Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Przedszkolanki uczą dzieci razem z ich... rodzicami

Utworzony przez dar, 7 marca 2009 r. o 07:12 Powrót do artykułu
fajnie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie ma takiego terminu, jak przedszkolanka! "Przedszkolanki", o których pisze gazeta to nauczycielki!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to jest nic nowego, ja dwa lata temu bylam u syna w przedszkolu i przedstawiałam swój zawód. W tamtym roku u córki w przedszkolu też przychodzili rodzice w obecnym roku jest tak samo i nigdy nie słyszałam że to w ramach jakiegoś programu- tylko normalnej współpracy przedszkole -rodzic.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak wiadomo, rodzice prezentują czasami swoje zawody, będąc zaproszonymi do przedszkola. Tutaj, jednak gazeta opisuje projekt współpracy kilku przedszkoli na wzajem. Domniemam, że dzieci z tych przedszkoli spotykają się w jednym miejscu. Pani wyżej wypowiadająca się(brrr) przedstawiała swój zawód tylko dla grupy, w której prawdopodobnie było jej dziecko. Uważam, że pomysł przedni, wart naśladowania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sama jestem nauczycielką i podziwiam pracę moich koleżanek. Nie chodzi tu o to (chyba) że rodzic prezentuje swój zawód na terenie przedszkola, do którego uczęszcza jego dziecko tylko o to, że udało się to zrobić wspólnie trzem przedszkolom. Bo jak wiadomo nie w każdej grupie przedszkolnej można spotkać rodzica wykonującego ciekawy zawód. Tak trzymać dziewczyny!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pomysł godny naśladowania, jednocześnie wymaga od nauczycieli wielkiego zaangażowania. Gratulacje!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...