Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Przed wyborami ogrodniczy, po wyborach Biedronka. Wójt oszukał mieszkańców?

Utworzony przez władza się bawi i inkasuje, 18 grudnia 2014 r. o 11:57 Powrót do artykułu
Zgłosić sprawę do Prokuratury bowiem pachnie tu oszustwem i powiadomić CBA na okoliczność zachodzących podejrzeń o to, że pan Wójt mógł przyjąć korzyść majątkową w zamian za aprobatę budowy "Biedronki". Każdy rozsądnie myślący człowiek zada sobie pytanie, dlaczego Wójt kłamał do samego końca? Przecież gdyby miał czyste intencje i sumienie, temat byłby jawny od początku do końca, czyż nie? Coś tu śmierdzi...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niech nawet niemczaki nie probuja teraz narzekać, każdy kto ma odrobine rozumu domyslał sie ze to biedronka (trudno było pomylić z innym sklepem już na etapie budowy) i co z tego że wójt oszukał - kogo to teraz obchodzi skoro i tak został wybrany w pierwszej turze?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ZRÓBCIE REFERENDUM :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Politycy od lat obecują ludziom wiele rzeczy i nie ponoszą żadnych konsekwencji. Ludzie lubią słuchać bajki, a to zielonej wyspie, a to innych bzdur. Jedynym rozwiązaniem jest lokalne referendum nad odwołaniem takiego Wójta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Politycy od lat obecują ludziom wiele rzeczy i nie ponoszą żadnych konsekwencji. Ludzie lubią słuchać bajki, a to zielonej wyspie, a to innych bzdur. Jedynym rozwiązaniem jest lokalne referendum nad odwołaniem takiego Wójta.
Była szansa na wybór nowego wójta - nie skorzystali to teraz niech się męczą kolejne 4 lata
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na planach budowy od pocztątku była biedronka. Z reszta widać chyło od razu, że to budynek biedronki. Ja nie mam nic przeciwko biedronce w Niemcach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pierdu pierdu mieszkańcy gdyby nie byli zadowoleni to by tam nie kupowali.Na początku działalności jaskóki to przeszkadzali im nawet rolnicy handlujący na placu a jak zaczęli zawyżać ceny to im teraz Biedronka nie po nosie.Im większa konkurencja tym lepiej dla klientów.Nauczą sie okoliczni handlowcy szanować klienta.A o budowie Biedronki wiedzieli wszyscy długo przed rozpoczę ciem budowy a w trakcie to widać było z daleka że to może być tylko lidl albo Biedronka.Teraz czekamy w Niemcah na Lidla.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Nałęczowie burmistrz mówił, że rozmawiał z inwestorem i ma być sklep rodzinny 150m a za pół roku była Bieda...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgłosić sprawę do Prokuratury bowiem pachnie tu oszustwem i powiadomić CBA na okoliczność zachodzących podejrzeń o to, że pan Wójt mógł przyjąć korzyść majątkową w zamian za aprobatę budowy "Biedronki". Każdy rozsądnie myślący człowiek zada sobie pytanie, dlaczego Wójt kłamał do samego końca? Przecież gdyby miał czyste intencje i sumienie, temat byłby jawny od początku do końca, czyż nie? Coś tu śmierdzi...
  Wójt nie udziela pozwoleń na budowę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dobrze urbasiowi z oczu patrzylo,nie spodziewałem się ze to taki cwaniaczek będzie,ale czego wymagać od człowieka z dysa,chłop to chlop na wieki wieków amen
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgłosić sprawę do Prokuratury bowiem pachnie tu oszustwem i powiadomić CBA na okoliczność zachodzących podejrzeń o to, że pan Wójt mógł przyjąć korzyść majątkową w zamian za aprobatę budowy "Biedronki".
Pozwolenie na budowę wydaje Starostwo Powiatowe w Lublinie a nie Wójt.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale kto ma o to pretensję? mieszkańcy czy sklepikarze, mieszkańcy chyba sa zadowoleni , jak robią takie zakuopy, że obroty w okolicznych sklepach spadają o 40 %
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
referendum!!! a jak już go odwołacie to do sądu pozew za jawne kłamstwa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MIESZKAŃCY SĄ ZADOWOLENI.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Piszeciwe bzdury! Każdy z was robi zakupy w Biedronce  a jednocześnie chcecie rozliczać wójta! Kupujecie w Biedronce bo jest po prostu taniej i to bużo taniej. Na terenach wiejskich ceny są horendalne , bo praktycznie nie ma konkurencji. Sam mieszkam na wsi i zaklupy jeżdżę robić do Biedronki bo jezt tanie min. o 30%. Nikt nie jest idiotą i nie chce wydawać na darmo pieniędzy. Wszyscy biorą towar z hurtownii (Biedronka też) i ceny zakupu są zbliżone, natomiast na półkach sklepowych nagle horendalnie rosną!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wy... wójta. Oszukał raz oszukiwać będzie przez całą kadencję!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może gdyby sklepowe w innych sklepach w Niemcach były milsze, to obroty by im nie spadły? A tak...jak za komuny. Zmienić swoje podejście do klientów drogie panie!  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale o co "kaman"??? Ludzie mają pracę, pewnie kilkanaście osób. Mieszkańcy niezły sklep. A GS darmowe lekcje biznesu. To kto jest niezadowolony???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A mieszkańcy są baaaardzo zadowoleni. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale o co chodzi??? Czy mnie się ktoś pyta czy chcę konkurencję pod nosem??? Jestem z innej branży, dodam, że usługowej. Więc czy mam prawo żądać aby inni nie wykonywali tego zawodu co ja??? To jest wolny kraj i wolna konkurencja. Po prostu sklepikarze nie będą mogli już zdzierać z ludzi i się buntują.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 5

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...