każdy z każdym rozmawia, ale nakierowuje słowa w kierunku własnego interesu, a potem, cóż "zapomni ten , co miał zrobić - ważne, że czapkę otrzymał"... Jak czytaliście, to wiecie o co chodzi... LUDZIE WALCZCIE Z TAKIM "SOBIEPAŃSTWEM"!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie ! zastanówcie się co piszecie ? Dobrze, że tak... wstrzymać samowolkę dla przykładu... A co z ludźmi, którzy wpłacili dużą kasę, często z kredytu w banku, płacą raty i czekają na mieszkania ?? Czy dobrze im tak ? Przyszli do Developera, który miał prawomocne pozwolenie na budowę wydane przez urzędników i na tej podstawie podpisali umowy (niejednokrotnie w formie Aktu Notarialnego) i przelali po kilkaset tysięcy zł (powtórzę: w większości nie swoje tylko pożyczone w banku). Po co ta nienawiść i zazdrość warto pomyśleć co zrobić, żeby im pomóc
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hah to jest wszystko śmieszne, to całe forum i wgl. 1. widzę że każde forum (jak i to)w wiekszości przypadków podzielone jest na dwa obozy : mieszkańsy sąsiednich bloków sunhill'a i przyszłych mieszkanców sunhill'a, no i niestety to spowodowało ze wypowiedzi są poprostu śmieszne, nie wiem po co wgl zakładane są że tak powiem te całe forum'y, i tak wiadomo że ci z sąsiedniego bloku będą napitalać na sunhill'a ile wlazie, i co im slina na ozor przyjdzie, a ci z sunhill'a będą go wychwalać. 2. ja jestem osobą trzecia i wypowiem sie na ten temat. Otuz moje zdanie jest takie, że sunhill jest budynkiem, no musze przyznać b.ciekwaym i ładnym ( cuż przechadzam sie co dzień ul. J.Sawy to wiem), i gdybym nie usłyszał tych wszystkich tekstów o tym że ma sie niby zsuwać razem z sasiednimi blokami do wąwozu, to bym nigdy na to nie wpadł, jednak z czasem pomyslałem że może coś w tym jest skoro ludzie tak o tym gadają, i mnie to zaciekawiło, obszedłem wokół ten budynek i nadal nie wiem jak może sie osunąc, no ok, 3 kondygnacje w dół, no moze duzo ale w tym wieku przecież to jest na porządku dziennym . A tak apropos, nie wiem czy ci z sąsiedniego bloku słyszeli kiedykolwiek np o lochach? ( wiem śmiesznie brzmi), a lochy( jak wiecie były dośc głęboko pod ziemię) zazwyczaj mieściły sie w zamkach, a zamki bardzo czesto, aby uchronić sie od wroga budowane były na bardzo wysokich stromych wzgórzach, no i jakims cudem nic im nie pękało, nie zsuwały się, i wogóle żyło im sie dobrze. A jak ktos teraz wybuduje coś nad jakims łagodnym wąwozem, od razu afera, ludzie powariowaliście. W ameryce gdyby ktos przejmował sie takimi rzeczami jak tu, to byłaby wilkim slumsem, i nie byłoby tak pieknych i wysokoich wieżowców. A dzieki takim budynkom jak sunhill lublin ma szanse sie troche zmienić, i pisze to zwykły mieszkaniec lublina , którego meczy ten zacofany Lublin. No to tyle mej skromnej wypowiedzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zuzia napisał:
Bo ten blok to jedna wielka pomyłka. Nie zorganizowano i nie zaplanowano ani jednego miejsca postojowego dla lokatorów tego bloku na ziemi (nie licząc tych juz zabranych), budynek budowany na tzw. przypał, ile było tekstów o robotnikach pracujacych bez jakich kolwiek zabezpieczeń ?? Powinni go dla przykaldu rozebrać !!! Bo jest to lewizna na całego.
Bardzo za to jestem ciekaw jak twoj stary blok byl budowany. Zapewne byl to o wiele wiekszy "przypal" niz Sunhill, wiec twoja troska o robotnikow jest bardzo watpliwa. Co do miejsc postojowych dla lokatorow to jest to wrecz smieszna uwaga bo wiekszosc lokatorow wykupila sobie te miejsca w parkingu podziemnym. Poza tym moge sie zalozyc ze gdyby zostal wykupiony dodatkowy grunt na parking kolo bloku to podnioslyby sie krzyki, ze zabieraja kolejny skrawek zieleni. Krew sie we mnie gotuje gdy czytam takie wypowiedzi jak twoje. Wiec zastanow sie lepiej co piszesz nastepnym razem bo moze sie okazac ze to twoj blok powinno sie dla przykladu rozebrac.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Patrząc z boku (bo ani nie mam tam mieszkania, ani w sąsiedztwie) - uważam, że to przede wszystkim paranoja, że można na takim etapie budowy wycofać pozwolenie na skutek urzędniczego widzimisię czy protestów. Jeśli tak jest to prawo jest chore i afunkcjonalne. Takie sprawy powinny być możliwe do rozegrania tylko i wyłacznie PRZED ROZPOCZĘCIEM INWESTYCJI. Teraz stoi blok, inwestor utopił w nim kupę kasy, ludzie którzy kupili mieszkania też zainwestowali - zazwyczaj dorobek całego życia lub jego znaczącą część - i co? Skandal. Tak to nie powinno wyglądać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...