Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Ja mam nadzieję że do tego nie dojdzie. Przecież to wygląda okropnie. Czy w Lublinie naprawdę nie ma osób które robią dobre projekty. To wygląda jak wielkie oko z którego ciekną łzy!!! :D Chyba że o to właśnie chodzi żeby pl. Litewski płakał nad swoją niedolą!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie dla przedłuzenia deptaka! co bedzie z liniami 55, 13 ? któredy je puscicie? dalej bedziecie korkowac miasto a przedłuzony deptak spoteguję poczucie wyludnienia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
o w morde ale wizualizacja, no robi wrażanie, choć juz tak czytajac tytuł artykułu myslałem sobie po ca tam remont, ale jak widzę te wizaulki to zmienia postać rzeczy-jestem na TAK
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czyli, że zamkną plac na 3 lata, potem okaże się, że brakuje 100 mln a po remoncie zabronią wstępu na plac. Znamy to  :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w Rzeszowie jest podobny pomnik tylko w wersji stojącej i bez wody
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
łał, wygląda naprawdę świetnie  :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powiem tak: WIZUALIZACJA WGNIATA W ZIEMIĘ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Plac powinen zmienić nazwę na braci Kaczyńskich bo kto to w ogóle był ten pan Litewski że ma aż w Lublinie swój własny plac a bracia Kaczyńscy to twórcy nowożytnej Polski,wielcy bohaterowie naszego Narodu i należy im się wielki szacunek za to wszystko co dla nas i dla siebie zrobili.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bzdura i wyrzucanie pieniędzy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po co likwidować ulicę przed pocztą główna? Jak są jakieś uroczystości na placu, to można na ten czas zamykać ulicę - jak do tej pory. Jakaś choroba nastała w ratuszu, bo wszystko robią dla rowerzystów i pieszych, zapominając, ze w Lublinie są również mieszkańcy zmotoryzowani i jeżdżący komunikacją miejską. Obecne przystanki autobusowe są usytuowane w bardzo dobrym punkcie. Po co zmieniać coś co dobrze funkcjonuje. Nie każdy mieszkaniec Lublina jest tak sprawny ruchowo, żeby jeździć rowerem lub chodzić na duże odległości.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jest suuuuper :) te wczesniejsze wizualizacje byly nie warte nawet funta klakow. Ten projekt jest dojrzaly. A "zmotoryzaowani" niech siedza cicho. Da sie objechac te czesc miasta bez problemow. Ja tez duzo jezdze samochodem i nie widze problemu ze zmiana nawykow.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po co likwidować ulicę przed pocztą główna? Jak są jakieś uroczystości na placu, to można na ten czas zamykać ulicę - jak do tej pory. Jakaś choroba nastała w ratuszu, bo wszystko robią dla rowerzystów i pieszych, zapominając, ze w Lublinie są również mieszkańcy zmotoryzowani i jeżdżący komunikacją miejską. Obecne przystanki autobusowe są usytuowane w bardzo dobrym punkcie. Po co zmieniać coś co dobrze funkcjonuje. Nie każdy mieszkaniec Lublina jest tak sprawny ruchowo, żeby jeździć rowerem lub chodzić na duże odległości.
jak masz problem aby ruszyc cztery litery o 500 metrow to lepiej siedz pod wierzba na osiedlu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wygląda jak wielka cipa ta fontanna
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak masz problem aby ruszyc cztery litery o 500 metrow to lepiej siedz pod wierzba na osiedlu.
  :lol: słuszna uwaga
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za te pienieniądze wyrzucone 60 mil złotych mozna by było wykonać 25 procent tunelu pod  al. Racławiackimi - Sowińska .2 Dlaczego Ratusz wysyła wszystkich na komunikacje rowerową -gdzie jest wice prezydent pani Lipinska ,która dba o seniorów??????oni nie mają sił aby na rower usiąść .P.Zuk jakich ma pan doradców czy tych od budowy małego  stadionu .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nawet podoba "mnie się" obawiam się tylko że powstanie wielka toaleta dla gołębi bo i tak wszystko zasrają.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wszystko pięknie, tylko te gołębie wypier*olcie :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Teraz to już pojechali PO całości. 60 mln na wybudowanie oka wodnego w kształcie zbliżonym do tego z banknotu jednodolarowego - symbolu masoneria i globalizmu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale pie*dol*nie, a ja słyszałem, że już miał w tym roku być robiony i był już ciekawy projekt, który wcale nie był, aż tak drogi...... ktoś racjonalnie, jest wstanie to wytłumaczyć? NIE!, jakimś debilom zachciało się podlizywać, nie powiem komu i dlatego Lublinianie mają płacić za ten projekt? Żeby jakiś żyd, mason i Bóg wie kto mógł się przechadzać po takim placu, który będzie uważał za swój?   Nie dzięki, na pewno nie poprę tego projektu, o ile wygląda ładnie o tyle są ważniejsze rzeczy do zrobienia w mieście niż jakiś tam placyk, za ułamek tej kwoty, mogą położyć nową kostkę, wstawić nową fontanne i już będzie odświeżony Placyk, mogą dostawić parę, rurek, ławek, dla skaterów i sprawa z głowy, a pieniądze przeznaczyć na naprawdę potrzebne rzeczy. Jak w końcu rządzący tym miastem nie obudzą się z marazmu, to faktycznie nigdy nie dogonią Rzeszowa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"z wysokiej jakości kamienia bez szczelin utrudniających spacer na szpilkach." Dziwny priorytet, ale ważne, że skorzystają także osoby na wózkach, rodzice, którzy wożą dzieci, osoby z ograniczeniami ruchowymi, ludzie starsi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...