Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Prusaki w spożywczaku

Utworzony przez bolo, 4 listopada 2008 r. o 16:55 Powrót do artykułu
400 zł za tyle uchybień ????????? To chyba jakiś żart.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za coś takiego powinni odbierać koncesje a nie kara śmieszna kara . Napewno właściciel sklepu ma duże chody w sanepidzie albo prawo w Polsce wdalszym ciągu kuleje !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ojojojo. To już ta pani rozgadana nie będzie mówiła: " co dla kawalera", "Co dla ślicznotki podać", "to jest naprawdę przepyszne", "2,50 moja kochana", "już liczymy piekna pani".. jak mnie ona dobijała... może mochery na to lecą, ale męcząca niesamowicie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
XXX lat tełmu w każdym sklepie wiejskim można było kupić wszystko co było potrzebne do egzystęcji,poczynając od łańcucha, drut,nafta,śledzie,chleb,mąka, cukier ,kiełbasa,wino,piwo,koperta,znaczek,ale karaluchów niebyło i LUDZIE z tego czasu żyją po 100 lat,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
;;najlepiej pozamykac 'co wy ludzie mowicie sami robicie zakupy w marketach gdzie dopiero jest brud a ja mysle ze opisanie tej sytuacji jest wyolbrzymione a osoby ktore kontrolowaly powinny zajac sie marketami
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NIE musza zamykac moga zrobic dezynfekcje ja chodze do tego sklepu i uwazam ze wszystkie panie sa sympatyczne a co do wedlin to nie jest to takie jak jest opisane ale najlepiej przeczytac nigdy nie byc a wypowiadac sie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no tak ta kobieta ''gwiazdeczko moja'' jest upierdliwa ale reszta jest bardzo mila i ona sama tez a co do brudu to ja nigdy nie widzialem robactwa a wedliny zawsze kupuje swieze sanepid powinien zobaczec co dzieje sie w leclercu itp.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mieszkam na Rymwida 8 od kilkunastu lat. To na prawdę przyzwoity sklep. W poprzednim to dopiero sie działo, prosiło się o coś (wędlina, ciastka) a ekspedientka mówiła "Może jednak by pani kupiła polędwicę a nie szynkę" i wiadomo było że szynka już nieświeża, ciasno było i drogo. Sklep jest na parterze , koło ciuchlandu oddzielony prowizoryczną ścianką (kiedys to było jedno pomieszczenie) jeśli nawet sami się pozbędą insektów to i tak wlezą spowrotem. Nie mówiąc o tym, że czynsz jest wygórowany i co rusz rośnie. Nie usprawiedliwiam zaniedbań. Ale zmartwiłabym sie gdyby tego sklepu zabrakło. A lepiej żeby ekspedientka mówiła "laleczko, gwiazdeczko" i obsługiwała szybko i rzeczowo, niż nic nie mówiła i z trudem podnosiła 4 litery do klienta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JA TEZ MIESZKAM MA RYMWDA 8 I DZIS SKLEP BYL ZAMKNIETY I TO PRAWDA ZE W PPRZEDNIM TO DOPIERO BYL BRUD A TU WIDAC ZE EKSPEDIENTKI CZYSTE I DBAJA O PORZADEK .PANIE Z MIESNEGO SA BARDZO SYMPATYCZNE I LUBIANE PRZEZ KLIENTA NA DZIALE Z MLEKIEM PANIE TEZ CZYSTE I SYMPATYCZNE WIDAC ZE CALA ZALOGA DBA O CZYSTOSC A W BLOKU NA RYMWIDA 8 JUZ DAWNO BYLY PRUSAKI I TRZEBA ZROBIC DEZYNFEKCJE A NIE DONOSIC NA SKLEP LUDZIE Z SANEPIDU NIECH POJDA DALEJ W OSIEDLE TO DOPIERO ZOBACZA BRUD
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wiesniak napisał:
XXX lat tełmu w każdym sklepie wiejskim można było kupić wszystko co było potrzebne do egzystęcji,poczynając od łańcucha, drut,nafta,śledzie,chleb,mąka, cukier ,kiełbasa,wino,piwo,koperta,znaczek,ale karaluchów niebyło i LUDZIE z tego czasu żyją po 100 lat,
Ale 90% już umarło i to wielu przed 60-70-tką...!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...